סילדנאפיל 

רבים מכירים את התרופה סילדנאפיל בשמה הגנרי "ויאגרה". זוהי התרופה שכולם מספרים עליה היא נולדה ממש במקרה (וזה אכן נכון) על ידי כימאי שעבד בחברת פייזר. אותו כימאי, לא חשב שהוא יפתח, ממש במקרה את הגלולה הכחולה שתשנה את חייהם של גברים ברחבי העולם.

הוא כמובן לא ידע שהיא תיכנס בשלב מסוים לרשימת התרופות הנמכרות ביותר בעולם. כל אלו ועוד, יפורטו בהמשך המאמר. בשורות הבאות נסקור את כל הדברים שאתם צריכים לדעת על התרופה.

 

 נולדה בטעות

הכימאי שציינו קודם לכן, ניק טרט שמו, היה כימאי מתחיל כשהצטרף אל חברת התרופות פייזר. הוא ערך ניסוי במולקולה שגרמה להרפייה של שרירים במטרה להפחית את לחץ הדם בקרב חולי לב. באחד מתוך מאות הניסויים שטרט ביצע, הוא בדק את יעילות תרופה שהכילה את המולקולה החדשנית הזו על כמה נבדקים. כאשר הנבדקים נשאלו על תופעות הלוואי של התרופה שהכילה סילדנאפיל, הנבדקים דיווחו כי הם חוו זקפה. הדיווחים על זקפה גברו מצד נבדקים נוספים שלקחו חלק בניסויים שטרט ערך בהמשך. בעקבות כך, הבין טרט ומדענים נוספים שעבדו עמו, שיש להם תרופה מיוחדת, כזו שיכולה לעשות מהפיכה בחדר המיטות של גברים רבים.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

תופעות לוואי

נטילה של סילדנאפיל עשויה לגרום לכאבי ראש, הופעה של סומק בלחיים, חרדה, עילפון וזקפה ממושכת. כאשר גברים רבים מדווחים כי כאבי ראש הינה תופעת הלוואי הנפוצה ביותר שהם חווים בעת נטילת התרופה.

 

חולי לב צריכים להימנע מנטילת סילדנאפיל

אם אתם סובלים ממחלות לב כלשהן, חשוב שתבררו עם הרופא המטפל שלכם בכל הנוגע לנטילת תרופות מסוג זה. הסיבה לכך היא שהתרופה עשויה להיות מסוכנת לאלו שנוטלים תרופות שונות שמסייעות לטיפול בלחץ דם. עד היום אירעו לא מעט מקרי מוות בקרב חולי לב שנטלו סילדנאפיל מבלי להיוועץ עם רופא.

 

נטילת סילדנאפיל – לא רק למטרת זקפה

גברים רבים נוטלים סילדנאפיל ולא בכדי לשפר את הביצועים שלהם במיטה. בשנים האחרונות נמצא כי התרופה מסייעת בין היתר למצבים שבהם מטופלים סובלים מלחץ דם ריאתי ובבעיות שונות בתחום הפוריות.

 

אחת התרופות הנמכרות ביותר ברחבי ארצות הברית

בשנים הראשונות שלאחר הגילוי של סילדנאפיל, היא נצרכה על ידי יותר מ-14 מיליון אמריקאים. עובדה זו הכניסה אותה בסופו של דבר לרשימת התרופות הנמכרות ביותר בהיסטוריה האמריקאית.

 

תחליפים טבעיים

סילדנאפיל נחשבת לתרופה כימית, כזו שמכילה חומרים שאינם טבעיים. בשנים האחרונות ישנה מגמה של שימוש בחומרים טבעיים. המגמה הזו לא חלפה על תרופה זו. כיום ישנם לא מעט תחליפים טבעיים לתרופה. התחליפים הללו מגיעים בג'ל, טבליות ומשחות שניתן למרוח ישירות על איבר המין.

 

כבר לא צריך ללכת לרופא בשביל לבקש מרשם לסילדנאפיל

אם בעבר גברים היו צריכים להגיע נבוכים אל רופא המשפחה שלהם או האורולוג, היום המצב שונה לחלוטין. כיום ישנה אפשרות לקנות סילדנאפיל ללא מרשם בבתי מרקחת מקוונים. אם לא די בכך, באתרים אלו ניתן גם להזמין אותו עד הבית עם שליח באופן דיסקרטי לחלוטין.

 

הצבע הכחול שמאפיין את הסילדנאפיל נבחר בקפידה לאחר ועדה מיוחדת שנערכה בנושא

סילדנאפיל מוכר בצבעו הכחול. הצבע נבחר לאחר שנערכו מחקרים רבים בנושא שהראו כי מדובר בצבע מרגיע יותר מהצבע הלבן שמאפיין תרופות רבות אחרות. בתקופה שבה הגיח הסילדנאפיל אל העולם, הצבעים המקובלים של תרופות היו לבן, ירוק וצהוב. כך שהסילדנאפיל קיבל צבע מיוחד שאפיין אותו והבדיל אותו משאר התרופות שהיו קיימות אז בשוק.

 

חשוב מאוד לדעת מראש את ההנחיות לנטילת התרופה

סילדנאפיל, בדומה לתרופות רבות אחרות, צריך לצרוך לפי הנחיות מדויקות. לעיתים גברים אינם מקפידים בכל הנוגע להנחיות המדויקות של נטילת התרופה. במקרים מסוימים מדובר בחוסר הקפדה שנובעת מתוך חוסר מודעות.

במקרים אחרים, מתוך מחשבה כי אולי נטילה באופן שונה, תגרום לתוצאה אחרת אליה אותם גברים מייחלים. ישנם גברים למשל שבוחרים ליטול מינון נמוך מידי, הדבר עשוי לגרום לכך שהתרופה לא תשפיע באופן מיטבי.

 

נטילה על בטן ריקה

הידעת? נטילה של סילדנאפיל לאחר ארוחה גדולה עשויה לפגוע בהשפעת התרופה. לכן, מומלץ לשים לב שאתם נוטלים את התרופה רק כאשר הקיבה שלכם ריקה. ראוי לציין כי גם נוכחות של אלכוהול בקיבה עשוי לפגוע בספיגה של התרופה בדם. כך שכדאי להימנע גם מצריכה של אלכוהול אם אתם יודעים שאתם מתכננים ליטול סילדנאפיל.

 

ישנם מאכלים מסוימים שאסור לצרוך בעת נטילת סילדנאפיל

מעטים הם הגברים שיודעים שיש מאכלים מסוימים שאסור לאכול בעת נטילת סילדנאפיל. סקרנים לדעת מהם המאכלים הללו? להלן פירוט אודות כמה מהם:

 

מיץ רימונים ומיץ אשכוליות

שני המיצים הללו עשויים לפגוע בספיגה של סילדנאפיל  בדם ובנוסף, הם עשויים גם להעלות את רמת התרופה בדם. מדובר במצב שעשוי להיות מסוכן מאוד ולגרום לתופעות לוואי קשות שכוללות כאבי ראש, קשי עיכול, הפרעות בראייה ובקצב הלב.

סילדנאפיל 
סילדנאפיל 

 

חילבה

חשוב מאוד לשים לב שאתם לא צורכים חילבה לפני או אחרי נטילת סילדנאפיל. הסיבה לכך היא שהתרופה מגביר את הסיכוי לתופעות לוואי שקשורות ללב ולכלי הדם. השילוב עם החלב עשוי להביא לתעוקת חזה, חסימה בלי הדם, דום לב, אי ספיקת לב ועוד מצבים רבים שעדיף שלא תחוו אותם.

 

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר