ויאגרה טבעית

אם כבר איבדתם חלק מהפעילות המינית שלכם או שאתם רוצים להיות אלופים בחדר המיטות לחברת אקסטרה סייז יש את הפתרון המושלם – ויאגרה טבעית. ויאגרה שלא מצריכה מרשם רופא וכמובן ללא תופעות לוואי של תרופות כימיות אחרות הקיימות בשוק – למדו עוד על ויאגרה טבעית במאמר הבא.

 

 

מהי ויאגרה טבעית והיכן ניתן לרכוש אותה?

ויאגרה טבעית היא קפסולה העשויה מרכיבים מן הטבע. שלא כמו הוויאגרה הכחולה שמציעה הרפואה הקונבנציונלית, מדובר בטיפול על בסיס טבעי ופורמולה הכוללת תמציות צמחים, ויטמינים ומינרלים התורמות להגברת כוח הגברא והגדלת הפין.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

 

הצמחים הנכללים בויאגרה הטבעית הם:

  • מאקה – המאזן את רמות ההורמון הגברי בגוף ומטפל בבעיות אין אונות ושפיכה מוקדמת באמצעות חומרים פעילים טבעיים.
  • דקל ננסי – המסייע להפחית סיכון לפרוסטטה מוגדלת ומפחית רמות כולסטרול וחומצות שומן.
  • סרפד – המונע דלקות בשתן
  • אפימדיום – צמח המשחרר טסטוסטרון, מגביר את הדחף המיני ובעקבותיו את איכות הזקפה.
  • ג'ינסנג – המגביר את זרימת הדם אל אזור הפין ובמקביל אל המוח
  • ליקריץ – המכיל חומרים להפחתת לחצים ומינרלים וויטמינים החיוניים לתפקוד תקין של הגוף.

 

איך צורכים את הויאגרה

את הויאגרה הטבעית ניתן לצרוך בצורת כדורים או משחה ואף לשלב ביניהם לקבלת תוצאות אופטימאליות. אחד המותגים המוכרים והפופולאריים ביותר של ויאגרה טבעית הוא אקסטרה סייז, מוצר המבוסס על טכנולוגיה חדשנית העומדת ברישיון משרד הבריאות הישראלי ובתקנים העולמיים המחמירים ביותר. המוצר מיוצר בישראל, בהתאם לנוסחה ייחודית שפותחה בארץ ומטרתה לסייע לבעיות באיכות הזקפה, על-מנת לשפר את איכות חייהם של מאות ואלפי גברים הסובלים מן התופעה. את התוצאות של אקסטרה סייז ניתן לראות מיד וזאת הודות לפעולה הייחודית שהוא יוצר, במהלכה מתמלאות הרקמות שמסביב לפין, הנקראות קורפורה קברנוסה, בדם ולכן הפין זקור וגדול יותר.

 

היתרונות של ויאגרה טבעית

לויאגרה טבעית מסוג אקסטרה סייז יש יתרונות רבים, רובם עומדים בניגוד גמור לוויאגרה הנמכרת במרשם רופא. ראשית, כדי להשתמש בויאגרה טבעית אין צורך במרשם רופא וכל אחד שסובל מבעיות אונות, איבר מין בגודל לא מספק ובכלליות תסכול וחוסר סיפוק מיחסי המין שלו יכול לרכוש את הכדור ו/או את המשחה ולטפל בבעיה בדיסקרטיות ובאופן מידי. שנית, היתרון הגדול ביותר של אקסטרה סייז הוא העובדה כי אין לשימוש בו תופעות לוואי משום סוג. כאשר נוטלים כדור ויאגרה המבוסס על כימיקלים שמשנים את הפעילות הטבעית של הגוף בצורה אגרסיבית, עלולים לסבול מתופעות לוואי קשות. זו הסיבה למשל שכדור ויאגרה אסור לשימוש בקרב גברים הסובלים מבעיות לב ומחלות נוספות ולמרבה הצער, חלק מהגברים מגלים כי הם חולים רק בעקבות השימוש בוויאגרה והתקלות בתופעות הלוואי הקשות שלה. את הויאגרה הטבעית ניתן ליטול ללא חשש ומבלי לגרום לגוף תהליכים שאינם טבעיים לו. הכדור מבוסס על צמחים הידועים כבר אלפי שנים כמגבירים את כוח הגברא והם בטיחותיים לשימוש. בנוסף, אין מניעה בשתיית משקאות אלכוהוליים במשך הטיפול במוצר, מכיוון שהוא טבעי לחלוטין ולכן השימוש בו משתלב עם אורח החיים של כל גבר.

 

הגורמים לבעיות באיכות הזקפה

רגע לפני שאתם שמים את ידיכם על כדור האקסטרה סייז, כדאי שתשאלו את עצמכם מה בעצם גורם לזקפה שלכם להיות חלשה ולא מספקת? לשאלה הזו יש מספר תשובות, חלקם בעלות בסיס פיזיולוגי וחלקן בעלות בסיס נפשי, כשלעיתים מדובר בשילוב בין השניים. מבחינה רפואית, ישנן מחלות שונות העלולות לגרום לבעיות אין-אונות ולפגוע באיכות הזקפה, כמו למשל סכרת, לחץ גם גבוה, מחלות לב והשמנת יתר קיצונית. מהבחינה הרגשית ניתן לציין דיכאון וחרדה כגורמים הבולטים ביותר לבעיות בזקפה וזאת מלבד הפרעות נפשיות קשות יותר. באופן אירוני, גברים החולים במחלות אלו נוטלים לעיתים קרובות תרופות שהן כשלעצמן פוגמות בזקפה. בין התרופות ניתן למנות תרופות למחלות לב, תרופות ללחץ דם גבוה, תרופות לטיפול בשומני הדם, תרופות הורמונליות, תרופות למחלות הסרטן, תרופות למחלות אוטואימוניות, תרופות למחלות מפרקים ותרופות נגד בעיות נפשיות ועוד. מעבר לכך, הגורמים לזקפה לא איכותית יכולים להיות ניתוחים שונים, צריכת אלכוהול, עישון וצריכת סמים.

 

מדוע חשוב לפתור בעיות אין-אונות?

ירידה באיכות הזקפה משמעה ירידה משמעותית גם באיכות חיי המין, אך לא רק. מעבר לתסכול שחווים בני הזוג במישור המיני, בעיות בזקפה יכולות לגרום לירידה משמעותית בתחושת הערך העצמי והביטחון העצמי בחדר המיטות ובכלל. גברים רבים חשים שבעיות אונות משפיעות על כל הגבריות שלהם וגם לא מעט נשים תופסות גברים כאלו כחסרי יכולת, חלשים ולא מיניים – תכונות אופי שאף אחד לא היה מעוניין שיקושרו אליו. מדובר בסיטואציה שמזינה את עצמה, שכן ככל שהביטחון העצמי יורד בכל מישורי החיים, כך גם מתגברות בעיות האון וחוזר חלילה. לכן, חשוב לטפל בבעיה בהקדם האפשרי ולא להיכנס למצב בו חשים חסרי יכולת ומושפלים.

מעבר להיבט הרגשי, לבעיות אין-אונות יכולה להיות השפעה על יכולת הרבייה של הגבר, מה שמשמעותי במיוחד לקראת ובמהלך השלב בו מעוניינים בהרחבת המשפחה. זקפה שאינה איכותית גם אינה מביאה לשפיכה, שהיא כמובן הבסיס לכל פעולת הרבייה והכניסה להריון. אפילו טיפולים כמו הפריה חוץ גופית והזרעה מלאכותית, דורשים זקפה איכותית דיה כדי שיהיה אפשר להפיק ממנה זרע ולהפרות את ביציות האישה. לכן, בעיות אין אונות שאינן מטופלות יכולות לגרום לעיכוב משמעותי בהרחבת המשפחה ובהבאת ילדים לעולם. בעיות אלו מתסכלות מאוד את שני הבני הזוג ובמיוחד אם הם נמצאים כבר בשלב בו הם משתוקקים מאוד להריון, לידה וגידול ילדים. גם הזוגיות החזקה והעמידה ביותר עשויה לעלות על שרטון לנוכח האתגר ולכן יש צורך ממשי בטיפול בבעיה, החזרת איכות החיים לשני בני הזוג וקירובם צעד משמעותי אל עבר תהליך של הריון, לידה וגידול ילדים.

 

פתרונות נוספים מלבד ויאגרה טבעית

מעבר לויאגרה טבעית מסוג אקסטרה סייז, ניתן לרכוש מגוון פתרונות טבעיים נוספים לטיפול בהגברת הזקפה והנאה מיחסי מין. אחד המוצרים הפופולאריים ביותר הוא משחת אקסטרה סייז, אותה מורח הגבר על איבר המין כחצי שעה לפני קיום היחסים. המשחה מסייעת לכלי הדם באזור הפין להתרחב והתוצאה היא איבר מין גדול יותר וזקפה חזקה ועמידה יותר. כמו הויאגרה הטבעית, גם המשחה מאושרת על-ידי משרד הבריאות, בטיחותית לשימוש ומכילה חומרים טבעיים בלבד ולא כימיקלים שהשימוש בהם שנוי במחלוקת ועשוי להיות מסוכן.

עוד מוצר מעולה הוא תרסיס בשם Delay, ספריי השהייה שנועד לטיפול במקרים של שפיכה מוקדמת. גברים עם בעיות זקפה סובלים לעיתים גם מתופעה של שפיכה מוקדמת, מתוך לחץ תוך כדי האקט המיני ורצון להגיע לסיפוק לפני שהזקפה תאבד שוב. לכן, שילוב של הספריי ביחד עם מוצר של ויאגרה טבעית, יכול להעניק חוויה מינית מלאה ומספקת, לשני בני הזוג.

מכיוון שכל המוצרים טבעיים ובטוחים לשימוש, ניתן לנסות ולהשתמש בהם גם אם נדמה לכם שהבעיה ממנה אתם סובלים אינה חמורה. כיום, כשהיצע המוצרים כה גדול ונגיש, כל גבר שחש שיש לו בעיה ולו השולית ביותר, יכול לנסות ולמצוא את המוצר שיעשה את ההבדל וישפר את תפקודו במיטה. אין צורך להמתין עד שהבעיה מחמירה ותופעות כמו זקפה חלשה או שפיכה מוקדמת הופכות לחלק בלתי נפרד מההתנהלות שלכם בחדר המיטות. בנוסף, כל מוצר נמכר במחיר אטרקטיבי ובמבצעים משתלמים ברכישת כמות גדולה, כך שאם אתם מרוצים ממוצר מסוים אתם יכולים לשוב ולרכוש יותר ממנו ובמחיר נוח במיוחד.

 

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר