האם מותר לחצות כדור ויאגרה

ויאגרה הוא כדור שמיוצר על ידי חברת פייזר שמטרתו לטפל בתופעת אין-אונות, אימפוטנציה בקרב גברים אשר אינן מסוגלים להגיע לזקפה. התרופה פותחה בשנת 1996 ואושרה לשימוש בשנת 1968 והייתה התרופה הראשונה לבעיית האימפוטנציה שזכתה לאישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי. כיום, גברים רבים שסבלו או סובלים מהבעיה צורכים אותה, שאלה נפוצה שעולה בקרבם היא האם מותר לחצות כדור ויאגרה.

 

תופעות לוואי של ויאגרה

ויאגרה נתפסת כתרופה ללא תופעות לוואי משמעותיות אולם אסורה לצריכה לאנשים שמשתמשים בתרופות שמרחיבות את כלי הדם ואינה מומלצת לאנשים עם בעיות לב או לחץ דם גבוה. מבין תופעות הלוואי של התרופה ניתן למנות, כאבי ראש, הסמקה, סחרחורת, זקפה ממושכת מאוד (נדירה) ושלשולים (נדיר).

 

דרך הפעולה של ויאגרה

הויאגרה פותחה בטעות, כתרופה שמטרתה לטפל בלחץ דם גבוהה ותעוקת חזה, כאשר במהלך הניסויים הקליניים שבוצעו על ידי החברה על מספר נסיינים בווילס התגלתה תופעת לוואי, משעשעת משהו, כאשר הופיעה זקפה בקרב מספר משתתפים בניסוי.

התרופה פועלת על מנגנון שנשלט על יחיד חנקן חד חמצני בפין אשר נקלט לאנזים guanylate cyclase ומפעיל אותו, הדבר גורם להרפייה של שרירים ועורקים באזור הפין מה שמוביל לעלייה בזרימת לחץ הדם לאזור הפין ולכן לזקפה.

 

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

למה לחצות כדור ויאגרה

ישנם שני מניעים מרכזיים לחציית כדור ויאגרה, הראשון לחסוך בעלויות, מדובר בכדור יקר יחסית לכן חצייתו יכולה להוביל לחיסכון משמעותי בהוצאות של המשתמש. אפקטיביות פחותה, חלק מהצרכנים רוצים לקחת כמות קטנה יותר על מנת שהכדור ישפיע לאורך זמן קצר יותר מכדור שלם.

 

האם מותר לחצות כדור ויאגרה בבטחה

באופן כללי, ניתן לחצות תרופות המטפלות בבעיית האין אונות, ובפרט ניתן לחצות את הויאגרה עצמה. יחד עם זאת צריך לחצות את הכדור עם חוצה כדורים מקצועי, כלומר מספריים או סכין מטבח אינם ראויים לביצוע המלאכה. יחד עם האמור לעיל, חשוב לציין שלא בטוח לחצות את כל התרופות שבאות בצורת כדור, אפילו אלו שמעוצבות כך שיש מעין חריץ באמצע.

 

האם לחצות כדור ויאגרה פוגעת ביעילות

באופן כללי, הדבר תלוי בסוג הכדור אותו רוצים לחצות, כלל אצבע הוא שכדורים המגיעים בצורת ג'ל מצופה או קפסולות נפתחות לא אמורות להיחצות שכן מדובר בשכבת הגנה שאמורה למנוע מהכדור להיפתח בקיבה.

ויאגרה איננה כדור מהסוג האמור, לכן חצייתה לא אמורה לפגוע בתפקוד של התרופה, כלומר פרט לכך שהמינון יהיה נמוך יותר וההשפעה קצרה יותר האפקט של התרופה לא אמור להיות שונה מבעת צריכת כדור שלם.

 

 

לחצות כדור ויאגרה – מיתוסים על ויאגרה

קיימים מספר מיתוסים הנוגעים לשימוש בויאגרה, כאשר הנפוץ ביניהם הוא שהתרופה מעוררת מינית בפני עצמה ושהיא מובילה להנאה מוגברת מיחסי מין בקרב גברים שלא סובלים מבעיות אין אונות, רוב המחקרים שבוצעו בנושא הצביעו כי אין קשר בין הדברים ושהתרופה לא משפיעה על התפקוד המיני של אלו שאינם סובלים מאימפוטנציה.

כמו כן, קיים מיתוס לפיו ויאגרה פוגעת בראייה, המיתוס מבוסס על מחקר שבוצע על יד מנהל המזון והתרופות האמריקאי שבדק את הקשר בין הדברים אולם לא הצליח לבסס איזשהו קשר בין צריכת הכדור לבין עיוורון.

מיתוס נוסף הוא שצריכת ויאגרה מובילה לזקפה לא רצונית, ואכן מדובר במיתוס, ויאגרה לא גורמת לזקפה שאיננה נשלטת אלה מעודדת אותה במקרה של גירוי מיני, כלומר מי שצורך את התרופה לא צפוי לקבל זקפה מצריכת התרופה בלבד.

 

זיופים

ויאגרה היא אחת התרופות המזויפות ביותר בעולם, מחקרים מראים ששמונה מעשר תרופות מזויפות שנתפסות הן תרופות שנועדה לטפל באין-אונות, ויאגרה מזויפת היא תופעה מדאיגה ומטרידה מכיוון שאין לדעת מה יהיו תופעות הלוואי של צריכת תרופה מזויפת שלא קיבלה אישורי בטיחות ויעילות

לאור האמור לעיל, כאשר פונים לרכוש ויאגרה חשוב לקנות אותה ממקום אמין ובטוח, בנוסף חשוב לשים לב שצבע הכדור אחיד, לשים לב לאות f שמופיעה בלוג Pfizer ולהשוות אותה ללוגו המקורי.

כמו כן, כדאי לשים לב לצורה של הכדור ולמספר הכדורים בחבילה, ויאגרה מגיעה בחבילות של ארבעה כדורים או של כדור בודד. אם יש בחבילת ויאגרה מספר שונה של כדורים כדור לוודאי שהיא מזויפת.

הויאגרה היא תרופה שהובילה למהפכה של ממש בקרב גברים הסובלים מאין אונות, כאשר חלק לא קטן מהם שאל את עצמו האם מותר לחצות כדור ויאגרה. התשובה לכך היא שזה מותר אולם יש לשים לב לכך שההשפעה עלולה להיות פחותה מהרגיל.

 

הפתרונות הטבעיים שאנו מציעים ב XTRASIZE

ב-XTRASIZE אנו גאים להציע מגוון רחב של פתרונות טבעיים לבעיית הזקפה:

לחצות כדור ויאגרה

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

ויאגרה סופר פארם 

ויאגרה סופר פארם 

ויאגרה, או בשמה המלא – סילדנפיל היא תרופה שמטפלת במצבים של אין אונות בקרב גברים. ניתן להשיג את תרופת ויאגרה סופר פארם באמצעות מרשם רופא,

קרא עוד »
איך להגדיל את הפין

איך להגדיל את הפין

אתם ודאי שמעתם על המשפט המוכר ״הגודל לא קובע״? ובכן, יש כמה גברים שסבורים שהגודל מאוד קובע ומשפיע ישירות על הביטחון העצמי שלהם. גודל של

קרא עוד »
משחת הגדלה

משחת הגדלה שעובדת!

ניסתם את הפתרון הכימי ונתקלתם בתופעות לוואי חמורות? באתר אסטרה סייז תמצאו משחת הגדלה שעובדת! המשחה תקנה לכם מספר שעות של זקפה חזקה ללא תופעות

קרא עוד »
איך לעשות סקס ראשית

איך לעשות סקס

מין ומגדר, מתירנות כנגד שמרנות, לצורכי רבייה או להנאה רגשית וגופנית – סקס הוא פעילות אינטגרלית וחשובה מאין כמוה, וכמו שהיא חשובה להמשך קיום החיים

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן