חוסר סיפוק מיני

קיום יחסי מין הוא אחד מבין הנאות החיים הגדולות ביותר אותה חווה האדם במהלך חייו.  אך ישנם לא מעט גברים שחווים חוסר סיפוק מיני, הגעה לפורקן מיני היא מלווה בתחושה נעימה מבחינה פיזית ורוחנית. חוסר היכולת ליהנות מיחסי מין היא בעיה שפוגמת בצורה קשה באיכות חייו של האדם הסובל ממנה.

דחף מיני שאינו זוכה למענה, עשוי לייצר תסכול, חוסר איזון וכעס ועל כן מחייב טיפול. 

 

חוסר סיפוק בקרב גברים

התחושה של סיפוק מיני בקרב גברים, מקורה באפשרות לקיים יחסי מין עם בת או בן זוג הכוללים הגעה לפורקן מיני. מושג הפורקן המיני מיוצג בין היתר על ידי המילה אורגזמה. דרכי ההגעה לתחושת אורגזמה במהלך קיום יחסי מין היא באמצעות יצירת חיכוך בין אברי המין של בני הזוג.

חוסר סיפוק מיני בקרב גברים עשוי לבוא לידי ביטוי בהיעדר יכולת להגיע לפורקן מיני. זאת, חרף ביצועה של פעולת חיכוך איבר המין במהלך קיום מגע מיני. מקור נוסף ונפוץ יותר של חוסר יכולת להגיע לסיפוק מיני הוא אין אונות.

אדם הסובל מאין אונות, הוא חסר יכולת להגיע לזקפה במהלך המגע המיני וכתוצאה מכך אינו מסוגל לקיים יחסי מין הכוללים חדירה.

 

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

חוסר סיפוק בקרב נשים

סיפוק מיני בקרב נשים מקורו ביכולת האישה לחוות אורגזמה במהלך המגע המיני עם בן או בת זוגה. פורקן מיני בקרב נשים עשוי להתרחש כתוצאה מגירוי הנרתיק במהלך קיום יחסי מין הכוללים חדירה או כתוצאה מגירוי הדגדגן.

חוסר סיפוק מיני בקרב נשים בא לידי ביטוי בחוסר הצלחה להגיע לפורקן מיני, בין אם בעת גירוי הנרתיק ובין אם בעת גירוי הדגדגן.

 

אין אונות

אדם סובל מאין אונות ואינו מצליח להגיע לזקפה מלאה בעת קיום מגע מיני, נעדר יכולת אפקטיבית לקיים יחסי מין עם בת זוגו. אין אונות היא מצב שכיח יותר בקרב אוכלוסיית הגברים שגילם מתקדם, אולם היא קיימת גם בקרב צעירים בשנות העשרים והשלושים לחייהם.

 

קושי זוגי

פעמים רבות, המקור לחוסר סיפוק מיני הוא עקב בעיה בטיב הקשר בין בני הזוג. בעיה זו עושיה להיות עמוקה וקשה לטיפול כגון היעדר משיכה מינית, או בעיה נקודתית שאינה נוכחת מחוץ לחדר המיטות.

במקרים אלו, יחסי מין עשויים להיות עבור אחד מבני הזוג או עבור שניהם, חוויה לא נעימה, כואבת, שמטילה צל על התפיסה של יחסי מין כדבר מהנה.

 

קושי לחוות אורגזמה

מצב נפוץ אשר מאפיין מערכות יחסים רבות, הוא מצב שבו בת הזוג מתקשה להגיע לאורגזמה במהלך המגע המיני. מבחינה סטטיסטית, חלק לא מבוטל מהנשים מתקשות לחוות אורגזמה נרתיקית, וחלקן הקטן יותר מתקשה גם בחוויית אורגזמה שמקורה בדגדגן.

 

טיפול באין אונות

אין אונות היא בעיה שיש לה כיום פתרונות פשוטים וזמינים המאפשרים להתגבר עליה. אדם אשר סובל מאימפוטנציה ובשל כך חווה מחסור בסיפוק מיני, יכול כיום בקלות ובמקרים מסוימים אף ללא מרשם רופא, לרכוש בבית המרקחת כדור לטיפול באין אונות.

ולאחר מכן לקיים תוך פחות משעה מנטילת הכדור, מגע מיני שבו יחווה זקפה מלאה ובהמשך גם פורקן מיני.

 

טיפול זוגי

קושי בקיום יחסי מין נובע פעמים רבות מחוסר ידע של בני הזוג את מאפייניהם של איברי המין. הדבר קשור במידה מסוימת לחשיפה מגיל צעיר לתכנים פורנוגרפיים בהם מוצגת תמונה שאינה תואמת את המציאות.

במקרה כזה, ניתן לפנות לטיפול על ידי בעל מקצוע שיידע להדריך את בני הזוג ולהעניק להם  כלים  שבאמצעותם יוכלו לספק אחד את צרכי השני. טיפול זוגי הוא כלי שעשוי להביא לשינוי חיובי ולרפא מערכת יחסים שיחסי המין בה נתפסים כחוויה שלילית.

 

שימוש באמצעים מגבירי חשק

חוסר בסיפוק מיני ניתן לפתרון על ידי הוספת רכיבים חיצוניים לתוך המגע המיני, שנועדו במיוחד על מנת ליצור גירוי ממוקד ולהביא לפורקן מיני. שימוש בוויברטור או טבעות רוטטות עשויות להגביר את הסיכוי לאורגזמה אצל בת הזוג.

ושימוש של הגבר בתרסיס השהייה המותז על איבר מינו, עשוי להאריך את משך יחסי המין ולהגביר את סיכויי בת הזוג לחוש אורגזמה נרתיקית.

 

חוסר סיפוק מיני – להכיר בבעיה ולטפל בה בדרכים מגוונות

מצב של חוסר סיפוק מיני הוא מצב לא רצוי הדורש פתרון. השלב הראשון ואולי החשוב ביותר הוא השלב של הכרה בכך שמדובר בבעיה. השלב הבא מיד לאחר מכן, הוא שירטוט הבעיה באופן מדויק, לעיתים בסיוע גורם מקצועי ובהמשך התאמת הפתרון הראוי לה.

חוסר סיפוק מיני

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

איך להגדיל את הפין

איך להגדיל את הפין

אתם ודאי שמעתם על המשפט המוכר ״הגודל לא קובע״? ובכן, יש כמה גברים שסבורים שהגודל מאוד קובע ומשפיע ישירות על הביטחון העצמי שלהם. גודל של

קרא עוד »
ויאגרה תופעות לוואי

ויאגרה תופעות לוואי

בשנת 1998 הגיחה לעולם תרופה מהפכנית ומשנת חיים ששמה ויאגרה תופעות לוואי מעטות. חברת פייזר שפיתחה את התרופה, הביאה לשינוי אופן הטיפול בבעיית אין אונות

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן