ויאגרה כנגד XtraSize – כל ההבדלים החשובים

ויאגרה כנגד Xtra-size – ענף מוצרי ותכשירי המין לשיפור התפקוד המיני, הכניס לעולם מגוון תכשירים, תוספי תזונה ותרופות לטיפול  בבעיות האין אונות ושיפור חיי המין בכלל. בעבר רוב המוצרים והתרופות כמו: הויאגרה, הסיאליס, קמגרה, לויטרה ועוד נתנו מענה חלקי לטיפול בבעיות האימפוטנציה, וסר הזקפה, שפיכה מוקדמת או זקפה חלשה. לאחרונה נכנסו לענף זה גם אפשרויות נוספות של טיפול טבעי באימפוטנציה כמו טבליות ה- Xtra-size שהביאו עימם בשורה מהפכנית וחדישה של טיפול טבעי יעיל ואפקטיבי אף יותר מהתרופות כמו הויאגרה.

 

ויאגרה כנגד Xtra-size – הטיפול המסורתי

כאמור, תרופת הויאגרה, הינה תרופה כימית המיוצרת מחומר כימי וניתנת לשימוש לאחר בדיקת רופא וקבלת מרשם רפואי במינון ובכמות התואמת למצבו הקליני של המטופל. לעומתו תוסף התזונה Xtra-size הינו מוצר טבעי ב- 100% המיוצר מחומרים טבעיים בלבד וצמחי מרפא בעלי סגולות לשיפור חיי המין. בשל היותו מוצר טבעי, הינו נחשב כתוסף תזונה, ואינו מצריך בדיקה ומרשם רופא.

 

ויאגרה כנגד Xtra-size – החסרונות של ויאגרה

שימוש בתרופת הויאגרה אינו מתאים לכל אחד וגם המינון משתנה מאדם לאדם בשל המצבים הקליניים האינדיבידואלים של כל מטופל. יתרה מזו, גברים בעלי מחלות רקע כמו: לחץ דם, לב, סוכרת ועוד, השימוש בתרופה מוגבל ולעיתים אף אסור לשימוש בגלל תופעות הלוואי והנזק שהתרופה יכולה לגרום במצבים מסוימים. לעומתה, תוסף התזונה Xtra-size הינו מוצר טבעי ובשל היותו חסר תופעות לוואי ופועל ישירות על איבר המין, אין חשש ואין מגבלת שימוש לככל אחד כולל גברים בעלי מחלות רקע שונות.

נטילת ויאגרה לטיפול בבעיות אימפוטנציה הינה תרופה הפועלת ומשפיעה למשך כ-4 שעות בלבד והתוצאה תורגש רק בעת המגע והגירוי המיני על ידי בן/ת הזוג בלבד. משך ההשפעה הינו קצר יחסית ויש לתכנן זאת מראש. לעומתו תוסף ה- Xtra-size, הינו מוצר המגיע בטבליות לשימוש יומיומי וללא קשר וסמיכות לאקט המיני. בעת המגע המיני התוסף פועל באון ישיר ואין צורך בהכנה מוקדמת.

 

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

ויאגרה כנגד Xtra-size – הפתרון הטבעי

הויאגרה הינה תרופה כימית, הגורמת לעיתים לתופעות לוואי כמו: פגיעה בראייה, סחרחורות, בחילות, כאבי בטן ועוד. תופעה זו יכולה להשפיע במהלך האקט המיני ובכך גם להשפיע באופן שלילי על התפקוד המיני בזמן המשגל. תוסף התזונה Xtra-size לעומתו הינו מוצר טבעי לגמרי הפועל רק על איבר המין ועל כן אינו גורם לתופעות לוואי ו/או לאיבוד החשק והתפקוד המיני.

 

דיסקרטיות ונוחות

הבדל נוסף וחשוב לא פחות בין השימוש בויאגרה לבית השימוש בטבליות Xtra-size הוא הדיסקרטיות. הויאגרה ניתנת רק תחת מרשם רופא וחושפת אתכם בפניו. מצד שני ולנוכח העובדה שגברים רבים רוצים להימנע ממבוכה ולשמור על דיסקרטיות, רכישת תוסף התזונה Xtra-size באתר החברה, מבטיח לכם שמירה על דיסקרטיות מוחלטת  כולל משלוחים וקבלת המוצרים בדיסקרטיות מלאה.

אם גם אתם רוצים להנות מיתרונות תחליף הויאגרה Xtra-size? היכנסו לאתר החברה ותהנו ממבצעים חמים ומחירים אטרקטיביים לשביעות רצונכם.

ישנן לא מעט חסרונות בנטילת ויאגרה, כאשר העיקרי הוא שהטיפול בתרופה זו לא מתאים לכל אדם. למשל גברים שיש להם היסטוריה של מחלות לחץ דם, סוכרת ומחלות לב, לא יכולים ליטול את התרופה מכיוון שהיא עשויה לגרום להם לנזק רפואי ולתופעות לוואי.

המאמר שנכתב לעיל מציין את כל הנוגע לנושא של ויאגרה כנגד XtraSize – כל ההבדלים החשובים. כאשר ההבדל החשוב שגורם לגברים רבים ליטול דווקא את ה- XtraSize הוא משך ההשפעה שנחשב לארוך יחסית לעומת הוויאגרה וגם הוא פועל בעת המגע המיני ללא צורך בהכנה מוקדמת.

היתרון העיקרי בכל הנוגע לשימוש בתוסף התזונה XtraSize זו העובדה שמדובר במוצר טבעי לחלוטין, כך שהוא אינו גורם לתופעות לוואי. כל גבר באשר הוא יכול ליטול את התוסף, אין שום חשש, כך שגם גברים שיש להם מחלות רקע שונות יכולים ליטול את התוסף בביטחון (בניגוד לויאגרה).

כפי שמפורט לעיל על ויאגרה כנגד XtraSize – כל ההבדלים החשובים שכדאי שתדעו כוללים מידע על תופעות הלוואי. הוויאגרה גורמת לתופעות שכוללות סחרחורת, בחילה, כאבי בטן ולפעמים אף פגיעה בראייה. בזמן ש– XtraSize לא גורמת לתופעות לוואי כלל ואינה מביאה גברים למצב שבו הם מאבדים את החשק המיני.

ויאגרה כנגד Xtra-size

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

טיפול טבעי באימפוטנציה

טיפול טבעי באימפוטנציה

אחת הבעיות הנפוצות בשנים האחרונות אצל גברים רבים, היא בעיית האימפוטנציה או בעברית אין אונות. תופעה זו מושפעת בעיקר מבעיות פיזיולוגיות, מחלות רקע, גיל והשפעות

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן