ויאגרה תופעות לוואי

בשנת 1998 הגיחה לעולם תרופה מהפכנית ומשנת חיים ששמה ויאגרה תופעות לוואי מעטות. חברת פייזר שפיתחה את התרופה, הביאה לשינוי אופן הטיפול בבעיית אין אונות בקרב גברים באופן חסר תקדים.

כיום, 23 שנים לאחר הפצתה לראשונה, מהווה הויאגרה פתרון מוביל לבעיית אין אונות ומאפשרת הנאה מקיום יחסי מין בכל גיל. לצד זאת, לויאגרה מספר תופעות לוואי מהן עשוי לסבול האדם העושה בה שימוש. 

 

בעיית תפקוד מיני בקרב גברים

על מנת לקיים יחסי מין, נדרש הגבר להגיע לזקפה. אין אונות היא מושג המתאר חוסר יכולת להגיע לזקפה מלאה וממושכת בעת קיום מגע מיני. יש גברים הסובלים מאין אונות בשלב מוקדם יחסית של חייהם כאשר עשויות להיות לכך סיבות רפואיות מגוונות.

מצב זה הינו שכיח יותר בקרב אוכלוסייה מבוגרת וזאת כחלק מהליכי הזדקנות המערכות השונות בגוף.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

השפעת אין אונות על מערכת היחסים בין בני הזוג

בעיות בתפקוד המיני הן בעלות השפעה על גברים בוגרים בכל גיל. חוסר יכולת לקיים חיי מין תקינים, היא בעיה אשר עשויה לפגוע באפשרותו של מי שסובל ממנה לרצות בכינון מערכת יחסים זוגית, בשל המבוכה וחוסר הנעימות הכרוכים בכך.

בנוסף לכך, אין אונות עשויה לגרום למתחים בין בני הזוג ולפגיעה במרקם חייהם המשותפים. היא עשויה לגרום לתחושת תסכול מצד בת הזוג בשל העובדה שאורח חייה אינו כולל פעילות מינית.

יתר על כן, היעדר יכולת לקיים יחסי מין, עשויים לגרור פגיעה חמורה בדימויו העצמי של הגבר הנובעת מתוך תפיסה לפיה הוא סובל מפגם היורד לשורש תפקודו כבן זוג.

 

ויאגרה – פתרון מיידי לאין אונות

תרופת ויאגרה שווקה לראשונה בשנת 1998 ומאז חוללה מהפכה בתחום הטיפול באין אונות בקרב גברים. התרופה יועדה לצרכי טיפול בלחץ דם ריאתי, אולם לאור דיווח של מטופלים בשלב הניסויי של התרופה על תופעת לוואי של זקפה, הוחלט להסב את התרופה לצרכי טיפול באין אונות.

 

ויאגרה – איך זה עובד

ויאגרה מכילה את החומר הפעיל סילנדפיל, אשר מטפל בבעיית אין אונות בטווח המיידי. מאחר שזקפה נוצרת כתוצאה מזרימת דם באופן מוגבר באיבר המין הגברי, התרופה גורמת להרפיית שרירים המצויים בפין באופן המאפשר זרימה מוגברת של דם לכלי הדם בפין, אשר גורמת להיווצרותה של זקפה מלאה וממושכת.

 

אופן השימוש בויאגרה

הויאגרה נצרכת באמצעות טבליה אשר הפכה מוכרת בעולם בשל צבעה הכחול וצורתה המזכירה מעוין עם קצוות מעוגלים. יש לבלוע את הכדור דרך הפה וכעבור כחצי שעה מנטילתה, צפויה הויאגרה להשפיע על איבר המין.

טווח השפעת הכדור משתנה מאדם לאדם, והוא נמשך מספר שעות כאשר הממוצע נע בין 4 ל- 6 שעות מרגע נטילת הכדור.

 

השפעת הויאגרה על איבר המין

השפעתה של התרופה אינה מתמצה בנטילתה בלבד ונדרש קיומו של מגע מיני כלשהו ליצירת גירוי מיני בקרב המשתמש. בעת יצירת הגירוי המיני במסגרת מגע בין בני הזוג, תחל השפעתו של כדור הויאגרה על איבר המין ותביא אותו לכדי מצב של זקפה מלאה וממושכת.

ראוי לציין כי לאלכוהול יש השפעה שלילית על פעולת הויאגרה ורצוי לא לצרוך אלכוהול במקביל לנטילתה.

 

קיומן של תופעות לוואי כתוצאה משימוש בויאגרה

שימוש בויאגרה עשוי להיות מלווה בתופעות לוואי מגוונות אותן ניתן לחלק לפי מידת שכיחותן. חלק מתופעות הלוואי הן שכיחות יותר ודרגת חומרתן היא נמוכה יחסית ומתמצה פעמים רבות באי נוחות זמנית ומינורית. לצד התופעות הקלות, ישנן תופעות לוואי חמורות יותר, אולם הופעתן נדירה מאוד.

 

ויאגרה תופעות לוואי שכיחות וכאלה שאינן שכיחות

תופעות לוואי שעשויות להופיע בשכיחות גבוהה יחסית, הן תופעות של קשיי עיכול, כאבי ראש, סחרחורות, רגישות לאור. תופעות שאינן שכיחות הן תחושת עקצוץ, פגיעה בחוש המישוש, ראייה מטושטשת או כפולה, נזלת ושיעול, כאבי שרירים, זקפה כואבת וממושכת, דימום מהאף, יובש בפה, כאבי גב ועליית חום הגוף.

 

ויאגרה – תופעות לוואי נדירות

בין תופעות הלוואי הנדירות העשויות להופיע כתוצאה משימוש בויאגרה ניתן למנות קוצר נשימה, לחץ בחזה, התנפחות של הפה, הלשון או העפעפיים, פריחה בעור, שבץ מוחי, תעוקת חזה, עילפון, אובדן פתאומי של השמיעה ודימום מהפין.

 

מקרים בהם שימוש בויאגרה הוא מסוכן

נטילת ויאגרה עשויה להעמיד את המשתמש בסכנת חיים כאשר היא ניטלת במקביל לנטילת תרופות ממשפחת הניטרטים או הניטראטים האורגניים ותרופות נוספות המנויות בעלון הרפואי של התרופה. כמו כן, נטילתה מסוכנת עבור מי שעבר אירוע מוחי או התקף לב ועבור מי שסובל ממחלות לב או כבד.

 

התייעצות עם רופא טרם השימוש בתרופה

ויאגרה היא תרופה המצויה בשימוש של מיליוני גברים ברחבי העולם ולרוב השימוש בה הוא בטוח. רשימת תופעות הלוואי המסוכנות מתייחסות למצבים נדירים. יחד עם זאת, ההמלצה עבור מי שחושש מתופעות הלוואי היא להתייעץ עם גורם רפואי.

המלצה זו נכונה ביתר שאת עבור מי שנוטל תרופות אחרות במקביל או מי שהיה נתון לטיפול תרופתי קבוע בעבר. ייעוץ רפואי טרם נטילת התרופה, מומלץ גם עבור מי שלקה בעבר במחלות הקשורות לכלי הדם ותפקוד הלב.

 

רכישת ויאגרה עם או בלי מרשם

עד לפני כשלוש שנים, ניתן היה לרכוש ויאגרה בבתי המרקחת בכפוף להצגת מרשם מרופא. בשנת 2018, לאחר שבמדינות נוספות בעולם כבר ניתן היה להשיג ויאגרה ללא מרשם ועל רקע תופעה שלילית של הפצת זיופי ויאגרה ברחבי הארץ.

הוחלט על ידי משרד הבריאות להתיר לאוכלוסיית הגברים מעל גיל 35 לרכוש ויאגרה גם ללא מרשם רופא. פירוש הדבר, שאדם שגילו 35 ומעלה המעוניין לרכוש ויאגרה, יכול לעשות כן בבית מרקחת וללא מרשם רופא.

יחד עם זאת, הוחלט כי הרוכש יידרש לעבור תשאול קצר ודיסקרטי מטעם הרוקח. זאת, על מנת לאבחן נתונים הנוגעים אל המטופל באופן ספציפי אשר מעמידים אותו בסיכון במקרה של נטילת הויאגרה. יצוין כי התרופה אינה מתאימה לשימושו של אדם מתחת לגיל 18.

ויאגרה תופעות לוואי
ויאגרה תופעות לוואי

 

לשפר את חיי המין ולהכיר את תופעות הלוואי

המצאת הויאגרה הביאה לשינוי באופן הטיפול בתופעת אין האונות וסיפקה לגברים רבים אפשרות לקיים יחסי מין בכל עת, ללא חשש מחוסר תפקוד מיני. העובדה כי ויאגרה ניתנת לרכישה ללא מרשם רופא, הופכת אותה לפתרון זמין ונוח.

יחד עם זאת, השימוש בתרופה עשוי להיות מלווה בתופעות לוואי ולשם הפגת החשש מאפשרות הופעתן, ניתן להתייעץ עם רופא טרם השימוש בה.

 

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר