שיטות סופר מוצלחות להביא ביד

ברשת אפשר למצוא לא מעט גברים שמדווחים שהם ממצים את האוננות הרגילה ומחפשים דרכים מעניינות ומגוונות יותר. המטרה של להביא ביד היא כדי לייצר הנאה ולהגיע לאורגזמה. הפעולה אמורה להבטיח פורקן, שחרור מלחצים וגם היכרות טובה יותר עם גופכם, כך שתדעו ליהנות ממנו גם במהלך יחסי מין. פעולת האוננות עצמה היא פעולה פשוטה בסך הכל, אפילו אינטואיטיבית. היא מתבצעת לבד ובפרטיות, אם כי גברים שיש להם בת זוג נהנים גם מאפשרות לאוננות משותפת. כל מה שצריך כדי לאונן לבד הוא חומר סיכה ונייר או מגבונים לסיום. מכאן המטרה היא לשפשף את הפין, כאשר תחושת החיכוך וקצב השפשוף אמורים להביא בסופו של דבר לאורגזמה. 

 

 

איך נמנעים מ"שעמום" באוננות?

ברמת העיקרון, גברים שמביאים ביד לעתים קרובות עוזרים מאוד לפורקן העצמי שלהם ומרוויחים הנאה מעולה מגופם. הם שומרים על בריאותם וחשים רגועים יותר ונינוחים אחרי הפעולה. חלקם גם ירוויחו מזה שנת לילה מצוינת. כתוצאה משלל היתרונות באוננות, הרבה גברים מבצעים אותה כמה פעמים בשבוע ויש גם גברים שמאוננים מספר פעמים ביום. במצב זה, תחושת השעמום והמיצוי תורגש מהר יותר ותחייב אתכם למצוא רעיונות יצירתיים לאונן ולהרגיש גירוי מוצלח. אספנו לכם כמה שיטות סופר מוצלחות להביא ביד:

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

 

כל השיטות המקוריות והמוצלחות להביא ביד לגברים

קרם אקסטרה סייז

התכשיר הייחודי מבית אקסטרה סייז (מאושר משרד הבריאות) הוא קרם 100% טבעי שמורחים על איבר המין ומביא לזקפה חזקה וטובה שאפשר להביא איתה ביד. הקרם הזה מתאים לגברים שלא מצליחים להגיע למצב של זקפה מלאה או שמתקשים להשיג אותה אחרי אוננות ממושכת והוא מביא להנאה מרובה במהלך הפעילות המינית. קרם זה לא מכיל תופעות לוואי וניתן לשימוש בכל פעם שתרצו, ללא הגבלה. 

אוננות משותפת 

אם יש לכם בת זוג, לאונן אחד לשנייה יכול להיות אלמנט מעולה להוסיף לחיי המין. אפשר לשחרר את הדחפים המיניים שלכם על ידי אוננות משותפת וגם להמשיך את הפעילות המינית לאורך זמן רב יותר. בת הזוג תצטרך לשפשף את הפין בעקביות, אבל אפשר לבקש ממנה לעשות דברים נוספים וגם לאונן לה תוך כדי. כך תשיגו רמת גירוי גבוהה יותר והנאה מעולה. 

תעברו לחדר נעול

הרבה נערים מתחילים לאונן דווקא בחדר השירותים, משום ששם הם רגילים לחוות את המצבים האינטימיים והפרטיים ביותר כבר מגיל צעיר. אלא שבשלב מסוים, השירותים מתחילים להיות מקום פחות נוח וספונטני לאונן בו. אם מיציתם את חדר השירותים, זה הזמן לעבור לחדר השינה. ודאו שהוא נעול לפני שתתחילו ושיש לכם מגבונים בהישג יד. עכשיו תוכלו להביא ביד בנוחות גדולה יותר, גם בזמן שכיבה והתרווחות במיטה ולא רק בעמידה בתוך תא קטן וצפוף. 

אם אין אני לי, גרב לי

אחת ההמלצות המעניינות שאספנו מהרשת, היא לאונן עם גרב. הגרב מעניקה חספוס מסוים במגע עם איבר המין וכך היא מחליפה את התחושה השמנונית והחלקלקה של הקרמים והשמנים למיניהם. יש כאלה שנהנים מהמגע הרך עם מעט החספוס הזה יותר ויש כאלו שירצו לשלב מפעם לפעם, או בכלל לא. כל מה שתבחרו לעשות הוא בסדר גמור, אך זכרו שאת הגרב שהתלכלכה צריך לכבס ביד או לזרוק מיד עם סיום הפעילות. אחרת היא תסריח והפליטה תידבק אליה לתמיד. 

 

להביא ביד החלשה

כבר חשבתם שניסיתם הכל ובכל זאת אתם מרגישים שחיי האוננות שלכם קרובים למיצוי מוחלט? הנה לכם רעיון גולשים יצירתי במיוחד: אם עד היום נהגתם כצפוי לאונן עם היד החזקה שלכם, מה דעתכם לנסות עם היד החלשה? לפעמים השינוי בעוצמת המגע יכול להביא איתו הפתעות לטובה בנוגע לחוויה והריגוש. לפעמים זה גם יגרום לכם להבין שאין טעם להחליף ידיים, אבל אתם יודעים מה אומרים: מי שלא מנסה לא יודע אם הוא מפסיד.

סקסטינג

מה קל יותר במציאות הטכנולוגית והדיגיטלית של ימינו מלהתיישב מול המסך, לפתוח כפתור ורוכסן ולהתחיל במלאכה? דרך טקסטים, תמונות ואפילו סרטונים אפשר כמובן להגיע לעינוג הרבה יותר גדול. העיניים חוות ומעבירות את המסרים אל המוח, כך שהן מקבלות צורה מוחשית יותר. התחושה הזו עוזרת הרבה פעמים להביא ביד ולהרגיש גירוי הרבה יותר מוגבר. 

לפעמים פשוט צריך להתנזר

אם הגעתם למסקנה שאתם אוהבים לאונן אבל קצת נמאס לכם או מכביד עליכם ואתם צריכים אוויר, אולי כדאי לקחת מזה פסק זמן לתקופה מסוימת. תחשבו על זה כמו מערכת יחסים רומנטית: לפעמים צריך להתנתק קצת כדי להרגיש געגוע, לרצות שוב בחום, בחיבוק ובמגע. כך בדיוק גם באוננות. אם תשמרו ממנה מרחק לתקופה מסוימת, סביר להניח שכשתשובו אליה, הריגוש יהיה הרבה יותר גדול ועוצמתי ממה שזכרתם. ברור שגם האורגזמה תהיה טובה בהרבה. 

 

כל השיטות המקוריות והמוצלחות להביא ביד לנשים

ברז האמבטיה

ידוע שהוא חבר טוב בעתות מצוקה ולכן כדאי להשתמש בטוש האמבט כשיש צורך בחוויה מינית חדשה ומסקרנת. זרם מים קבוע שפוגש את איבר המין יכול להיות דבר מאוד מגרה וחלק מהנשים אף חוות מזה אורגזמה מוצלחת. שווה לנסות.

צעצועי מיטה

צאי מהפייסבוק ופתחי גוגל. בפנים תגלי עולם עצום של ויברטורים, ערכות רוקט פוקט ושלל רעיונות אטרקטיביים לעינוג הנשי המושלם. את כל המוצרים שנמצאים ברשת תוכלי לרכוש ולנסות בלי הגבלה ולהתאים לעצמך את מה שעושה טוב. 

מנקה אבק

והנה עוד רעיון יצירתי שנאסף מהרשת. מתברר שמנקה האבק יכול להיות עוזר נאמן במידת הצורך ולעזור לכן להשיג חיכוך עדין אך יעיל. 

תשקיעי באווירה

נכון שאוננות היא מעשה פרטי, אבל אין סיבה לא להשקיע במה שקורה מסביבה. אם נרות ריחניים למשל או תאורה מעומעמת מכניסים אתכן לאווירה, אין סיבה לוותר עליהם. המטרה היא להישאב למוד המתאים בזכות התחושה המגרה והמפתה שנוצרת. אפשר גם להכין את המיטה או את החדר בדרך מסוימת ולדאוג שכל הדברים שאתן זקוקות להם נמצאים בהישג יד. 

לאונן בשתי ידיים

יכול להיות שאנחנו לא מחדשים כאן הרבה, אבל אוננות בעשר אצבעות יכולה להיות אפקטיבית ומושכת במיוחד. כל אצבע תוכל להתמקד בנקודה אחרת, הידיים יוכלו לעבוד במקצבים שונים ובכלל, אפשר ליצור הרבה גירוי קבוע וממושך כך שהאקט יהיה ארוך אבל מספק במיוחד.

 

השיטה החשובה ביותר להביא ביד: תמיד תזכרו לשים את הגוף במקום הראשון

עם הזמן, האוננות הופכת להרגל או לצורך והגוף עצמו נשכח במשוואה הזו. הבעיה בכך היא שאתם מדלגים על חלק חשוב מאוד בחוויית האוננות והוא המיקוד בהנאה ובחיבור לגוף שלכם. עבודת היד היא הדרך המושלמת להכיר את גופכם ולאהוב אותו. אל תשכחו אותו לאורך התהליך והקדישו לו תשומת לב. לטפו, געו ובצעו את הפעולה במקומות שנעימים לכם ברמת התחושה הפיזית. אל תתפשרו על איכות החוויה ועל התחושה הגופנית שלכם רק כדי "להשלים סיפוק" ולהשתחרר להיום. אם תדעו להרעיף על הגוף אהבה ולהביא ביד מתוך כבוד אליו, הוא ישיב לכם כפליים ברמת האנרגיה, הריגוש והעוצמות בזמן שתאוננו. 

 

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר