שפיכה מוקדמת – פתרונות טבעיים

אם תשאלו גברים מה הכי מפחיד אותם, לפחות 90% מהם ישיבו לכם ש"פאשלות" בתחום המיני גורמות להם לסיוטים מוגברים בלילה. אלא שבעוד שמרבית אוכלוסיית הגברים נהנית מסקס בריא ותקין, יש כאלה שסובלים מתופעות שונות בתחום המיני שנוגעות כמובן לקודש הקודשים, איבר המין.

 

מהי שפיכה מוקדמת?

שפיכה מוקדמת היא אחת התופעות הנפוצות ביותר בקרב גברים והיא "תוקפת" כ-30% מכלל הגברים בעולם. בעבר נהגו להתייחס לתופעה הזו בביטול והרפואה לא הכירה בה כבעיה ממשית. אך כיום היא זוכה לתשומת לב הראויה ומאופיינת כתופעה רפואית לכל דבר ועניין, שבה ההגעה לשפיכה מתרחשת עם תחילת האקט ממש, עם תחילת החדירה, לפניה, או על ידי גירוי מינימלי מאוד, שבאופן הגיוני לא אמורים לייצר הגעה לשיא כה מהר.

במצב של שפיכה מוקדמת, שום גבר לא באמת חש בטוח בעצמו כשזה נוגע ליחסים אינטימיים והוא עלול לסבול בקלות גם מתסכול אישי מוגבר, מחוסר ביטחון עצמי, נטייה לעצבנות, סטרס וכעס עצמי, עד לפגיעה בין היתר גם ביחסים הבין אישיים עם הפרטנרית.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

 

עשרות פתרונות לשפיכה מוקדמת, אך לא כולם יעילים

אז מהי הסיבה שגברים מגיעים לשפיכה מוקדמת או מהירה? אין לזה תשובה אחת מוחלטת. התופעה מתרחשת בכל גיל ויכולה ללוות את כל אורך החיים או להפתיע מפעם לפעם. היא מחמירה בסוכרת, בבעיות בחוט השדרה, במהלך קבלת טיפולי כימותרפיה וכתוצאה מפגיעה תחושתית של איבר המין. לצד כל אלה נמצאות גם בעיות פסיכולוגיות שנקשרות במנגנוני הגירוי ומייצרות את הבעיה כתוצאה מהן.

אפשר לברר לעומק את נסיבות התופעה על ידי פנייה לרופא. אלא שבחלק גדול מהמקרים גברים מעדיפים פשוט להימנע. מדובר בבעיה אינטימית שלא קל לדבר עליה עם רופא או אדם זר, בטח שלא לשתף בה בת זוג חדשה או חברים. גברים מעוניינים להשאיר בדרך כלל את הבעיות האישיות שלהם לעצמם ומייצרים בשל כך מעגל שלילי שבו כל ביצוע עלול להיות מתסכל מאוד ללא הגעה לפיתרון.

מעבר לכך, אם תתגלה בעיה רפואית כלשהי שכתוצאה ממנה נגרמת שפיכה מוקדמת, תתחיל סדרת בדיקות שעלולה לפלוש אל המרחב האישי ולפשפש באורח החיים הפרטי של הגבר ותמשיך גם להתאמת תרופות כאלה ואחרות המצריכות חזרה שוב ושוב אל הרופא המטפל לצורך חידוש המרשם וגם מפגש נעים פחות עם הרוקח.

מיותר לציין שכל נטילת תרופה ובעיקר נטילת תרופות אנטי-דכאוניות או אנטי-פסיכוטיות עלולה לייצר שורה של תופעות לוואי נוספות. במקרים שבהם קיימת רגישות או בעיה אחרת עם אחד או יותר ממרכיבי התרופה, מנוע המטופל מלקחת אותה וכך הוא נותר ללא פתרון מעשי לבעיה שלו.

 

איך טיפלו בעבר בשפיכה מוקדמת?

לאורך השנים נוסו ונבדקו אינספור שיטות לטיפול בשפיכה מוקדמת, כולל טכניקות טיפול פסיכולוגיות שבהן משתתף הסובל מהבעיה באופן אישי או יחד עם בת זוגו. שיטות טיפול קבוצתיות נוסו ונכשלו ורק 25% מכלל הגברים המטופלים דיווחו על אפקטיביות. כיום דוגל השדה הרפואי בטיפול הפסיכולוגי והנפשי כטיפול משלים ותקופתי שיחזק את יכולותיו של הגבר אך הם לא יכולים לעמוד בזכות עצמם.

על מנת לעכב את השפיכה ולהאריך את זמן המשגל, נוסו שלל תכשירים אפשריים כמו התזת ספריי מיוחד או מריחת משחה על איבר המין, דבר שצלח אף הוא בצורה חלקית בלבד. תרסיסים ומשחות רפואיים כמו עזרקאין למשל, מפחיתים את התחושה של הפין בכ-50% ועלולים במקרים רבים "להרדים" לחלוטין את איבר המין ולייצר מצב של חוסר תחושה מוחלט – מה שגורם לירידה בגירוי וסף החשק ומביא להיחלשות של עוצמת הזקפה.

קראו עוד במחקר שבדק שיטות לטיפול בשפיכה מוקדמת בשילוב אלמנטים מהרפואה הסינית.

משחות נוספות שנוסו כמו למשל אמלה (EMLA) נמצאו יעילות כדי להאריך עד פי שלוש את משך זמן הגירוי עד הגעה לשפיכה אך לא מנעו את תופעות הלוואי הכרוכות בכך ולכן הפתרון שהן מספקות הוא לא וודאי וייתכן שאף לא יעיל לטווח שימוש ארוך.

 

 >>> רכשו את ספריי ההשהייה בחנות אקסטרה סייז <<<

 

 

שימוש במוצרים טבעיים לטיפול בשפיכה מוקדמת

ועם כל הכישלונות, בעולם המודרני שממשיך להתפתח ולנוע קדימה אפשר להשיג כיום פתרונות יעילים מכיוונים אחרים. בעולם מדווחים חוקרים רבים על יעילות עצומה לטיפולים הטבעיים ותרופות שמורכבות מצמחים הוכחו כמוצלחות מאוד לטיפול בתופעה המתסכלת. התרופות הטבעיות לעיכוב השפיכה למעשה מצליחות בדרך אורגנית להגיע לאותה מטרה רצויה כפי שמנסות ליישם התרופות הכימיקליות, אך פוטרות את הגבר מתופעות הלוואי שעלולות להופיע ולהזיק וכמובן שלא מצריכות חזרה שוב ושוב לרופא המטפל ובית המרקחת כדי להשתמש במרשם חדש.

אם עד היום לא הוכח שקיים טיפול תרופתי יעיל, הרי שדווקא תכשירים ותרופות המבוססים על צמחי מרפא מיוחדים בהחלט לא יזיקו, גם בשימוש קבוע או ארוך. תכשיר טבעי לעיכוב השפיכה מבצע פעולה איטית אך יעילה על הגוף לאורך זמן ומחולל תהליך ועל כן יתכן שהוא יתגלה תוך תקופה קצרה כפתרון המושלם שמשפר משמעותית את זמן השפיכה.

 

תרגילים טבעיים לטיפול בשפיכה מוקדמת

בשנים האחרונות מספרים גברים רבים על הצלחתם הרבה של התרגילים לחיזוק איבר המין. גם כאן מדובר בפתרון טבעי שאיננו מצריך התערבות רפואית כלשהי, אך מחייב מהגבר התמסרות מוחלטת לשגרת האימונים ולתהליך ארוך מאוד ומאתגר לא פחות, שבמהלכו הוא יבצע מספר רב של תרגילים המתבצעים באגן התחתון ובאיבר המין עצמו וחלקם אף מכאיבים ובלתי נעימים.

החוויה מאלצת רבים לפרוש באמצע, גם מפני שמדובר בתהליך קשה המצריך חוזק פיזי ונפשי עצומים וגם מפני שככל אימון ספורטיבי שמניב תוצאות, גם תרגילים לחיזוק איבר המין מעבירים את המתאמן דרך תהליך ארוך טווח שלא בהכרח ניתן להתמיד בו.

 

טיפול טבעי בשפיכה מוקדמת של חברת XtraSize

מי שמעוניין להעלים או לשפר את תדירות הופעת הבעיה מבלי לסבול מההשלכות של טיפולים רפואיים ופסיכולוגיים, בדרך כלל פונה לתכשירים הטבעיים של חברת xtrasize. החברה מייצרת תכשירים שונים שנועדו לעזור לגברים הסובלים מבעיות או כשלים פיזיים בתחום המיני ללא קשר לסיבה שבגללה הם מופיעים – רפואית או נפשית. תכשירי אקסטרה-סייז יעילים עבור סוגיות נפוצות החל מבעיות אימפוטנציה, דרך גמירה מהירה או מוקדמת, זקפה חלשה, איכות זרע ירודה, ירידה בעוצמת החשק, חרדת ביצוע ועוד.

חשבו על מצב שבו אתם נכשלים בדבר מה שוב ושוב. האם הצלחה חד פעמית תצליח לעודד אתכם ולעורר תקווה? בוודאי! זה בדיוק מה שהטיפול הצמחי של אקסטרה סייז מבצע. על בסיס אותו ניסיון מיני מוצלח הודות לתכשיר, יכול הגבר להשיב לעצמו גם מידה טובה יותר של סיפוק עבורו ועבור בת זוגו, גם שיפור משמעותי בביטחון העצמי ויכול להיות שבדרך זו אף יוכל להיות בטוח יותר בניסיונות הבאים שלו ובכך להפחית את גרימת התופעה עד להיעלמותה!

 

החוויות המיניות הראשונות: גורם מרכזי לתופעה

הסיבות לבעיות של שפיכה מוקדמת או גמירה מהירה הן רבות כפי שכבר אמרנו. אך לא כל מי שמבחין אצלו בתופעה הזו נחשב לסובל ממנה. אם מדובר על אחת לכמה חודשים או שנים – זה לא נחשב לבעיה ובדרך כלל נוצר כתוצאה ממצב נפשי מסוים שמופיע באותו הרגע ומשפיע על הביצוע: הגשמת פנטזיה מינית, פלרטוט מתמשך ואפילו פרטנרית שהגבר מוצא את עצמו חסר ביטחון מולה ובאופן תת מודע מחפש דרך "מילוט" על מנת לסיים עם האקט מוקדם, מחשבה מעיקה, סטרס, לחץ זמנים (למשל החשש ממצב שמישהו זר יתפרץ לחדר) ועוד. הבעיה נחשבת לבעיה רק אם היא מופיעה באופן תדיר או במצב כזה שמשפיע על רובם המכריע של המשגלים ופוגע בהם.

 

התנסות ראשונית טראומתית?

אחת הסיבות הנפוצות כיום להיווצרות התופעה של שפיכה מוקדמת היא כתוצאה מחוויות מיניות ראשונות שהתבררו ככישלון. בגיל ההתבגרות אנחנו מפתחים מודעות גבוהה יותר לגופנו ופגיעים יותר בכל מצב של כישלון. יש לכך הסבר מדעי מדויק אמנם, אבל חוויה רעה מסוגלת להשאיר איתה חותם גם לפעמים הבאות. אם למשל במפגש המיני הראשון לא הצליח הגבר להחזיק בטווח זמנים סביר וגמר מוקדם מן הצפוי, סביר להניח שהוא יסיק מזה שיש אצלו בעיה מסוימת.

בחלק מהמקרים הוא לא טועה וייתכן מאוד שמדובר בבעיה רפואית. אך בחלק גדול מהמקרים זה יוצר הנצחה של המצב הקיים מתוך הבנה של הגבר כי "ככה זה" ואז במפגשים המיניים הבאים, הוא לומד לתפקד מינית לפרק זמן קצר מאוד ולמעשה מרגיל את גופו לתגובה פיזית דומה גם בסקס וגם באוננות. רק בגיל מאוחר הרבה יותר הוא יבין שאכן מדובר בבעיה, אך מפאת טווח הזמנים הארוך כבר יתקשה לקשר באופן עצמאי בין ההתנסויות הראשונות "המקבעות" לבין המצב הנוכחי שבו הוא לא מצליח לספק שום פרטנרית בצורה ראויה.

 

הפחיתו בפורנו

תופעה נוספת שמחוללת בעידן המודרני לא מעט בעיות בתחום המיני היא צפייה בפורנו. ידוע שבנים נחשפים כבר מגיל 9 לסרטונים רבים שמציגים את החוויה המינית באופן מוגזם ולא פרופורציונלי ומעוררים בהם את התחושה שהם חייבים "לתת ביצוע" ארוך ומשמעותי מאוד, ללא שום קשר למציאות. אלא שכשהם מתנסים בחוויה הראשונה שלהם ומבינים שהם לא מסוגלים להפגין את אותם כישורים ויכולות גרנדיוזיות, הם נוטים להגדיר את האקט ככישלון ולהמשיך הלאה עם תחושה נפשית קשה ומתסכלת שבה הם חוששים להיכנס שוב ושוב אל חדר המיטות, מתוך מחשבה שהם "לא שווים" מספיק. בחלק מהמקרים, תחושה של בטחון עצמי ירוד תביא את הגבר למצב של סטרס או מועקה, שיגרמו לו לפלוט מוקדם מן הצפוי ושוב ינציחו דפוס של בעיות חדשות.

 

זכיתם! אתם נמצאים בתקופת הפתיחות, המידע והפיתוח

אם נסתכל על סוף הניינטיז ותחילת עידן הוויאגרה, נראה כי האפשרות לטפל, או לפחות למצוא פתרונות קיימים למצב שעד אז נחשב בלתי פתיר מעודדת גברים רבים לצאת ולשוחח על בעיותיהם בקול רם, ללא בושה ובמלוא הכנות. אין היום עוד צורך להסתתר מפני האמת או להימנע ממנה בעצמנו ואנו יכולים באופן עצמאי לבדוק, להתנסות בתכשירים הקיימים, להתייעץ, לרכוש באופן מקוון ולהחליט את מי אנו משתפים במידע וממי נעדיף למנוע אותו.

כאן יהיה המקום לציין שהפרעות בתחום המיני הן לא נחלתם של הגברים בלבד וגם לא מעט נשים סובלות מבעיות כאלה ואחרות בנושא. אך כאשר מבינים שקיימת בעיה מסוימת, אין עוד צורך להתמודד איתה לבד כשם שהתבצע בעבר. אנו יכולים לחקור ולמצוא את הפתרונות שיסבו לנו עונג ללא צורך בהתמודדות עם הסביבה או בשיתוף גורמים רפואיים.

 

כמה עובדות בזק חשובות על שפיכה מוקדמת

 • גירוי יתר, ציפייה או ריגוש מוגבר יכולים לייצר מצב של גמירה מהירה.
 • כ-20% מהגברים סובלים או יסבלו במהלך חייהם מהתופעה.
 • שפיכה מוקדמת עלולה להתרחש ללא קשר לעוצמת הגירוי, גם ללא סיבה גלויה לעין.
 • השפיכה המוקדמת יכולה להתרחש לפני החדירה או כעבור כמה שניות.
 • רק אם גבר לא מסוגל להחזיק זקפה רצופה של שתי דקות, או חדירה של מעל לדקה – באמת מדובר בבעיה.
 • יש פתרון טבעי יעיל וטוב לשיפור המצב, שיכול להביא גם להיעלמות מוחלטת של התופעה.

 

מהם 4 היתרונות של חברת אקסטרה סייז לטיפול בשפיכה מוקדמת?

 1. טיפול טבעי באמצעות תכשירי XtraSize יכול למנוע כל תרחיש של שפיכה מוקדמת, אין-אונות, אימפוטנציה ובעיות באיכות הזקפה והזרע. כל התופעות הללו בעלות הסבר נפשי, רפואי או פיזיולוגי אך למעשה לא מחייבות אתכם למצוא את שורש הבעיה על ידי שרשרת בדיקות והתנסויות ארוכה. בעיות אלה שעד היום הצריכו מכם תיאום תור לאורולוג, לפסיכולוג ולדרוש מרשמים, יוכל להתבצע על ידי שימוש בטיפול 100% טבעי ללא התערבות חיצונית של שום גורם. אם אתם חושדים שקיימת אצלכם בעיה של שפיכה מוקדמת, תוכלו לרכוש תרסיס השהייה מבית אקסטרא סייז שיסייע לכם להשיג ביצוע ממושך יותר.
  חנות החברה כוללת גם קרם עיבוי והגדלה של הפין המביא להתחזקות הזקפה ללא שפיכה והתרופפות תוך זמן קצר. כל אחד מהתכשירים לרבות טבליות אקסטרה סייז לעיבוי והגדלת איבר המין ניתנים לרכישה דרך החנות המקוונת של אקסטרה סייז, ללא מתווכים או משווקים והן נשלחות עד בית הלקוח באופן דיסקרטי לחלוטין. גם אם אתם לא בדיוק בטוחים בהצלחת התכשיר כרגע, אין באמת שום מניעה להתנסות ולהיווכח שמדובר בפתרון יעיל שיאפשר לכם לקיים משגלים ארוכים, מהנים ועוצמתיים. הביטחון וההערכה העצמית שלכם ישובו אליכם בקלות ואיתם גם הסיפוק שלכם ושל בת הזוג.
 2. להבדיל ממוצרי רשת רבים שנועדו להסיר מעצמם כל אחריות לאיכות וההשפעה של התכשירים, חברת XtraSize הינה בעלת אישורים תקפים מאת משרד הבריאות, כולל הרשאה מתאימה לתהליך הייצור והרכב החומרים הפעילים. תחום התכשירים הטבעיים המטפלים בבעיות של שפיכה מוקדמת נחשב לפרוץ ורובו לא מתבסס על אישורים אלה, מה שעלול לגרום לתופעות לוואי בלתי ידועות להופיע וכמובן לגזול את כספכם בעבור שימוש לא אפקטיבי וכך להמשיך ולהחריף את התסכול, חרדת הביצוע והתחושה המנטלית כתוצאה מהכישלון.
 3. בנוסף לשימוש בטיפול הטבעי המומלץ של אקסטרה סייז, אם תשמרו על תזונה נכונה ותכניסו לתוך שגרת החיים גם פעילות ספורטיבית, האפקט יהיה הרבה יותר עוצמתי בכל הזדמנות. מאחר והטיפול איננו כימיקלי אלא אורגני, כאשר הוא נשלט על ידי גוף בריא, תוצאותיו יהיו יעילות ואיכותיות פי כמה וכמה. את ההזמנה מהאתר תוכלו לבצע באופן דיסקרטי ומאובטח וגם לרכוש חבילות משתלמות המשלבות בין המוצרים השונים, כך שההנאה שלכם תהיה מוגברת ותפוקת איבר המין רק תוסיף לגדול.
 4. כל תרופה או תכשיר קליני עשויים מכימיקלים המשפיעים בצורה מלאכותית על הגוף והמוח וכופים עליהם לבצע את הפעולה הרצויה. פתרון 100% טבעי ישיג את אותה התוצאה ללא כפייה עיקשת על הגוף אלא כחלק מתהליך אורגני המתקיים בו. כך למשל בעיות של זקפה ירודה שמתקבלת תוך זמן קצר מרגע תחילת האקט יוכלו לקבל "זריקת עידוד" חיובית על ידי זרימת דם תקינה לאיבר המין ובעיות של גמירה מוקדמת יוכלו להימנע מראש על ידי השפעה טבעית על רגע הפליטה. בעיות בתחום האון הגברי הן נפוצות מאוד והעובדה שקיימת חברה המסוגלת לספק פתרון טבעי אחיד להתמודדות עם כל תרחיש אפשרי, תאפשר לכם להרגיע את המצוקה והלחץ ובעיקר – שווה מאוד את הצ'אנס שתתנו לה.

 

החומרים הפעילים במוצרי אקסטרה סייז –  6 צמחים שחייבים להכיר:

ששה צמחים שידועים בסגולותיהם הרפואיות ומשמשים לא רק את תחומי הטיפול הטבעי (רפואה סינית למשל), אלא גם נפוצים מאוד ברפואה המערבית ובתרופות רבות משולבות כימיקלים שאנו משתמשים בהם באופן עקבי. צמחים אלה נחשבים כתוספי תזונה ועל כן מסוגלים לעודד השפעות חיוביות על הגוף, ללא התערבות פולשנית או מלאכותית:

מאקה המאקה הוא צמח שמגיע אלינו מהרי האנדים המרשימים של אזור בוליביה ופרו. הצמח הינו רב עונתי ומאז ומעולם נהגו המקומיים באכילתו. מחקרים שבוצעו על צמח המאקה הוכיחו כי מדובר בצמח בעל ערכי תזונה גבוהים וחיוניים ביותר לגוף ועל כן הוא מיושם כבר שנים ארוכות ברפואה הקדומה והמערבית כמטפל במחלות ממושכות, תופעות של הזדקנות וגיל המעבר, בעיות פוריות או עקרות, סטרס, תשישות פיזית או נפשית, אנמיה וכמובן לשיפור התפקוד המיני בכל המובנים.

דקל ננסי גם הדקל הננסי הוא כוכב עולה בענף הרפואה. מקורו באמריקה והוא צומח בתנאי גידול מפוקחים ויעילים מאוד על מנת להפיק ממנו שורה ארוכה של צרכים רפואיים. דקל ננסי ידוע כאנטי-דלקתי וכמשפיע חיובי על מצב הרוח והחשק המיני. הוא מסוגל לפתור בעיות שתן אצל גברים ובעיות בתפקוד בלוטת הערמונית ועל כן מסוגל להטיב משמעותית גם על מצבים כמו שפיכה מוקדמת, בעיות אימפוטנציה וזרע באיכות נמוכה.

אפימדיום מכונה גם "עשב התיש החרמן" והוא נרקח מחליטה של מספר צמחים בתוספת צמח העל, האפימדיום במטרה לעורר את מערכת העצבים הגופנית לכדי פעולה תקינה. דרך אגב, זהו בדיוק אותו הצמח שכולנו מכירים כחילבה והוא נפוץ מאוד ברפואה הסינית, בקליניקה של הנטורופת ואצל כל רופא מומחה. לצמח זה סגולות ייחודיות כמו שיפור תפקוד הכליות וריבוי טסטוסטרון ויכולת לחזק את האון הגברי ולהגביר חשק מיני.

סרפד כולנו יודעים היטב עד כמה תרומתו לרפואה מטיבה איתנו. גם הסרפד נחשב לצמח בעל ערכים תזונתיים גבוהים וחשובים מאוד והוא יעיל מאוד לסילוק של רעלנים מזיקים מהגוף, לשיכוך והרגעת כאבים ושיפור זרימת הדם התקינה בכל איברי הגוף.

ג'ינסנגזהו זן מסוים של צמח הקיסוס שמתפתח רק בתנאי אקלים קרים ונפוץ בצפון סין, סיביר, צפון אמריקה וקוריאה הצפונית ומכאן שיש צורך לייבא אותו באופן גולמי או מעובד ארצה. הג'ינסנג ידוע בעולם כאשף להפחתת סטרס ומתחים נפשיים. הוא מגן מפני מחלות ומחזק את מערכת החיסון באופן טבעי, מספק תמיכה למערכת העצבים ומעודד את השיקום שלה, מספק מניעה מפני דלקות כרוניות ומשפר תפקוד קוגניטיבי בגיל מבוגר.

ליקריץ לא, לא הגומי מאכל החמוץ-מתוק מהקיוסק. את צמח הליקריץ כולכם מכירים כספירולינה או כשוש קירח והוא גדל בעיקר באזורים מסוימים בהודו ודרום אירופה, שבהם הוא ידוע כתוסף תזונה המתפקד כקטנייה למאכל. הליקריץ ידוע כמרפא פסיכולוגי של מצבים כמו תשישות, עייפות, דכדוך ודיכאון וכרופא מומחה לבעיות התקרחות, פצעים, מחלות נגיפיות, מחלות זיהומיות, פטריות, ריח גוף רע, בעיות בכבד, בגידים ובתפקוד בלטות הערמונית. ולא פחות חשוב מכך – הליקריץ מפחית סטרס ויוכל לעזור לכם להיפטר מהחששות הכבדים והדאגות בכניסה למיטה.

 

שפיכה מוקדמת? אתם לא לבד

אם עד היום חשבתם שאתם סובלים לבד מבעיית שפיכה מוקדמת, בטח תשמחו לגלות שאתם ממש לא לבד. יחד איתכם חולקים בנטל הבעיה כ-30% מהגברים באופן קבוע, כאשר יותר מ-50% מכלל הגברים עלולים לפגוש את הבעיה לפחות פעם אחת לאורך החיים. לא מדובר על תוצר לוואי של החברה המודרנית ובטח שלא בבעיה נדירה. זה טבעי וזה קורה. גם בעבר סבלו משפיכה מוקדמת וההערכות מדברות אפילו על אותם אחוזים! למרבה המזל, בעידן שלנו יש מי שמוכן להיפתח לבעיה, לדון בה ולנסות למצוא לה פתרונות מתאימים.

גברים יכולים לשוחח על כך בחופשיות רבה יותר, להתייעץ באופן אנונימי ברשת ולקבל דרכה מידע בלי להיחשף ובלי לסבול משיפוטיות. חברת אקסטרה סייז מבצעת כמיטב יכולתה על מנת להנגיש את הפתרון היעיל והאפקטיבי ביותר בעולם לטובת כל מי שחפץ במשגל תקין, ארוך ומהנה, מבלי לסבול מתופעות לוואי, בדיקות ארוכות טווח או בעיות כאלה ואחרות.

מובן שלכל בעיה קיים פתרון אלטרנטיבי, אך אין זה אומר שאתם צריכים להתמודד עם רשימה ארוכה של בדיקות ורופאים כדי להבין בדיוק ממה היא נובעת. יהיה שווה לכם הרבה יותר להתנסות במוצר מוכח ובאופן אנונימי ואז להחליט לגבי הדרך האישית שלכם כדי לשפר את המצב.

 >>> רכשו את ספריי ההשהייה בחנות אקסטרה סייז <<<

 

באתר אקסטרה-סייז תמצאו את המוצרים הבאים:

 • טבליות XtraSize וויאגרה טבעית ללא צורך במרשם רופא, המביאה לזקפה חזקה ואיכותית לטווח זמנים מספק ומהנה. הטבליות הינן 100% מחומרים טבעיים ומביאות לשיפור משמעותי באורך ועובי איבר המין לאחר שימוש קבוע, ללא שום צורך בניתוח. דרך האתר תוכלו להזמין בקבוקון ובו 60 טבליות – מתאים לכל מי שרוצה להתנסות באופן התחלתי במוצר או להגיע ליהנות מ-60 משגלים איכותיים ומספקים לשני הצדדים. בנוסף ניתן להזמין מארז הכולל שניים או שלושה בקבוקונים יחד באותו המשלוח, לבחירתכם.
 • תרסיס DELAY המוצר הטבעי היעיל ביותר לכל בעיה של שפיכה מוקדמת! התרסיס מכונה בלשון המקצועית "קרם השהייה" והוא נועד לפתור כל אחד מהמצבים שהזכרנו כאן, ללא תופעות לוואי מסוכנות של הרדמת הפין או צורך במרשם רפואי. התרסיס מאושר לשימוש קבוע על ידי משרד הבריאות וניתן להשתמש בו ללא הגבלה. רכישת התרסיס + בקבוקון טבליות אקסטרא סייז תבטיח לכם גם זקפה משמעותית ואיבר מין ארוך ועבה יותר וגם שפיכה במועד הרצוי מבלי לסבול ממצבי התסכול, הלחץ והחרדה המאפיינים את התופעה.
 • קרם extrasize בעוד שטבליות החברה משמשות כוויאגרה טבעית, הקרם מובא כמוצר משלים שניתן להשתמש בו כדי לעבות ולהגדיל את איבר המין באופן משמעותי. שימוש בקרם כ-30 דקות לפני ביצוע המשגל יפטור אתכם ממצבי חוסר סיפוק של הפרטנרית וגם יחזק משמעותית את הביטחון שלכם במיטה, מבלי לחשוש. הקרם מעורר את פעולתם התקינה של כלי הדם באזור איבר המין ובכך מביא להתרחבותם הגורמת לחיזוק הזקפה ושיפור הגודל. המוצר באישור מלא של משרד הבריאות והינו 100% טבעי, ללא שום תופעות לוואי.

 

Xtrasize
Xtrasize

ראו גם : Xtrasize

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר