ויאגרה

הגלולה הכחולה והמדוברת ביותר, ויאגרה, הגיחה לאוויר העולם באופן מקרי לחלוטין ומאז היא נחשבת לאחת התרופות הנמכרות ביותר בעולם. גברים רבים ברחבי הארץ ובעולם נוטלים אותה ובכל יום יוצאות גלולות חדשות שרק שואפות לתפוס את מקומה של הגלולה מספר 1.

 

מה אתם באמת יודעים על הוויאגרה?

אם תמיד רציתם לדעת עליה עוד אבל התביישתם לשאול, אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון. במדריך הנוכחי ריכזנו עבורכם את כל העובדות החשובות שכל אחד רוצה לדעת על ויאגרה, אז למה אתם מחכים? תתחילו לקרוא.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

 1. הידעת? ויאגרה נוצרה באופן מקרי

שמעתם על ניק טרט? זהו אדם ששינה את חיי הגברים כולם ומשום מה, הוא לא נכנס לרשימת הממציאים יחד עם אינשטיין , בל ושאר המהפכנים. אם טרם קישרתם בין נושא המאמר לבין השם, אנחנו נגלה לכם שניק הוא המוח מאחורי הגלולה הכחולה.

אם חשבתם שהוא שקד במשך שנים וחלם לשנות את חיי הגברים כולם, אתם תופתעו לשמוע שזה לא המצב. ניק לא חשב מעולם שבשלב מסוים בחייו הוא יפתח את הוויאגרה, אבל כך יצא.

בשנת 1986 הוא ערך ניסוי במולקולה שמטרתה להרפות את השרירים. מטרת הניסוי הייתה להפחית את לחץ הדם ולטפל באנשים עם מחלות לב. במהלך הניסוי, הוא מסר למטופלים בגילאים שונים גלולה שהייתה לה מטרה עיקרית – להרפות את שרירי הגוף.

במהלך הניסוי, המטופלים ציינו בפני ניק שהם חווים תופעת לוואי שלא ציפו לה, מדובר כמובן בזקפה. יותר ויותר מדענים דיווחו על "תופעת הלוואי של התרופה" וכך, לאחר שהדיווחים המשיכו להגיע, הבינו ניק ושותפיו בפייזר שיש להם אוצר שצפוי להביא למהפכה בחדרי המיטות.

 1. הזקפה

לאחר נטילת ויאגרה, כלי הדם מתרחבים ונעשית הרפיית שרירים בגוף. כך בעצם, מתאפשרת זרימה גדולה יותר של דם מכל הגוף אל עבר לאיבר המין הזכרי.
כדי להגיע לתוצאה הסופית, לזקפה, יש להמתין בממוצע כ-30 דקות מרגע נטילת הגלולה.

גברים רבים מדווחים כי משך ההשפעה יכול להגיע ל-4 שעות לפחות.

 

 1. תופעות הלוואי שמתלוות לנטילת ויאגרה

בדומה לכל תרופה אחרת, גם נטילת ויאגרה כרוכה בהופעתן של תופעות לוואי. להלן כמה מהתופעות הנפוצות שצפויות להופיע בקרב הגברים שנוטלים את התרופה:

 • כאבי ראש
 • זקפה ממושכת
 • עלפון
 • חרדה
 • הסמקה

יש מי שעשויים לא לחוות כלל את תופעות לוואי אלו, בזמן שאחרים יכולים לחוות את אחת או יותר מהן במקביל.

 

 1. יש הנחיות מדויקות לנטילת ויאגרה

זה הרי ידוע שלפני נטילת תרופה חדשה, יש לקרוא בעיון את העלון המצורף לצרכן. מסיבה כלשהי, גברים שנוטלים וויאגרה, בוחרים לעיתים ליטול אותה מבלי להקפיד על ההנחיות הללו. הדבר מוביל לתוצאה חלקית. להלן ההשלכות של נטילת גלולה שלא בהתאם להנחיות:

נטילת מינון נמוך

לעיתים גברים נוטלים מינון נמוך מידי. למשל, יש גברים שנוטלים חצי גלולה בזמן שהם זקוקים למנה שלמה כדי להגיע לתוצאה משמעותית.

 

נטילת הגלולה רגע לפני קיום יחסים

נטילת הגלולה רגע לפני קיום יחסים לא תביא לתוצאה, בגלל שצריך ליטול את הגלולה כחצי שעה עד שעה לפני קיום היחסים.

 

נטילת הגלולה על בטן מלאה

נטילת הגלולה על קיבה מלאה עשויה לגרום להשפעה איטית יותר. ההמלצה היא ליטול את הגלולה על בטן ריקה כדי להביא להשפעה מידית. הסיבה לכך היא שנוכחות של מזון בקיבה גורמת לעיכוב בספיגת הוויאגרה בדם.

נטילת הגלולה על בטן מלאה

 

נטילת הגלולה ללא קיום יחסי מין

גבר שנוטל את הגלולה כאשר הוא אינו צפוי להיות מגורה מינית, לא יוכל להגיע לזקפה משמעותית. כדי שהוויאגרה תגרום לשינוי משמעותי, הגבר צריך לקיים יחסי מין בפועל ולהיות מגורה מינית.

 

 1. הסכנות שכרוכות בנטילת ויאגרה

מדברים רבות בארץ ובעולם על וויאגרה, אבל לא מדברים מספיק על הסכנות שכרוכות בנטילת הגלולה. אנחנו מדברים על דיווחים של גברים לענקית התרופות, פייזר. הדיווחים הללו מגיעים מגברים שלקו בעיוורון לאחר השימוש בגלולה.

יכול להיות שבעתיד הקרוב, יצרנית הוויאגרה תחויב לפרסם אזהרה על קופסאות הגלולה ובה ייכתב שהגלולה עשויה לגרום לעיוורון. לפי נתוני ה-FDA, מעל 30 גברים דיווחו שהשתמשו בוויאגרה ולקו בעיוורון.

עד לרגע כתיבת מילים אלו, לא ברור אם הוויאגרה היא זו שגרמה לתופעה הזו או שמדובר בגברים שסבלו מראש מבעיות בריאותיות בראייה.

 

 1. חולי לב? כדאי שתימנעו מצריכת ויאגרה

אם אתם חולי לב, כדאי שתדעו שבשנים האחרונות דווחו מעל 60 מקרי מוות בקרב גברים חולי לב שהשתמשו בוויאגרה. בעקבות מצב זה ה-FDA  הורה להוסיף על אריזת הגלולות אזהרה לגברים הבאים:

 • חולי לב
 • גברים שנוטלים תרופות למניעת התקפי לב (למשל, ניטרוגליצטין)
 • גברים שנוטלים תרופות להורדת לחץ דם

 

 1. תחומי הריפוי של הוויאגרה

רבים חושבים כי ויאגרה משמשת אך ורק להעצמת הזקפה, אך הדבר אינו נכון. בזמן שריכזנו עבורכם את העובדות הללו, התגלה לנו שלוויאגרה יש שימושים נוספים שבהם היא מביאה לריפוי, להלן השימושים הללו:

 • כטיפול בלחץ דם ריאתי
 • כטיפול לנשים שסובלות מבעיות פוריות

 

 1. המשמעות שמאחורי צבעה של הגלולה ויאגרה

כולנו יודעים שהוויאגרה נקראת גם "הגלולה הכחולה", אבל לא כולם יודעים מה הסיבה לבחירת הצבע. אנחנו חשבנו שהבחירה בצבע זה נובעת מתוך הקשר מגדרי, הרי כחול היה נחשב במשך שנים כצבע שמאפיין גברים. מסתבר שיש מאחורי הבחירה בצבע הכחול משמעות חזקה יותר.

הצבע נבחר לאחר שנערכו מחקרים רבים בנושא שהראו שזהו הצבע המרגיע ביותר. בטח תופתעו לשמוע (בדיוק כמונו) שהצבע הכחול עקף את הצבע הלבן והירוק שנחשבים למרגיעים מאוד עבור רבים מאתנו (אלו הצבעים שקיימים בכל בית חולים ברחבי הארץ ויש לכך סיבה הגיונית).

 

 1. הקשר בין וויאגרה ליחסי מין לא מוגנים

מסתבר שיש טרנד מסוכן שכולל נטילה של ויאגרה יחד עם אקסטזי. הגברים שמשלבים בין השניים יוכלו לומר לכם שיש לשילוב הזה שם ייחודי שנקרא 'סקס-טאזי'.
רופאים מומחים בתחום האורולוגיה מציינים כי נטילה של הגלולה יחד עם סמים או עם אלכוהול עשוי להגביר את הסיכון ליחסי מין שאינם מוגנים.

הרופאים המומחים מסתמכים על מחקר שנערך בסן-פרנסיסקו שמצא כי השילוב בין ויאגרה, סמים\אלכוהול ויחסי מין עשוי להביא ליחסים מיניים שאינם מוגנים. הדבר עלול להביא להידבקות במחלות מין ובמקרים מסוימים גם בהריון לא רצוי.

ויאגרה
ויאגרה

 

 1. מכירות הוויאגרה בעולם

לא צריך להרחיב יותר מידי על המכירות של ויאגרה בעולם, זה הרי ידוע שהוויאגרה נחשבת לתרופה הנמכרת ביותר באמריקה. אם פתחנו את המדריך שלנו בהיסטוריה, אנחנו גם נסיים אותו עם קצת מידע היסטורי.

בשלושת השנים הראשונות שבהן הגלולה שווקה ברחבי ארצות הברית, נעשה בה שימוש בקרב מעל 14 מיליון גברים (!!). נכון לעכשיו, אין לנו ממצאים על השימוש בוויאגרה בישראל, אך אנחנו יכולים לומר שההשערה שלנו היא שכל גבר שלישי צורך את הגלולה על בסיס קבוע.

עד כאן המדריך שלנו שהציג בפניכם את כל הפרטים שחשוב שתדעו על וויאגרה, אנחנו מקווים שנהניתם ובטוחים שקראתם כמה פרטים חדשים שלא ידעתם על הגלולה הכחולה.

 

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר