ויאגרה ללא מרשם סופר פארם

ויאגרה מתבססת על חומר פעיל בשם סילדנאפיל, המסוכן לגברים בעלי מחלות רקע מסוימות, ולכן עד לשנת 2018, נמכרה תרופה זו אך ורק במרשם. אולם, כיום ניתן גם לרכוש אותה, ויאגרה ללא מרשם סופר פארם, וכן באתרים אינטרנטיים שונים.

נושא מכירת ויאגרה ללא מרשם, נבחן על ידי וועדה שהוקמה לשם כך, על מנת לוודא שהשימוש בוויאגרה נותר בטוח, גם כאשר היא נרכשת ללא מרשם. 

 

שמירת המערכת הזוגית

השמירה על המערכת הזוגיות, עלולה להיות קשה בתוך שגרת החיים, העבודה, הילדים, הבית וכל שאר מטלות היומיום. אם בנוסף לכל זאת, גם קיים קושי בקיום יחסי מין, עקב חוסר אונות או שפיכה מוקדמת, מושפעים מכך בני הזוג והיחסים ביניהם, המשליכים על כל שאר בני הבית.

הפתרון לכך, הוא רכישה של ויאגרה, על מנת לסייע לבעיה, ואף לאפשר קיום מערכת יחסים מינית בריאה, וטובה.

 

ההחלטה על רכישת ויאגרה ללא מרשם סופר פארם

בעבר, כאשר הוויאגרה הייתה חייבת להירכש בעזרת מרשם, הרבה מהמשתמשים בה, העדיפו לקנות תחליף מסוכן ולא חוקי, רק על מנת לדלג על הסיטואציה המביכה, של רכישת הוויאגרה בסופר פארם, שהיא מעין הודעה באין אונות מול הרוקח.

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

בנוסף, ההחלטה על רכישת ויאגרה ללא מרשם, נועדה גם לאפשר לכמה שיותר גברים, את שיפור החיים המיניים שלהם.

 

ויאגרה ללא מרשם סופר פארם – הגבלות

המכירה של ויאגרה ללא מרשם, מוגבלת לבני יותר מ- 35, שאין להם מחלות רקע שונות, ולאריזה שיש בה לא יותר מ- 100 מ"ג של החומר הפעיל – הסילדנפיל. הלקוח עובר תשאול ואף מקבל ייעוץ בסופר פארם, בצורה דיסקרטית ובנוסף, התהליך מתועד.

באופן זה, מאמין משרד הבריאות, ניתן לרכוש את הוויאגרה בצורה בטוחה, מידיו של רוקח מקצועי ולא ממישהו ברחוב, בצורה לא חוקית ומסוכנת, מבלי לדעת מה באמת מכילה הוויאגרה שרוכשים.

 

כן לוויאגרה

ויאגרה, אומנם מצוינת לפתרון של בעיות אין אונות ושפיכה מוקדמת, אולם היא משליכה גם נושאים אחרים, שאינם דווקא קשורים למין. היכולות הגלומות בוויאגרה הן רבות:

  • קושי בקיום יחסי מין, עלול להיות בעייתי במערכת זוגית, ולהביא מתח רב לתוכה. התחושה הנוצרת בעקבות אי התפקוד במיטה, מייצרת תחושות של מתח, ובושה, הגורמת לקושי בחיי מין נורמליים וטובים.
  • קושי בתפקוד המיני, נחשב לאורך השנים כבעיה שלא מדברים עליה, כיוון שהיא מביישת. הרבה מהגברים לא ידעו על תפוצת תופעת אין האונות, והרגישו כאילו רק להם, יש התמודדות בתחום. עקב כך, היו הרבה גברים, שקבלו מכה חזקה לאגו ולביטחון שלהם.
  • בגלל הרצון לא לספר על הקושי שיש להם במיטה לבנות זוגן, חלק מהגברים נמנעים מיצירת קשר חדש, ואף מהגעה למצב אינטימי עם אישה.

 

מה הוביל להחלטה על רכישת ויאגרה ללא מרשם

מהפכת הרכישה באינטרנט, כוללת גם רכישה של תרופות שונות לכול מי שמעוניין. החברות השונות המייצרות את התרופה, אינן מעוניינות שתהיה אפשרות לרכוש את הוויאגרה ללא מרשם וזאת בעיקר מסיבה כלכלית.

אולם, בנוסף לעניין הכלכלי, יש חשיבות רבה גם לכך, שצמחה תעשייה שלמה של זיופים לתרופה, בכל העולם. זיוף זה נעשה בלי הידע הדרוש, בלי הציוד הנחוץ, בלי המינון המתאים, ועם כל מיני תוספות בעייתיות, ותנאי סניטציה בעייתיים.

בנוסף לא ניתן היה להבדיל בין המקור לחיקוי, כיוון שגם על החיקוי הוטבעה החותמת של התרופה המקורית, וזאת על מנת לבלבל את הצרכנים.

 

מהן הדרכים העיקריות לרכישה של ויאגרה

הדרכים העיקריות לרכישה של ויאגרה, הן באמצעות קופת חולים והזמנה באינטרנט. במפגש עם רופא מטפל, אפשר לברר אם הוויאגרה טובה למטופל, והאם אין מניעה עקב בעיות רפואיות שונות, לעשות בה שימוש. הרופא יערוך כמה בדיקות, על מנת לדייק את הכמות של החומר הפעיל בוויאגרה, ולתת את המרשם לרכישת הוויאגרה.

 

ויאגרה ללא מרשם סופר פארם – הזמנה באינטרנט

האתר של סופר פארם, מאפשר כיום הזמנה של ויאגרה בעזרת הכנסת הפרטים האישיים, אמצעי התשלום, העלאה של מרשם סרוק, או שליחה שלו במכשיר הפקס, ובחירה של המינון ומספר הכדורים הנחוץ.

בתום התהליך של ההזמנה, תשלח הוויאגרה באופן ישיר אל בית הלקוח, במארז חסוי ועל ידי שליח. באופן זה יכול הלקוח להיות בטוח, כי קיבל את התרופה האמיתית.

 

טעויות בלקיחת ויאגרה

כאשר ויאגרה איננה עובדת בצורה אפקטיבית, הדבר יכול להעיד על מספר דברים:

 

מינונה של התרופה

מינון מועט, כיוון שיש הזקוקים למנת ויאגרה גדולה יותר, של לפחות 100 מ"ג, על מנת לשפר את הביצועים המיניים.

 

המתנה מלקיחת הוויאגרה ועד לקיום יחסים

כאשר לא מחכים מספיק זמן אחרי נטילת הוויאגרה. רצוי לחכות בערך שעה לאחר נטילת הוויאגרה, שנלקחה ללא מזון ויותר משעה אם נלקחה עם מזון.

 

קיום יחסים

ויאגרה לא גורמת לזקפה, ללא קיום יחסים מיניים, כיוון שהיא עוזרת כאשר הגבר כבר נמצא בתוך האקט המיני עצמו.

 

ויאגרה ללא מרשם סופר פארם – לסיכום

ויאגרה עוזרת לשמור על מערכת זוגית ומינית טובה. בעבר, כאשר הוויאגרה הייתה חייבת להירכש בעזרת מרשם, הרבה מהמשתמשים בה, העדיפו לקנות תחליף מסוכן ולא חוקי, רק על מנת לדלג על הסיטואציה המביכה, של רכישת הוויאגרה בסופר פארם.

כיום, האתר של סופר פארם, מאפשר הזמנה של ויאגרה בעזרת הכנסת הפרטים האישיים, ושליחתה אל הלקוח, במארז חסוי.

ויאגרה ללא מרשם סופר פארם

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

שפיך – לא מילה גסה

בשיעורי חינוך מיני היה קשה להסיר את חיוכי המבוכה מהפנים. אבל כשהמורה לחינוך מיני הגיע/ה למילה "שפיך", הכיתה הייתה שואגת מצחוק. בצדק, הרי שפיך היא

קרא עוד »
משחת הגדלה

משחת הגדלה שעובדת!

ניסתם את הפתרון הכימי ונתקלתם בתופעות לוואי חמורות? באתר אסטרה סייז תמצאו משחת הגדלה שעובדת! המשחה תקנה לכם מספר שעות של זקפה חזקה ללא תופעות

קרא עוד »
ויאגרה טבעית ראשית

ויאגרה טבעית

אם כבר איבדתם חלק מהפעילות המינית שלכם או שאתם רוצים להיות אלופים בחדר המיטות לחברת אקסטרה סייז יש את הפתרון המושלם – ויאגרה טבעית. ויאגרה

קרא עוד »
איך לעשות סקס ראשית

איך לעשות סקס

מין ומגדר, מתירנות כנגד שמרנות, לצורכי רבייה או להנאה רגשית וגופנית – סקס הוא פעילות אינטגרלית וחשובה מאין כמוה, וכמו שהיא חשובה להמשך קיום החיים

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן