כך תשיבו את הניצוץ האבוד לחיי הזוגיות

חיי הזוגיות, אמנם נוצצים, מקסימים ומלהיבים בחודשים הראשונים לקשר – אך עם השנים עשויים לאבד את הקסם הזה, ולהותיר את בני הזוג מרוחקים ומתוסכלים. כל זוג חווה ויחווה מדי פעם טלטלות, חוסר תשוקה או קשיים אחרים בתוך הקשר וחשוב להילחם, להשקיע, ולהבין כיצד מתמודדים. כך תשיבו את הניצוץ האבוד לחיי הזוגיות.

 

עד כמה זה טבעי ובריא שהניצוץ בקשר נאבד?

לפני שנתחיל בקריאת המאמר הבא, חשוב קודם כל שניישר קו ונשים את הטרדות שלנו בזוגיות בפרופורציות – כל זוג חווה משברים, מאבד וחוזר לרצון וחשק להיות האחד עם השני, ומתלבט כל כמה זמן האם הזוגיות הזו עדיין צריכה בכלל להתקיים. מדובר בטבע שלנו כבני אדם – להרגיש, לחשוב, להרהר, להיפגע.

לצד ההבנה שמדובר במשברים טבעיים שנפוצים בכל קשר וקשר ומרכיבים אותו כפאזל עם כמה חלקים ותקופות שונות – ברגע שהגענו למשבר ולתקופה כזו, יש כמה פעולות שאפשר לעשות כדי לשפר ולהחזיר את הניצוץ האבוד לחיי הזוגיות.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

 

כיצד להשיב את הניצוץ האבוד לחיי הזוגיות בתקופות משבר?

כל זוג מתנהל באופן שונה ומנהל שגרת חיים שונה האחד עם השני ולכן לא לכל זוג נוכל לתת את אותן המלצות ופתרונות. ועם זאת, ישנם כמה טיפים שיכולים להיות תקפים לרוב הזוגות, כמה הצעות שיוכלו לנסות ולשפר את הזוגיות גם במצבים ירודים יותר. לפניכם כמה טיפים להחזרת הניצוץ:

 

תקשורת, הקשבה, אכפתיות והכלה

ארבעת המילים שאתם רואים לפניכם נוטים להישכח בתוך זוגיות כברת שנים, ועם כמה שכולנו שמענו עליהם וניסינו ליישם אותם במהלך החיים – חשוב שתכירו שרוב המשברים בזוגיות קורים בעקבות מחסור בכישורים אלו, גם אם אנחנו בטוחים שהקשבנו, הכלנו ונתנו כל מה שיש לנו לתת. לתקשר כמו שצריך עם בן ובת הזוג ולקחת רגע כדי פשוט להקשיב מבלי להתערב ולהתנגד – ישפרו פלאים את הקשר, ויגרמו לכם לראות ולהכיל אחד את השני.

 

תכשירי מין

לצד ההכלה הרגשית והתקשורת שלכם כזוג, חשוב לשים לב לאספקט המיניות בקשר ולוודא ששני בני הזוג מרגישים עמו בנוח ובסיפוק. קשרים רבים מאבדים את הניצוץ בעקבות העובדה שאיבדו גם את שגרת חיי המין, הציפייה והסיפוק מהם.

פעמים רבות מדובר בבעיה באינטימיות שחשוב לדבר עליה ולשוחח עליה, ופעמים רבות זו בעיה תפקודית, שכל גבר חווה בגיל מסוים. במקרים כאלה מוצרי אקסטרא סייז נמצאים שם בשבילכם, כדי להעניק לכם מוצרי מין טבעיים ובטוחים, לשיפור חיי המין.

 

יציאה מהשגרה ובילויים

טיפ שלישי וחשוב שיכול לסייע לקשרים רבים, הוא לשים דגש וחובה ליציאה מהשגרה ולבילויים זוגיים וגם קבוצתיים עם חברים. מעבר לאספקט הרגשי או המיני, זוגות רבים דועכים ומאבדים את הניצוץ בגלל שגרת החיים האפורה, התשישות והאטימות שנכנסת לחיינו בתקופות מסוימות, במיוחד לצד העומס של עבודה, חשבונות, וניקיונות.

יציאה מהשגרה, בילויים והחזרת הכיף הזוגי לחיים, ישפרו את הקשר ויחזירו לו את הנופך המרענן והכיף שהיה לו בעבר. גם אם זה רק לצאת למסעדה ולשתות כוס יין – נסו והשקיעו.

כך תשיבו את הניצוץ האבוד לחיי הזוגיות
כך תשיבו את הניצוץ האבוד לחיי הזוגיות

 

השקעה ולחימה

הטיפ הרביעי שמסכם את כל שנאמר כאן, הוא להשקיע, להילחם ולתת מעצמכם עבור הקשר. זוגיות היא דבר קשה. היא דבר דינמי, והתקופות והשינויים שזוגות עוברים במהלך חייהם יכולים להתיש. עם זאת, זכרו שהבן שעומד מולכם, הוא אדם שאתם אוהבים. למרות האכזבות, הריבים והקשיים שהחיים הכניסו לקשר – זכרו שבבסיס הייתה כאן אהבה, יש כאן אהבה, ורק צריך לעבוד על לחשוף אותה מחדש – גם אם זה מאמץ והשקעה מצדכם.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר