איך לשכנע את בן או בת הזוג לבקר בחנות סקס?

אם גם אתם מוצאים את עצמכם תוהים איך לשכנע את בן או בת הזוג לבקר בחנות סקס, הכתבה הזו בשבילכם. מה כדאי לעשות ואיך מדברים עם פרטנרים שמתנגדים לזה במיוחד? כל התשובות כאן לפניכם: 

המפתח הוא הקשבה

החשק המיני וההעדפות המיניות של כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להיות שונים לגמרי. אז מה עושים כשאחד הצדדים מאוד רוצה לגוון בסקס והשני חושש או אפילו מתנגד? בני זוג שנמצאים יחד שנים לא תמיד מוצאים את התשובה הנכונה לשאלה הזו ולכן, כמו תמיד, המפתח הכי טוב שאפשר להציע הוא הקשבה. ועדיין, לא בטוח שאחרי שהקשיבו לכם בצד השני, יקבלו את דעתכם. אחת הדוגמאות הטובות לכך היא חנות סקס: היא מאוד רוצה למצוא איתו צעצועי מיטה, הוא נמנע מזה בלי לפרט מדוע. אז כיצד לשכנע את בן או בת הזוג לבקר בחנות סקס? 

 

איך משכנעים כאשר הסקס כבר לא זוהר ביניכם?

תקשורת זוגית שמבוססת על מערכת יחסים אינטימית היא בסיס נכון לסקס טוב. תקשורת הרבה פעמים לא תתעמק בחשק המיני שלכם באותו רגע, אלא גם במצבים הכי כמוסים ואינטימיים שלכם, בהעדפות ובתשוקות הכי מוגזמות, ברצון להתנסות בדברים חדשים במיטה וגם על הצרכים המיניים שיש לכל אחד מכם. 

בשלב מסוים בזוגיות, הסקס תופס איזשהו מקום של "נורמלי" מידי. הוא כבר לא מסעיר או מרגש אתכם כמו בהתחלה ולכן לפעמים התרופה היא למצוא עזרים חיצוניים שיעזרו. חלקכם בוודאי צופים בסרט כחול יחד כדי להצית ניצוצות או לקבל רעיונות, אחרים ינסו מסיבת חילופי זוגות וגברים מסוימים בחבורה יספרו שהם משתמשים בטבליות הטבעיות של אקסטרה סייז כדי להעצים את התפקוד של איבר המין ולהפנט את בת הזוג במיטה. אופציה נוספת היא כמובן חנות סקס, שבה תוכלו לרכוש צעצועי מיטה חדשים, לקבל רעיונות והשראה, אפילו להתנסות בחוויות מיניות חדשות זה עם זו שקודם לא חשבתם לנסות. 

אלא שבכל אחד מהרעיונות האלה, עלול להיווצר מצב שבו אחד מבני הזוג לא פתוח לרעיון ומתנגד אליו. מה עושים אז? האם תוכלו להשיב את חיי המין שלכם למסלול תקין ללא עזרה? בשלב זה, עליכם להשתמש במיומנות ההקשבה ולנהל ביניכם שיחה כנה ועמוקה, בדיוק כמו שאתם יודעים. בשיחה יעלו כל הטענות לגבי היתרונות של חנות הסקס או למה כדאי לבקר בחנות סקס, אך עליכם לקחת בחשבון גם את הטענות או החסמים של הצד השני. אם תהיו קשובים מספיק, תוכלו לרדת לשורש הבעיה ולהבין איך לפתור אותו. 

 

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

עודדו את בני הזוג לגלוש איתכם בחנות סקס וירטואלית

חנות הסקס היא מקום שבו עולם המין והמיניות מקבל צורה, פנים וצבעים. תמצאו בחנות אביזרי עונג לנשים ולגברים מכל סוג, גודל וצורה. למעשה, עוד לא נולדו האחת או האחד שאין שום אביזר שיתאים להם מבחינת המבחר, כך שהמגבלה האמיתית היא השחרור וההתנסות שבמוצרים האלה. כיום כבר אין צורך לגשת לחנות סקס פיזית ולהיתקל בשאלות מביכות מצד המוכר, או חלילה בפרצופים של זוגות אחרים. הסבירו לבני זוגכם שרוב חנויות הסקס כיום הן וירטואליות. אפשרו להם לצאת איתכם לסיבוב ברשת ולראות יחד מה קיים. הגלישה המשותפת תביא בוודאי גם לשיחות משוחררות וכנות יותר, אולי אפילו להתרככות של הצד השני. 

 

גלו את הקשיים האמיתיים של בני הזוג

נסו לחשוב על הצורך האמיתי של בני הזוג שלכם: מה יכול להיות החסם האישי שלהם לביקור בחנות סקס פיזית או וירטואלית? האם הם חוששים שזה פתח למצב שבו צעצוע חדש יגרום לכם יותר עונג מהם עצמם? האם הם מפחדים שתרצו לקבל איתו זמן לבד כדי לענג את עצמכם? האם מדובר בקיבעון לאור תרבות או חינוך מבית, שבהם כל עיסוק מיני נחשב לחטא או לטאבו? שאלו את בני הזוג מה באמת מפריע או מגביל אותם מלנסות להגיע לחנות הסקס. אם מדובר על חסמים או בעיות פסיכולוגיות שהם מעלים, אפשר אפילו להגיע למפגש-שניים אצל סקסולוגית, או יועץ זוגי. 

 

צרו הסכמות ביניכם

אחד הכלים המוצלחים ביותר לתקשורת מינית עם הפרטנרים שלנו, הוא הסכמות בין הצדדים. בכל סקס ביניכם אתם יוצרים הסכמה (גם אם לא מפורשת) של גבולות האסור והמותר, מה מסב עונג ומה מסב כאב, מה אפשר לנסות ומה לא מקובל עליכם אף פעם. אלא שהפעם, כדאי לקחת את נושא הסיכומים אל מחוץ לחדר המיטות ולהסכים עם בני הזוג שלכם דבר או שניים לגבי אופן הביקור בחנות הסקס. נסו להגיע איתם להסכמה שעל פיה הביקור בחנות איננו מחייב, כלומר שלא חייבים להגיע כדי לרכוש משהו ושמדובר רק ב"סיור התרשמות" קצר. החליטו ביניכם על טווח הזמנים שבו תשהו בחנות, כדי לא ליצור לאחר מכן מצב של מתח או תסכול אצל הצד המהסס. חשוב שתשדרו ביטחון לבני הזוג שלכם ותבהירו להם שוב ושוב, שהביקור נועד רק ליצר הסקרנות ומתוך רצון להטיב יותר עם שניכם ותו לא. כמובן שלא תהיה בו שום פעולה שלא מקובלת עליכם, כמו רכישה של דבר מה. 

 

נסו להציע שתבקרו בחנות סקס לבדכם

אם בני הזוג שלכם מתנגדים למרות הכל ומסיבותיהם להיכנס לחנות סקס, תוכלו לנסות לשוחח איתם על מצב שבו אתם ניגשים לשם לבדכם. ייתכן שבני הזוג ישמחו שתפתיעו אותם עם אביזר חדש או רעיון, גם מבלי שתחייבו אותם להגיע לשם פיזית. שאלו אותם על הנושא ובדקו האם הם יעדיפו שתגיעו לחנות לבדכם ותצאו ממנה עם רכישות. אם בשלב הראשון הם מוכנים שתבקרו בחנות אך מבלי לרכוש דבר, אל תשכחו לפרט על הביקור שלכם שם ככל שתוכלו. ספרו על המראה, על התחושה, על הרעיונות והאפשרויות שהבחנתם בהם – כל נתון שיעורר אצלם את יצר העניין, הסקרנות והגירוי. 

 

ועוד כמה פרטים שאולי יפחיתו מרמת החששות: 

חנויות סקס נחשבות כיום לחנויות מוצרים לגיטימיות במיוחד והטאבו שהן סבלו ממנו בעבר, התפוגג כמעט לחלוטין. אם בעבר נאלצנו לדמיין חנויות חשוכות ואפלוליות בפינת הרחוב, כיום מדובר בחנויות מכובדות לכל דבר ועניין, המתייחסות ללקוחותיהן בכבוד ולנושא המיניות בצורה מכובדת מאוד, ללא בוטות מוגזמת. חלק גדול מתעשיית המין עברה למרחב הוירטואלי ולכן גם חנויות הסקס ברובן, נמצאות כיום ברשת. כשאתם בוחרים חנות מסוימת, בחנו את טיב מוצריה וודאו שהם מיוצרים מחומרים איכותיים ועברו תקן ישראלי, אירופאי או אמריקאי. 

אם אתם רוצים לנסות אקטים חדשים עם מוצר מסוים מבלי לחשוף את בני הזוג שלכם למרחב החנות שהם מעדיפים להימנע ממנו, תוכלו לשתף אותם רק במוצר עצמו ולשאול לדעתם עליו. ייתכן שזה יסיר מהם חלק גדול מהחששות כלפי תהליך הרכישה והנוכחות במקום פיזי. 

חנות סקס

איך לשכנע את בני הזוג לבקר בחנות סקס? הקשיבו, תמכו והציעו רעיונות

שיחה כנה על חנות הסקס תחשוף הרבה ממה שהפרטנרים שלכם חושבים על הנושא ובכלל, על התפיסות שלהם לגבי מין ומיניות. תיזמו איתם שיחה, הקשיבו להם ואל תנסו לשכנע אותם או להפעיל עליהם לחץ, כדי לא ליצור מריבות או כעסים מיותרים. ככל שתקפידו לברר מהם המניעים של בני הזוג לוותר על הביקור בחנות הסקס ולאחר מכן להציע פשרות, הסכמות או רעיונות אחרים מכל אלו שהעלינו כאן, סביר להניח שאחד מהם בכל זאת יאפשר להם לבדוק את הנושא. אחרי הכל, גם הם מעוניינים להמשיך ליהנות איתכם מסקס טוב ורוצים שתהיו מסופקים ומאושרים. 

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

איך להשתמש בקונדום?

קונדום הוא אמצעי מניעה המיועד לשימוש על ידי גברים. אמצעי מניעה זה הוא בעל יעילות גבוהה מאוד במניעת הריון ובשל תכונותיו, הוא היעיל ביותר במניעת

קרא עוד »
ויאגרה טבעית ראשית

ויאגרה טבעית

אם כבר איבדתם חלק מהפעילות המינית שלכם או שאתם רוצים להיות אלופים בחדר המיטות לחברת אקסטרה סייז יש את הפתרון המושלם – ויאגרה טבעית. ויאגרה

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן