חוסר סיפוק מיני

קיום יחסי מין הוא אחד מבין הנאות החיים הגדולות ביותר אותה חווה האדם במהלך חייו.  אך ישנם לא מעט גברים שחווים חוסר סיפוק מיני, הגעה לפורקן מיני היא מלווה בתחושה נעימה מבחינה פיזית ורוחנית. חוסר היכולת ליהנות מיחסי מין היא בעיה שפוגמת בצורה קשה באיכות חייו של האדם הסובל ממנה.

דחף מיני שאינו זוכה למענה, עשוי לייצר תסכול, חוסר איזון וכעס ועל כן מחייב טיפול. 

 

חוסר סיפוק בקרב גברים

התחושה של סיפוק מיני בקרב גברים, מקורה באפשרות לקיים יחסי מין עם בת או בן זוג הכוללים הגעה לפורקן מיני. מושג הפורקן המיני מיוצג בין היתר על ידי המילה אורגזמה. דרכי ההגעה לתחושת אורגזמה במהלך קיום יחסי מין היא באמצעות יצירת חיכוך בין אברי המין של בני הזוג.

חוסר סיפוק מיני בקרב גברים עשוי לבוא לידי ביטוי בהיעדר יכולת להגיע לפורקן מיני. זאת, חרף ביצועה של פעולת חיכוך איבר המין במהלך קיום מגע מיני. מקור נוסף ונפוץ יותר של חוסר יכולת להגיע לסיפוק מיני הוא אין אונות.

אדם הסובל מאין אונות, הוא חסר יכולת להגיע לזקפה במהלך המגע המיני וכתוצאה מכך אינו מסוגל לקיים יחסי מין הכוללים חדירה.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

 

חוסר סיפוק בקרב נשים

סיפוק מיני בקרב נשים מקורו ביכולת האישה לחוות אורגזמה במהלך המגע המיני עם בן או בת זוגה. פורקן מיני בקרב נשים עשוי להתרחש כתוצאה מגירוי הנרתיק במהלך קיום יחסי מין הכוללים חדירה או כתוצאה מגירוי הדגדגן.

חוסר סיפוק מיני בקרב נשים בא לידי ביטוי בחוסר הצלחה להגיע לפורקן מיני, בין אם בעת גירוי הנרתיק ובין אם בעת גירוי הדגדגן.

 

אין אונות

אדם סובל מאין אונות ואינו מצליח להגיע לזקפה מלאה בעת קיום מגע מיני, נעדר יכולת אפקטיבית לקיים יחסי מין עם בת זוגו. אין אונות היא מצב שכיח יותר בקרב אוכלוסיית הגברים שגילם מתקדם, אולם היא קיימת גם בקרב צעירים בשנות העשרים והשלושים לחייהם.

 

קושי זוגי

פעמים רבות, המקור לחוסר סיפוק מיני הוא עקב בעיה בטיב הקשר בין בני הזוג. בעיה זו עושיה להיות עמוקה וקשה לטיפול כגון היעדר משיכה מינית, או בעיה נקודתית שאינה נוכחת מחוץ לחדר המיטות.

במקרים אלו, יחסי מין עשויים להיות עבור אחד מבני הזוג או עבור שניהם, חוויה לא נעימה, כואבת, שמטילה צל על התפיסה של יחסי מין כדבר מהנה.

 

קושי לחוות אורגזמה

מצב נפוץ אשר מאפיין מערכות יחסים רבות, הוא מצב שבו בת הזוג מתקשה להגיע לאורגזמה במהלך המגע המיני. מבחינה סטטיסטית, חלק לא מבוטל מהנשים מתקשות לחוות אורגזמה נרתיקית, וחלקן הקטן יותר מתקשה גם בחוויית אורגזמה שמקורה בדגדגן.

 

טיפול באין אונות

אין אונות היא בעיה שיש לה כיום פתרונות פשוטים וזמינים המאפשרים להתגבר עליה. אדם אשר סובל מאימפוטנציה ובשל כך חווה מחסור בסיפוק מיני, יכול כיום בקלות ובמקרים מסוימים אף ללא מרשם רופא, לרכוש בבית המרקחת כדור לטיפול באין אונות.

ולאחר מכן לקיים תוך פחות משעה מנטילת הכדור, מגע מיני שבו יחווה זקפה מלאה ובהמשך גם פורקן מיני.

 

טיפול זוגי

קושי בקיום יחסי מין נובע פעמים רבות מחוסר ידע של בני הזוג את מאפייניהם של איברי המין. הדבר קשור במידה מסוימת לחשיפה מגיל צעיר לתכנים פורנוגרפיים בהם מוצגת תמונה שאינה תואמת את המציאות.

במקרה כזה, ניתן לפנות לטיפול על ידי בעל מקצוע שיידע להדריך את בני הזוג ולהעניק להם  כלים  שבאמצעותם יוכלו לספק אחד את צרכי השני. טיפול זוגי הוא כלי שעשוי להביא לשינוי חיובי ולרפא מערכת יחסים שיחסי המין בה נתפסים כחוויה שלילית.

 

שימוש באמצעים מגבירי חשק

חוסר בסיפוק מיני ניתן לפתרון על ידי הוספת רכיבים חיצוניים לתוך המגע המיני, שנועדו במיוחד על מנת ליצור גירוי ממוקד ולהביא לפורקן מיני. שימוש בוויברטור או טבעות רוטטות עשויות להגביר את הסיכוי לאורגזמה אצל בת הזוג.

ושימוש של הגבר בתרסיס השהייה המותז על איבר מינו, עשוי להאריך את משך יחסי המין ולהגביר את סיכויי בת הזוג לחוש אורגזמה נרתיקית.

חוסר סיפוק מיני
חוסר סיפוק מיני

 

חוסר סיפוק מיני – להכיר בבעיה ולטפל בה בדרכים מגוונות

מצב של חוסר סיפוק מיני הוא מצב לא רצוי הדורש פתרון. השלב הראשון ואולי החשוב ביותר הוא השלב של הכרה בכך שמדובר בבעיה. השלב הבא מיד לאחר מכן, הוא שירטוט הבעיה באופן מדויק, לעיתים בסיוע גורם מקצועי ובהמשך התאמת הפתרון הראוי לה.

 

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר