אין אונות – פתרונות ודרכי טיפול

אף אחד לא רוצה לדבר על זה, אבל בואו נודה על האמת – אין אונות (אימפוטנציה) היא בעיה כל כך נפוצה, עד שאין שום סיבה לא לדון בה. בעידן הדיגיטלי כל כך קל לבדוק מהם הפתרונות הקיימים, להתייעץ, להתנסות וכמובן לפתור את הסוגיה ולהמשיך בחייכם בלב שלם.

 

 

אז מהי בעצם אין אונות? מדובר בתפקוד לקוי של הזקפה, שבו קיימת חוסר יכולת לשמור על זקפה מלאה לצורך קיום יחסי מין, או במצב שבו לא מתקבלת זקפה כלל. לגירוי או המשיכה שאתם חווים אין שום קשר – אימפוטנציה יכולה להופיע בכל גיל וללא שום קשר למיינד (השכל) או ההרגשה שלכם. מומחים מצביעים על הגילאים המבוגרים יותר כקבוצת הסובלים המרכזית של הבעיה, אך ככל שגוברת הפתיחות לגבי הסוגיה ויותר גברים מבינים שהם יכולים לטפל בה, נחשפים גם לא מעט גברים צעירים שסובלים מכך באותה מידה.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

אין אונות – קודם כל ולפני הכל

חשוב להבהיר: עוררות מינית שמתבטאת פיזית בזקפה מורכבת מתהליך שבו קיימים רגשות, הורמונים, המוח, כלי דם, שרירים ועצבים.

הבעיה מתעוררת בעקבות חוסר זרימת דם תקינה לאיבר המין, אך מכיוון שכל כך הרבה גורמים מעורבים ביצירת הזקפה, אי אפשר להניח מיד את האצבע על הגורם של זרימת הדם הלא תקינה. גם תשישות או מתח, השפעה פסיכולוגית כזו או אחרת יכולה לתרום למצב ולעכב את זרימת הדם עד למצב של אימפוטנציה.

אין ויכוח שהזדקנות היא חלק מרכזי (וטבעי!) בבעיות שונות בתפקוד המיני וכתוצאה ממנה מפתחים גברים רבים מחלות בלב או בכלי הדם (לחץ דם גבוה למשל), סוכרת, בעיות מטבוליזם וירידה משמעותית בטסטוסטרון (מיהו ומהו? על כך מיד נרחיב).

עוד ברשימה המפלילה של הגורמים הרפואיים לבעיית האין אונות נמצאים עודף כולסטרול והשמנה, טרשת נפוצה, פרקינסון, רקמת צלקת בפין, בעיות בתפקוד הערמונית, פגיעה מוחית או בחוט השדרה, טיפולים בעלי קרינה באזור האשכים, ניתוחים שונים שנועדו לפתור בעיות בערמונית או שלפוחית השתן, שבץ, תרופות פסיכוטיות (תרופות נוגדות דיכאון למשל), עישון וצריכה גבוהה של אלכוהול.

 

ממה נגרמת בעיית אין אונות?

ועכשיו, אחרי שהרתענו מספיק, זה הזמן לייצר גם הרגעה: במקרים רבים מאוד, תופעה של חוסר זקפה או זקפה לטווח זמנים קצר נובעת מסיבות פסיכולוגיות. אמנם אין לזלזל בבדיקות הרפואיות שיש לבצע כדי לוודא שאין כאן שום גורם בריאותי, אך אם לא נמצא אחד כזה, שווה לשקול גם בעיה שנוגעת לרגש, התחושות או המחשבות.

חשבו על עצמכם במצב לחץ למשל – אתם נמצאים במיטה עם פרטנרית חדשה, בבית שעלולים להימצא בו אנשים נוספים. התחלתם את האקט אך לפתע הבחנת שהדלת לא נעולה. רק התרחיש הפצפון הזה לבדו יכול להוריד מאיכות הזקפה באופן משמעותי!

ועוד דוגמה – אתם עובדים בעבודה לחוצה ומלאת אחריות ולפתע נזכרתם שלא ביצעתם משהו חשוב, שהייתם אמורים לבצע. מה הסיכוי שתוכלו להמשיך ולהתרכז באקט? כמעט אפסי.

אין אונות יכולה להתעורר ממגוון רחב של סיטואציות ונסיבות, אך זכרו שלא כל מקרה בודד הוא בהכרח בעיה קבועה. רק אם בכל מפגש מיני אתם חווים את הבעיה, ללא שום קשר למחשבות או הרגשות שמתעוררים באופן פתאומי, ללא קשר למידת המשיכה והליבידו – ייתכן שאתם באמת סובלים מהתופעה.

כדאי לציין בשלב זה שגם תרופות בעלות תופעות לוואי מסוימות אחראיות על כ-25% מהגורמים לתופעה ואם אתם חושדים שתרופה קבועה מייצרת לכם מצב בעייתי, מומלץ לברר זאת לעומק.

 

מה הקשר בין אין אונות לטסטוסטרון?

טסטוסטרון הוא הורמון המופרש אצל גברים בכמות גבוהה ומקורו באשכים. הוא חיוני מאוד לתפקוד היומי. בעבר היה נהוג להשוות בין רמות הטסטוסטרון של גברים, כדי לברר מי מביניהם הוא צייד מוכשר או לוחם דגול, המסוגל לזכות בבנות זוג ולייצר את דור ההמשך.

הטסטוסטרון הוא בין היתר האחראי העיקרי על מסת השריר, שיער פנים וחזה, קול עבה וייצור של תאי זרע. בנוסף יש לו השפעה התנהגותית – רמות טסטוסטרון גבוהות מגבירות אגרסיביות ודומיננטיות בעוד שרמות נמוכות עלולות לגרום לעייפות, דיכאון ואפילו דמנציה או בעיית זיכרון.

ככל שהגיל עולה, כך קצב ייצור הטסטוסטרון יורד. אך לא רק תהליך ההזדקנות משפיע על רמות הייצור אלא גם עישון, סמים, אלכוהול, משקל עודף וגם תרופות שפוגעות ברמת הטסטוסטרון (כמו תרופות לטיפול בסרטן הערמונית או תרופות אנטי-דכאוניות למשל).

התסמינים לרמת טסטוסטרון נמוכה הם אדישות, עייפות, חולשה, בעיה בזיכרון, נטייה להשמנה, ירידה בחשק המיני ולענייננו – הפרעה בזקפה בכל הרמות, כולל מצב של אין אונות.

הטיפול בהעשרת הטסטוסטרון מתבצע לרוב על ידי מריחת ג'ל מיוחד ששומר על רמת חיוניות גבוהה בגילאים מבוגרים.

יחד עם זאת, יש מי שנוטה לחשוב כי הג'ל נועד לרפא גם בעיות אימפוטנציה ואין אונות, כשלמעשה כל עבודתו היא הגברת החשק המיני ושיפור מצב הרוח, שמירה על אנרגיה טובה ומוטיבציה. למרות ביצועיו הנפלאים של הג'ל, הוא עדיין לא וודאי לעלייה ברמת הטסטוסטרון ויתרה מכך – בשילוב עם וויאגרה למשל הוא נמצא כלא יעיל.

 

רופא מומחה: מה הוא בודק?

אם אתם מרגישים שהבעיה קבועה ואפילו מציקה, בת הזוג מאותתת לכם שהיא לא מגיעה לסיפוק מלא ואתם מאוכזבים ממהלך החוויה, זה הזמן לפנות לטיפול. אם תבחרו להתייעץ קודם כל עם רופא, הוא ישלח אתכם לבדיקות מתאימות כדי לשלול בשלב הראשון כשלים במערכות הגוף השונות.

במהלך הבדיקות הגופניות יש לשלול בעיה הורמונלית או עצבית (גורמים ישירים שמשפיעים על תקינות זרימת הדם), עודף כולסטרול וכן לאשר כי רמת הטסטוסטרון מאוזנת. גם גלוקוז ייבדק ברובם המוחץ של המקרים, על מנת לוודא שלא מדובר במחלת הסוכרת ואיתו ביצוע אולטרסאונד לאיבר המין, על מנת לבדוק את תקינות הזרימה.

 

הטיפול התרופתי באין אונות – חסרונות

המגוון הרחב של אמצעי הרפואה לטיפול באין אונות אמנם יאפשרו לכם להשיב את השליטה בזקפה ולשפר משמעותית את חיי המין. אבל באיזה מחיר?

כמו לכל גלולה כימיקלית, גם לוויאגרה, סיאליס, לוויטרה ודומיהן יש לא מעט תופעות לוואי אפשריות. את הגלולה יש צורך ליטול לפני כל מפגש מיני (כשעה עד שעה וחצי לפני) ואחרי ארוכה גדולה, רצוי ללא מזון שומני (כמו סטייק) – מה שפוגע מאוד בספונטניות.

בנוסף, התרופה מלווה בתופעות לוואי קשות, מה שלעתים מונע ממטופלים מסוימים להשתמש בגלולות האלה כפיתרון. אנשים שנוטלים כדורים ללחץ דם גבוה למשל או כל מי שסובל ממחלת לב ונוטל ניטרוגליצרין אינם יכולים להשתמש כלל בוויאגרה.

בנוסף אליהם, כל מי שנוטל מדללי דם או תרופה לטיפול בערמונית מוגדלת יצטרך להפסיק את נטילתן המקבילה. בנוסף, הרופא קובע את מינון התרופה אך הוא לעתים עשוי לא להספיק.

וכך ממצב של שיתוף עשרות מומחים רפואיים, בדיקות, תהליכים, תשובות ועוד ועוד מרשמים, אתם מגלים שמדובר בתהליך פולשני, שחודר לפרטיות באופן לא רצוי ואף עשוי לאכזב בסיום.

בשל עוד ועוד ניסיונות חוזרים להטיב עם התופעה, להפחית את תופעות הלוואי, להעלות את המינון מול הרופא ולהמשיך כל אותו זמן לסבול מהחרדה, התסכול והחששות המלווים אתכם (ובצדק) לפני כל מפגש מיני אפשרי.

 

טיפולים אלטרנטיביים לבעיית אין אונות

כבר הזכרנו בהקשר של אין אונות גם את הפקטור הפסיכולוגי ולכן הרופא יוכל לשלוח אתכם (לאחר שלא נמצאה בעיה פיזית כלשהי) עם המלצה לטיפול פסיכותרפי כלשהו. המטרה היא לטפל בבעיה כאשר היא נובעת מחרדה, טראומה, פוסט טראומה, דיכאון ועוד.

אם ישנה בת זוג קבועה, היא תתבקש להשתתף ככל האפשר בתהליך אך אם אין, מעגל התמיכה הקרוב של הגבר עלול להיות מועט מאוד.

גברים לא נוטים לשתף בתהליכים אינטימיים שהם עוברים ולכן הם לא זוכים בנושא הזה לשתף מישהו פרט לגורם המטפל. את תוצאות הטיפול ואת קבלת המושג לגבי הצלחתו או אי הצלחתו, הוא ייאלץ לחוות שוב ושוב בסקס שיכול להיות מדהים לפתע ויכול להיות גם מאכזב ומביך מאוד.

כל המומחים בארץ ובעולם מעודדים כיום אורך חיים בריא כחלק מרכזי מאוד בהצלחת כל טיפול.
גם במקרה של אין אונות בכל רמה שהיא – אם תתעמלו ותשמרו על תזונה מאוזנת, תפחיתו משמעותית בצריכת הסיגריות והאלכוהול ותקיימו שגרה רגועה הכוללת שעות שינה במידה מספקת, הטיפול שאתם נוטלים – בין אם תרופתי, מנטלי או אפילו טבעי יהיה יעיל יותר פי כמה וכמה.

אין שום סיבה לוותר על איכות החיים כתוצאה ממצבכם בתחום המיני ואם תבינו את הקשר העמוק שמתרחש בין השניים, תוכלו לשפר כמעט כל בעיה אפשרית בתפקוד המיני –  החל מאימפוטנציה ועד שפיכה מוקדמת.

 

מוצרים טבעיים כפתרון לבעיות אין אונות

ההערכות מדברות על 30% מכלל הגברים שסובלים מבעיות אימפוטנציה, זקפה או אין אונות ועם הנתון הזה אתם בהחלט לא לבד. רבים כמוכם פונים לטיפול רפואי או נפשי במטרה לשפר את מצבם אך כאשר הטיפול שניתן לא עונה על הצורך – הם פונים אלינו. אל הטבעי. הבסיסי. הטהור.

כמעט כמו בכל דבר, אנשים מחפשים את הפתרון הקל ומבינים רק באמצע התהליך עד כמה הוא איטי וקשה. לפעמים גם כושל. זהו השלב שבו הם פונים לאלטרנטיבות ומוצאים אותנו – חברת  אקסטרה סייז, המייצרת ומשווקת מוצרים 100% טבעיים שפותרים מגוון רחב של בעיות בתחום המיני בקרב גברים.

מאחר והטיפול התרופתי כרוך במפרט עצום של תופעות לוואי מסוכנות ובתהליך ארוך עד השגת הגלולה הנכספת, מומלץ דווקא להתחיל מהטיפול הטבעי ולא להיפך.

מאחר ואימפוטנציה היא תופעה פיזיולוגית המתרחשת בגוף, היא זקוקה ברוב המקרים לשיפור תפקוד הגוף לאו דווקא על ידי עזרים חיצוניים, אלא באמצעות "עידוד" של המערכות האחראיות לזקפה לייצר אותה באופן תקין ומספק.

חברת XtraSize דוגלת במציאת פתרונות טבעיים לשיפור התפקוד המיני בקרב גברים. כל מוצרי החברה הינם באישור תקף מטעם משרד הבריאות ומורכבים מ-100% רכיבים טבעיים המעודדים את פעילות זרימת הדם התקינה לאיבר המין ומסוגלות להביא לזקפה טובה ולטווח זמנים מספק, על מנת שתוכלו לחוות משגל תקין ומהנה לכם ולבת הזוג.

המוצרים אינם מצריכים מרשם רופא ואתם יכולים לרכוש אותם באופן מקוון דרך אתר מאובטח (ניתנים לרכישה גם דרך חנויות הטבע הפועלות און ליין), עם שמירה מלאה על הדיסקרטיות ולקבל את המשלוח עד הבית. הטבליות של אקסטרה סייז מתפקדות כוויאגרה טבעית ולמעשה מבצעות את אותה הפעולה בדיוק, רק ללא היווצרות של תופעות לוואי או הקפדה מיוחדת.

הטבליות מעודדות את זרימת הדם על ידי צמחים שהוכחו ברפואה והמדע המודרניים כיעילים מאוד לפתרון בעיות שונות ומגוונות ותוכלו לרכוש אותן בבקבוקון הכולל 60 טבליות וליהנות מ-60 משגלים מהנים. כבר מהשימוש הראשוני תוכלו להתרשם מיכולתו של המוצר הטבעי ובאפשרותכם לרכוש אותו לשם התנסות ומכאן להחליט האם להמשיך להשתמש בו.

הטבליות לא רק מעודדות את היווצרות הזקפה באופן איכותי שאינו פוגע בגוף – הן מוכחות כיעילות ביותר גם עבור הגדלה ועיבוי איבר המין במצב של פין זקור, כך שאם אי פעם חששתם מהגודל, תוכלו לפתור בקלות גם את הסוגיה הזו.

כאשר החוויה המינית לא מוצלחת מסיבה כלשהי, גברים רבים נוטים לייחס זאת לנתונים הפיזיים שלהם ומכאן להתחיל לפתח בין היתר תסמיני חרדת ביצוע שמונעים מהם להיכנס למיטה עם בת הזוג, לדחות את הסקס או לוותר עליו בזמנים מסוימים.

תחושת ביטחון עצמי ירודה שמלווה את כל מקרי האין אונות הקיימים או מצבים של שפיכה מהירה/ מוקדמת ומחסור בזקפה חזקה מלבה שוב ושוב את הבעיה הקיימת ואף מחריפה אותה.
לכן כאשר אתם מוצאים פתרון יעיל וטוב לבעייתכם, סביר להניח שכבר אחרי קיום יחסי מין תקינים לראשונה מזה זמן רב תוכלו לחוש מלאי ביטחון שוב ולא לחשוש מפני הפעם הבאה.

בנוסף לטבליות XtraSize הטבעיות, תמצאו גם את תרסיס DELAY ואת קרם אקסטרה-סייז המסייעים למניעת שפיכה מהירה או גמירה מוקדמת. מאחר וכלל המוצרים של החברה נשענים על צמחי מרפא טבעיים בלבד, אין מניעה לשלב בין הטבליות לאחד המוצרים הנוספים ובכך למנוע גם בעיות נוספות שעלולות להתחולל.

המוצרים יוכלו לשרת אתכם בכל זמן נתון וללא חשש מפני אופן השימוש או תסמיני לוואי מדאיגים, ללא צורך בליווי ומעקב רפואיים ובעיקר מבלי לכפות עליכם חשיפה פולשנית ומביכה.

 

יתרונות הטיפול הטבעי של אקסטרה סייז

  1. מניעת כל תרחיש של אין אונות או אימפוטנציה בדרגות שונות, לרבות מניעה של בעיות כמו שפיכה מוקדמת, איכות הזרע ואיבר מין רפוי. אמנם תוכלו תמיד לרדת לעומק הבעיה ולברר על ידי תחקור ובדיקות יסודיים ממה היא נגרמת, אך אין צורך להמתין עד לתוצאות בדוקות על מנת ליהנות מחיי מין תקינים ואיכותיים.
  2. הטיפול הטבעי איננו מצריך מכם שימוש במתווכים או משווקים שונים. אתם יכולים להשאיר אצלכם את הבעיה מבלי לשתף בה אף אחד אחר ותוכלו ליישם את הפתרון באופן דיסקרטי לחלוטין, על ידי רכישה מאובטחת ומשלוח סופר מהיר, שיגיע עד לביתכם תוך מספר שעות בלבד.
  3. גם אם אתם מהססים לגבי היעילות של השיטה הטבעית והצלחתה, אין מניעה לנסות. נטילת הטבליות איננה כרוכה בתרחישים רפואיים או תופעות לוואי בריאותיות כך שאתם חופשיים לחלוטין לנסות, להתנסות ולהתרשם מהאפקטיביות של המוצר. הביטחון וההערכה העצמיים ישובו אליכם מיד ואיתם גם החוויה המינית המהנה והמספקת לשני הצדדים.
  4. מוצרי רשת רבים הינם פיקטיביים ומכילים תרכובת "ריקה" ללא שום יעילות. מוצר פיקטיבי לא רק שיגרום לכם להוציא ממיטב כספכם על פתרון לא יעיל, אלא גם עלול לגרום לבעיות בריאות או תופעות לוואי שונות, מאחר ואין באמת דרך לדעת ממה מוצרים אלה מורכבים.בנוסף לכל אלה, כישלון בסקס גם לאחר שימוש בתכשיר לכאורה טבעי שהינו מזוייף, עלול להמשיך ולהגביר עוד ועוד את התחושה האישית הרעה שמלווה אתכם, להעצים את התסכול וחוסר הביטחון ולהגביר את חרדת הביצוע מפני המשגל הבא. חברת אקסטרה סייז מפרטת בכל הזדמנות לגבי החומרים הפעילים בכל אחד מתכשיריה וגם אוחזת באישורים המתאימים ממשרד הבריאות, לרבות אישור על תהליך הייצור.
  5. לא סתם מקדשים כיום גם ברפואה המערבית את אורח החיים הבריא כחלק בלתי נפרד מהצלחתו של כל טיפול. שגרה של פעילות ספורטיבית ותזונה נכונה יכולה רק להמשיך ולהגביר את האפקטיביות של הוויאגרה הטבעית ולמעשה מחזקת את היכולות שלה באופן מיוחד. זכרו שכל תהליך אורגני שהגוף עובר הוא יעיל ונכון.
  6. תרופות ותכשירים רפואיים מורכבים מכימיקלים שונים שנועדו להשפיע באופן מלאכותי על תפקוד הגוף והמוח. הם למעשה כופים על הגוף לבצע את הפעולה הנדרשת ממנו ועל כן מייצרים שורה ארוכה של תופעות לוואי, במקרים מסוימים אפילו סיבוכים בריאותיים.תהליך תרופתי המורכב מ-100% צמחים טבעיים משיג בדיוק את אותה התוצאה אך לא בתהליך של כפייה מלאכותית על הגוף, אלא כחלק מתהליך אורגני שנועד לעודד אותו להגשים את הפעולה הרצויה, או במקרה שלנו – להזרים דם באופן תקין ובכמות הדרושה לאיבר המין, כך שהזקפה תתרחש ותוסיף להיות חזקה ומספקת לאורך כל הביצוע.

 

ממה מורכבות הטבליות הטבעיות?

הודות למפגש המבורך בין סודות הרפואה הקדומה של המזרח הרחוק לבין המערבית המודרנית, ניתן לטפל כיום בשפע עצום של בעיות דרך תרופות המופקות מצמחי מרפא בלבד.

ששת הצמחים שמיד תפגשו, משמשים גם את הרפואה המודרנית בייצור של מאות תרופות יעילות בלתי פולשניות ונתמכים על ידי הרופאים בשימוש קבוע לטווח ארוך גם בדרכים אחרות (שתיית חליטות צמחים, או שימוש בתוספי תזונה למשל).

אפימדיום אולי הנפוץ ביותר ברשימה, שממנו מפיקים את המאכל חילבה ונפוץ אצל הרופאים הסינים והנטורופתיים וידוע בין היתר גם כ"עשב התיש החרמן". האפימדיום נרקח כחליטה ונמצא כיעיל במיוחד עבור שיפור התפקוד של מערכת העצבים, תפקוד הכליות, העשרה של טסטוסטרון וכמובן כפי שמשתמע משמו: חיזוק כוח הגברא והתעצמות החשק המיני.

ליקריץ אין לו באמת קשר לגומי החמוץ-מתוק מהקיוסק, אבל כולכם מכירים אותו היטב כספירולינה – תוסף התזונה שהפך ללהיט בשנים האחרונות בשל יכולות העל שלו. הליקריץ (קרוי גם שוש קירח) צומח בעיקר באזורים מסויימים בהודו ובאסיה, אך ניתן למצוא ממנו גם בדרום אירופה.

המרכיבים הפעילים בו מתפקדים כקטנייה למאכל והוא מרפא מופלא של בעיות כמו עייפות כרונית, סטרס, תשישות, דכדוך ודיכאון. הוא משומש רבות גם לצורך מניעת בעיות התקרחות, מחלות נגיפיות או זיהומיות, פצעים, ריח גוף רע, פטריות או בעיות כלשהן בגידים, הכבד או בלוטת הערמונית.

ג'ינסנג הצמח הסיני המופלא מאוד אוהב מקומות קרים ועל כן אזורי המחייה שלו הן מדינות קפואות כמו החבל הסיני הצפוני, צפון אמריקה, קוריאה צפונית וסיביר. הוא מיובא אלינו לישראל במיוחד על מנת לפתור מגוון בעיות בתפקוד המיני ובין סגולותיו תוכלו למצוא הגנה מפני מחלות רבות, חיזוק משמעותי של מערכת החיסון, הפחתת מתחים ולחצים נפשיים, תמיכה ושיקום של מערכת העצבים, אנטי-דלקתי ומשפר תפקוד קוניטיבי בגילאים מבוגרים. קרא עוד על מחקר הבודק כיצד ג'ינסנג משפר תפקוד מיני ואת ספירת הזרע אצל גברים.

סרפד צמח נפוץ מאוד ברפואה בכלל, הכולל ערכים תזונתיים ברמה גבוהה מאוד. הסרפד מסוגל לסלק החוצה מהגוף רעלנים מזיקים ולהביא בין היתר לרגיעה ושיכוך של כאבים וכמובן לשפר את זרימת הדם התקינה בכל איברי הגוף.

מאקה מקורו בהרי האנדים הדרום-אמריקאיים והוא נחשב לצמח מאכל חיוני מאוד בתפריט המקומי. כמו הסרפד, גם המאקה בעל ערך תזונתי גבוה וחיוני מאוד לגוף האדם ובמצבים רבים משתמשים בו לצורכי תזונה ורפואה. המאקה ידוע כמטפל במחלות ממושכות וסימפטומים של גיל המעבר, בעיות עקרות ובעיות פוריות, סטרס, תשישות ועייפות פיזית או נפשית, אנמיה ובעיות רבות בתפקוד המיני. קרא עוד על מחקר  שמצא כי שורש המאקה משפיע באופן חיובי על שיפור התפקוד המיני.

דקל ננסי גם הוא צמח פופולרי ואהוב בעולם אורח החיים הבריא. הדקל הננסי צומח בעיקר באמריקה ומשתמשים בו כדי להפיג מצבי דכדוך, לשפר את מצב הרוח ולהביא לעליייה משמעותית בחשק המיני. הצמח הינו אנטי דלקתי מובהק, מסוגל לפתור בעיות שתן בקרב גברים ובעיות בתפקוד של בלוטת הערמונית ומסייע רבות לבעיות בתפקוד המיני כמו אין אונות, אימפוטנציה, שפיכה מהירה וזרע באיכות ירודה.

קרא עוד על מחקר החוקר חומרים טבעיים נפוצים שמופיעים בתוספי תזונה לשיפור התפקוד המיני של הגבר.

 

מתי תדעו אם באמת קיימת בעיה של אין אונות?

אם בחלק גדול מהמקרים אתם מצליחים להשיג זקפה באיכות טובה, סביר להניח שאתם לא באמת סובלים מאין אונות. כל גבר עלול לחוות מצב לקוי של תפקוד מיני לפחות פעם אחת במהלך חייו אך זה לא אומר שצריך לרוץ ולדווח על בעיה קיימת.

רק אם ביותר מ-80% מהפעמים קיים קושי להגיע לזקפה מלאה שנמשכת לפחות מספר דקות, ייתכן ואתם זקוקים לטיפול. יחד עם זאת, אין שום סיבה להימצא במצבים מתסכלים, מבלבלים, מביכים ואפילו מרגיזים מול בת הזוג ותמיד טוב שיהיה לכם בהישג יד תוסף תזונה טבעי המסייע משמעותית לפתרון הבעיה, גם אם היא מופיעה בהיקף אחוזים נמוך יותר.

אמנם אתם נוטים לשוחח על הבעיה שלכם כמה שפחות, אך סביבכם עוד גברים רבים שסובלים מאותה בעיה בכל דרגות החומרה. כ-30% מכלל הגברים סובלים מבעיות כמו אין אונות, שפיכה מהירה, אימפוטנציה, הפרעה באורגזמה וכו' ועד 50% מכלל הגברים צפויים לסבול מכל אחת מהתופעות הללו לפחות פעם אחת במהלך חייהם.

אין צורך שתמשיכו לסבול ולהתבייש – פתרונות יעילים, טבעיים ומוכחים יוכלו בהחלט לעזור לכם. אין ספק שכל בעיה בתחום המיני פוגעת באיכות החיים ודומיננטית באופן מיוחד בקרב גברים יותר מנשים ועל כן כדאי לא להתייאש ולנסות פתרון אפקטיבי חדש שיטיב עם מצבכם ואפילו יעלים בשימוש קבוע את התופעה לחלוטין.

אם אתם:

  • לא מצליחים להגיע לזקפה עם בת הזוג או לבד
  • לא מצליחים לשמור על הזקפה לזמן הדרוש עבור יחסי המין
  • חוששים מקיום יחסי מין או קרבה מינית בשל בעיית אין אונות
  • חווים תסכול או ביטחון עצמי ירוד כתוצאה מהתפקוד המיני

בהחלט יש מה לעשות! על ידי טבליות אקסטרה סייז הפועלות כוויאגרה טבעית תוכלו להשיג זקפה חזקה וטובה וליהנות מחוויה מינית איכותית ומספקת לכם ולבנות הזוג. המוצר מאושר לשימוש מטעם משרד הבריאות ומופק מצמחים טבעיים בלבד המסייעים לתפקוד תקין של רמת הטסטוסטרון, זרימת הדם לאיבר המין והתחושה האישית לאורך האקט.

אין צורך שתמתינו עד גמר האבחונים הרפואיים או הטיפול הפסיכולוגי כדי להטיב עם עצמכם במקרה הטוב, או להתאכזב מאפקטיביות הטיפול במקרה הרע. באמצעות הזמנה דרך אתר מאובטח תוכלו לרכוש טבליות וויאגרה טבעית ללא מרשם רופא עם משלוח דיסקרטי וזריז עד הבית. הטבליות מסוגלות לטפל באופן מיידי בכל בעייה של אין אונות ואף להביא לעיבוי והתארכות של איבר המין בזמן הזקפה, כך שהמשגל יהיה ארוך, מהנה ומספק.

 

ולסיום – עוד כמה דברים שכדאי לזכור

הפין נשלט על ידי מערכת העצבים ולא על ידי המוח – לכן הוא לפעמים גורם לזקפה במצבים לא רצויים ולפעמים עלול לא לגרום לה, דווקא כשצריך.

איבר המין מתבטא בגודל רק במצבי זקפה. אם חששתם מפני איבר קטן או שנמנעתם מלהשוות אותו לאחרים במלתחות של הצבא, דעו שרק בזקפה ניתן להבין מהו גודלו האמיתי.

אכילה נכונה, מזינה ומאוזנת של פירות, ירקות, דגנים מלאים ודגים מפחיתה את הסיכון למחלות לב, סוכרת, משקל עודף וסתימת עורקים – הגורמים הידועים שמייצרים בעיית אין אונות.

דפוסי שינה תקינים ישפרו משמעותית את בעיות הזקפה ויעשירו את כמות הטסטוסטרון.

הפגת מתחים תסייע לכם להשיג ביצוע תקין ואיכותי.

הפתרון הטבעי מבית XtraSize יאפשר לכם לטפל בבעיה במהירות וביעילות.

אין אונות

 

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר