שפיכה מהירה: למה זה קורה ומהם הפתרונות

אז כבר עברתם מספיק מערכות יחסים כדי להבין שיש בעיה שצריך לטפל בה? נתקלתם בבעיה חד פעמית או אחת שחוזרת על עצמה? בעיית שפיכה מהירה הינה בעיה מוכרת בשוק ולכן לנו יש את הפתרון המושלם בעבורכם. במאמר זה נציג מהו מצב של שפיכה מהירה ומהם הפתרונות החריפים והטובים ביותר בשוק.

 

 

שפיכה מהירה כל מה שצריך לדעת

שפיכה מהירה היא תופעה נפוצה, כל אחד שזה קורה לו שואל את עצמו למה זה קורה דווקא לו? האמת שיש לכך סיבות שונות ומשונות. חוסר התמדה בקיום יחסי מין, תדירות קיום יחסי מין, פחד, התרגשות ועוד סיבות כאלה ואחרות. קשה להאמין, אבל הפתרון לשפיכה מוקדמת יכול להיות טבעי וללא תופעות לוואי, בלי קונצים וקסמים, בלי כימיה, בלי ויאגרה – אבל עם סקס נהדר.

אף פעם לא מאוחר לשים קץ לשפיכה המהירה. מומחים רבים פוסקים כי לבעיה יש מקור בחולשת המערכת. כאשר המערכת מתחזקת, מתחזק הכוח של המשתמש להחזיק מעמד זמן רב יותר, וברור שגם ההנאה נמשכת זמן ארוך יותר, והסיפוק של שני הצדדים גובר.

כיום יש בשוק מספר מוצרים לטיפול בשפיכה מוקדמת המבוססים על מרכיבים טבעיים בלבד ואינם כרוכים במרשם רפואי ובהחלט יכולים לסייע רבות לבעיות שפיכה מוקדמת באמצעות שיפור, איזון וחיזוק של המערכת. ליקוי זה, הינו הליקוי השכיח ביותר בקרב הליקויים בתפקוד המיני. הטענה רווחת היא כי גבר אשר אינו מסוגל לקיים יחסי מין בזמן הרצוי לו בעצם מגיעה לשפיכה מהירה וכתוצאה מכך גם ההנאה והסיפוק המיני אינו מושלם לגבר ולבת זוגתו באופן הדדי.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

 

4 גורמים אפשריים לשפיכה מהירה

  • גורמים פיזיים כמו מחלות סכרת, דלקת בערמונית ושיבושים במערכות העצבים.
  • גורמים פסיכולגיים / נפשיים כמו לחץ, דיכאון, ביישנות, חרדה וחוסר ביטחון עצמי.
  • חוסר שליטה ויכולת לזהות את נקודת ה"אל-חזור" בזמן קיום יחסי המין.
  • ולבסוף במקרים קיצוניים – גורמים פסיכאטריים.

 

כיצד להתמודד עם שפיכה מהירה?

כדי לפתור את בעיית השפיכה המהירה ישנן מספר שיטות:

  • שיטת "התחל-הפסק" דורש שליטה על זיהוי בעת המשגל עצירת הפעילות מנוחה והמשך.
  • אימון שרירי רצפת האגן התאפקות נלמדת.
  • נשימות ארוכות ועמוקות במהלך האקט המיני.
  • קונדום אמנם זה פחות כיף, אבל מאלחש את איבר המין שלנו.
  • והפתרון הקל והיעיל ביותר – תרופות טבעיות לחיזוק הזקפה ו/או הארכת משך החדירה – ללא צורך במרשם, טבעי לגמרי ופותר את הבעיה.

שפיכה מהירה הינה ליקוי בתפקוד המיני שיחסית קל לטפל בו.

אחרי הכל זה לא סוף העולם ולא מעיד על כך שאתם גרועים במיטה או באקט המיני. לאורך השנים הבעיה החלה לקבל עוד ועוד אור זרקורים וכיום כבר לא מדובר על מצב שבו אי אפשר להמשיך ולקיים חיי מין פעילים עם נערת ליווי באזורך עם ביטחון עצמי גבוהה. כיום יש פתרון לכל מי שרוצה להתגבר על הבעיה הזו, שרוצה לקיים יחסי מין בביטחון מלא וכמובן בפרק זמן ארוך ככל הניתן. לכל אחד מגיעה ההזדמנות לשפר את חיי המין שלו ומכיוון ומדובר על חיי מין זוגיים, חשוב לזכור כי נדרשת גם התחשבות בבנות הזוג ואם רוצים פתרון, אז בהחלט הוא קיים.

 

סובל משפיכה מהירה? אתה לא היחיד

יותר מ-70% מאוכלוסיית הגברים בעולם, סובלת לעיתים קרובות מבעיית שפיכה מהירה בעת קיום יחסי מין. התופעה יכולה להיות על בסיס קבוע ולעיתים באופן חד פעמי. גם הסיבות לשפיכה מהירה משתנות מאדם לאדם וישנם גורמים שונים הנובעים מבעיות פסיכולוגיות או בעיות רפואיות מסוגים שונים. הטיפול העדכני כיום מתבסס על שילוב של טיפול התנהגותי ותרופתי. תופעה זו הינה תופעה שכיחה שעלולה לפגוע בדימוי העצמי של הגבר ולעיתים גם מפריעה לבן/ת הזוג.

 

הפתרון לשפיכה מהירה של Xtrasize

כיום קיימים בשוק תכשירים המונעים את תהליך זה וגורמים לשיפור הביצועים בקיום יחסי מין. כבר אין צורך להשתמש בכדורים עם מרכיבים כימיים שעלולים להגיע בצרוף תופעות לוואי, קיים פתרון טבעי לשפיכה מהירה -תרסיס השהייה לגבר. מרססים את איבר המין הגברי לפני האקט המיני, עם נוזל נעים למגע שקוף וללא ריח, המאפשר למשתמש לדחות את השפיכה וליהנות ממשגל ארוך ומהנה יותר.

התכשיר מורכב מחומרים טבעיים בלבד המאושרים ע"י משרד הבריאות. 20 דקות מרגע מריחת הספריי על איבר המין, התכשיר מתחיל להשפיע ומחזק את כוח הגברא שלך. תרסיס ההשהייה גם אינו פוגע באיכות הזקפה ואינו מרדים את איבר המין.

כמו כן, אין צורך במרשם רופא על מנת להשתמש בתכשיר. והכי חשוב שימוש בתכשיר זה יגדיל את תחושת הסיפוק של בני הזוג בעת המשגל המיני.

 

טיפול מקצועי בשפיכה מהירה עד היום

באופן כללי, שפיכה מהירה ניתנת לטיפול מקצועי ויש לה סיכויי הצלחה גדולים. הטיפול נחלק לטיפולים התנהגותיים ולטיפולים תרופתיים. מאחר ומדובר בשיטות טיפול של לימוד טכניקה וטיפול תרופתי, השילוב של שניהם ייתן את התוצאות הטובות אבל רק לאורך זמן ותרגול. מה גם שלא תמיד בעת קיום יחסי המין והריגוש המיני, לא תמיד ניתן לשלוט על הבעיה.

קראו עוד על מחקר שבדק שלל מוצרים לטיפול בשפיכה מהירה.

 

תכשיר השהייה טבעי – פתרון טבעי לשפיכה מהירה

בשנים האחרונות, גברים רבים ביקשו לחפש ולמצוא פתרונות טבעיים של תכשירים אשר מבוססים על עולם הצומח והטבע. לאור הגברת המודעות והצורך לתת מענה לשפיכה מהירה באמצעים ותכשירים טבעיים, חברת XtraSize פיתחה תוספי מזון ותכשירים למניעת השפיכה המהירה על בסיס חומרים טבעיים מעולם הצומח והידועים בסגולותיהם האפקטיביים.

 

פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת  -קרם להגדלת הפין של Xtrasize

נטילת תוספי המזון בצורת גלולות או שימוש בקרם השהייה טבעי של חברת XtraSize בהתאם להוראות השימוש, יבטיחו לכם שיפור משמעותי לפתרון הבעיה שלכם. השימוש במוצרי XtraSize נועד לסייע להגדלת הפין של הגבר, אך יחד עם זאת, גילינו כי בעת עיבוי איבר המין הגברי – מתחזקת הזקפה ומתעכבת השפיכה.

למעשה! מוצרי אקסטרה סייז הוכחו כמוצרים בעלי אפקט כפול – גם מסייעים להגדלת הפין וגם תורמים לאיכות הזקפה של הגבר. אין בהם תופעות לוואי והינן מותרות לכל אדם ללא צורך במעורבות של רופא ומרשם רפואי, דבר המבטיח לכם גם שמירה על דיסקרטיות. תוספי המזון והתכשירים של חברת XtraSize מיוצרים תחת הקפדה יתרה ועמידה בכל התקנים והדרישות, והינם מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר