ויאגרה

הגלולה הכחולה והמדוברת ביותר, ויאגרה, הגיחה לאוויר העולם באופן מקרי לחלוטין ומאז היא נחשבת לאחת התרופות הנמכרות ביותר בעולם. גברים רבים ברחבי הארץ ובעולם נוטלים אותה ובכל יום יוצאות גלולות חדשות שרק שואפות לתפוס את מקומה של הגלולה מספר 1.

 

מה אתם באמת יודעים על הוויאגרה?

אם תמיד רציתם לדעת עליה עוד אבל התביישתם לשאול, אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון. במדריך הנוכחי ריכזנו עבורכם את כל העובדות החשובות שכל אחד רוצה לדעת על ויאגרה, אז למה אתם מחכים? תתחילו לקרוא.

 

 1. הידעת? ויאגרה נוצרה באופן מקרי

שמעתם על ניק טרט? זהו אדם ששינה את חיי הגברים כולם ומשום מה, הוא לא נכנס לרשימת הממציאים יחד עם אינשטיין , בל ושאר המהפכנים. אם טרם קישרתם בין נושא המאמר לבין השם, אנחנו נגלה לכם שניק הוא המוח מאחורי הגלולה הכחולה.

אם חשבתם שהוא שקד במשך שנים וחלם לשנות את חיי הגברים כולם, אתם תופתעו לשמוע שזה לא המצב. ניק לא חשב מעולם שבשלב מסוים בחייו הוא יפתח את הוויאגרה, אבל כך יצא.

בשנת 1986 הוא ערך ניסוי במולקולה שמטרתה להרפות את השרירים. מטרת הניסוי הייתה להפחית את לחץ הדם ולטפל באנשים עם מחלות לב. במהלך הניסוי, הוא מסר למטופלים בגילאים שונים גלולה שהייתה לה מטרה עיקרית – להרפות את שרירי הגוף.

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

במהלך הניסוי, המטופלים ציינו בפני ניק שהם חווים תופעת לוואי שלא ציפו לה, מדובר כמובן בזקפה. יותר ויותר מדענים דיווחו על "תופעת הלוואי של התרופה" וכך, לאחר שהדיווחים המשיכו להגיע, הבינו ניק ושותפיו בפייזר שיש להם אוצר שצפוי להביא למהפכה בחדרי המיטות.

 

 1. הזקפה

לאחר נטילת ויאגרה, כלי הדם מתרחבים ונעשית הרפיית שרירים בגוף. כך בעצם, מתאפשרת זרימה גדולה יותר של דם מכל הגוף אל עבר לאיבר המין הזכרי.
כדי להגיע לתוצאה הסופית, לזקפה, יש להמתין בממוצע כ-30 דקות מרגע נטילת הגלולה.

גברים רבים מדווחים כי משך ההשפעה יכול להגיע ל-4 שעות לפחות.

 

 1. תופעות הלוואי שמתלוות לנטילת ויאגרה

בדומה לכל תרופה אחרת, גם נטילת ויאגרה כרוכה בהופעתן של תופעות לוואי. להלן כמה מהתופעות הנפוצות שצפויות להופיע בקרב הגברים שנוטלים את התרופה:

 • כאבי ראש
 • זקפה ממושכת
 • עלפון
 • חרדה
 • הסמקה

יש מי שעשויים לא לחוות כלל את תופעות לוואי אלו, בזמן שאחרים יכולים לחוות את אחת או יותר מהן במקביל.

 

 1. יש הנחיות מדויקות לנטילת ויאגרה

זה הרי ידוע שלפני נטילת תרופה חדשה, יש לקרוא בעיון את העלון המצורף לצרכן. מסיבה כלשהי, גברים שנוטלים וויאגרה, בוחרים לעיתים ליטול אותה מבלי להקפיד על ההנחיות הללו. הדבר מוביל לתוצאה חלקית. להלן ההשלכות של נטילת גלולה שלא בהתאם להנחיות:

 

נטילת מינון נמוך

לעיתים גברים נוטלים מינון נמוך מידי. למשל, יש גברים שנוטלים חצי גלולה בזמן שהם זקוקים למנה שלמה כדי להגיע לתוצאה משמעותית.

 

נטילת הגלולה רגע לפני קיום יחסים

נטילת הגלולה רגע לפני קיום יחסים לא תביא לתוצאה, בגלל שצריך ליטול את הגלולה כחצי שעה עד שעה לפני קיום היחסים.

 

נטילת הגלולה על בטן מלאה

נטילת הגלולה על קיבה מלאה עשויה לגרום להשפעה איטית יותר. ההמלצה היא ליטול את הגלולה על בטן ריקה כדי להביא להשפעה מידית. הסיבה לכך היא שנוכחות של מזון בקיבה גורמת לעיכוב בספיגת הוויאגרה בדם.

 

נטילת הגלולה ללא קיום יחסי מין

גבר שנוטל את הגלולה כאשר הוא אינו צפוי להיות מגורה מינית, לא יוכל להגיע לזקפה משמעותית. כדי שהוויאגרה תגרום לשינוי משמעותי, הגבר צריך לקיים יחסי מין בפועל ולהיות מגורה מינית.

 

 1. הסכנות שכרוכות בנטילת ויאגרה

מדברים רבות בארץ ובעולם על וויאגרה, אבל לא מדברים מספיק על הסכנות שכרוכות בנטילת הגלולה. אנחנו מדברים על דיווחים של גברים לענקית התרופות, פייזר. הדיווחים הללו מגיעים מגברים שלקו בעיוורון לאחר השימוש בגלולה.

יכול להיות שבעתיד הקרוב, יצרנית הוויאגרה תחויב לפרסם אזהרה על קופסאות הגלולה ובה ייכתב שהגלולה עשויה לגרום לעיוורון. לפי נתוני ה-FDA, מעל 30 גברים דיווחו שהשתמשו בוויאגרה ולקו בעיוורון.

עד לרגע כתיבת מילים אלו, לא ברור אם הוויאגרה היא זו שגרמה לתופעה הזו או שמדובר בגברים שסבלו מראש מבעיות בריאותיות בראייה.

 

 1. חולי לב? כדאי שתימנעו מצריכת ויאגרה

אם אתם חולי לב, כדאי שתדעו שבשנים האחרונות דווחו מעל 60 מקרי מוות בקרב גברים חולי לב שהשתמשו בוויאגרה. בעקבות מצב זה ה-FDA  הורה להוסיף על אריזת הגלולות אזהרה לגברים הבאים:

 • חולי לב
 • גברים שנוטלים תרופות למניעת התקפי לב (למשל, ניטרוגליצטין)
 • גברים שנוטלים תרופות להורדת לחץ דם

 

 1. תחומי הריפוי של הוויאגרה

רבים חושבים כי ויאגרה משמשת אך ורק להעצמת הזקפה, אך הדבר אינו נכון. בזמן שריכזנו עבורכם את העובדות הללו, התגלה לנו שלוויאגרה יש שימושים נוספים שבהם היא מביאה לריפוי, להלן השימושים הללו:

 • כטיפול בלחץ דם ריאתי
 • כטיפול לנשים שסובלות מבעיות פוריות

 

 1. המשמעות שמאחורי צבעה של הגלולה ויאגרה

כולנו יודעים שהוויאגרה נקראת גם "הגלולה הכחולה", אבל לא כולם יודעים מה הסיבה לבחירת הצבע. אנחנו חשבנו שהבחירה בצבע זה נובעת מתוך הקשר מגדרי, הרי כחול היה נחשב במשך שנים כצבע שמאפיין גברים. מסתבר שיש מאחורי הבחירה בצבע הכחול משמעות חזקה יותר.

הצבע נבחר לאחר שנערכו מחקרים רבים בנושא שהראו שזהו הצבע המרגיע ביותר. בטח תופתעו לשמוע (בדיוק כמונו) שהצבע הכחול עקף את הצבע הלבן והירוק שנחשבים למרגיעים מאוד עבור רבים מאתנו (אלו הצבעים שקיימים בכל בית חולים ברחבי הארץ ויש לכך סיבה הגיונית).

 

 1. הקשר בין וויאגרה ליחסי מין לא מוגנים

מסתבר שיש טרנד מסוכן שכולל נטילה של ויאגרה יחד עם אקסטזי. הגברים שמשלבים בין השניים יוכלו לומר לכם שיש לשילוב הזה שם ייחודי שנקרא 'סקס-טאזי'.
רופאים מומחים בתחום האורולוגיה מציינים כי נטילה של הגלולה יחד עם סמים או עם אלכוהול עשוי להגביר את הסיכון ליחסי מין שאינם מוגנים.

הרופאים המומחים מסתמכים על מחקר שנערך בסן-פרנסיסקו שמצא כי השילוב בין ויאגרה, סמים\אלכוהול ויחסי מין עשוי להביא ליחסים מיניים שאינם מוגנים. הדבר עלול להביא להידבקות במחלות מין ובמקרים מסוימים גם בהריון לא רצוי.

 

 1. מכירות הוויאגרה בעולם

לא צריך להרחיב יותר מידי על המכירות של ויאגרה בעולם, זה הרי ידוע שהוויאגרה נחשבת לתרופה הנמכרת ביותר באמריקה. אם פתחנו את המדריך שלנו בהיסטוריה, אנחנו גם נסיים אותו עם קצת מידע היסטורי.

בשלושת השנים הראשונות שבהן הגלולה שווקה ברחבי ארצות הברית, נעשה בה שימוש בקרב מעל 14 מיליון גברים (!!). נכון לעכשיו, אין לנו ממצאים על השימוש בוויאגרה בישראל, אך אנחנו יכולים לומר שההשערה שלנו היא שכל גבר שלישי צורך את הגלולה על בסיס קבוע.

עד כאן המדריך שלנו שהציג בפניכם את כל הפרטים שחשוב שתדעו על וויאגרה, אנחנו מקווים שנהניתם ובטוחים שקראתם כמה פרטים חדשים שלא ידעתם על הגלולה הכחולה.

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

להגביר את התשוקה בזוגיות ראשית

הגדלת הפין – פתרונות

הגדלת הפין, היא שאיפה וחלום של גברים רבים, ולרוב היא מוצגת ונראית לנו כאיזה חלום שלא ניתן לממש, מבוי סתום שאי אפשר לפרוץ. ההנחה הזו

קרא עוד »

איך להשתמש בקונדום?

קונדום הוא אמצעי מניעה המיועד לשימוש על ידי גברים. אמצעי מניעה זה הוא בעל יעילות גבוהה מאוד במניעת הריון ובשל תכונותיו, הוא היעיל ביותר במניעת

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן