ויאגרה טבעית להכנה בבית 

יחסי מין יכולים להיות טובים ועוצמתיים בכל גיל. אם אתם מרגישים שההנאה במיטה פחתה עם השנים ובין אם אתם מרגישים ההפך, אבל מוצאים את עצמכם מחפשים אחר משהו שיגרום לכם לגרום לפרטנרית שלכם ליהנות קצת יותר במיטה, דעו שיש פתרון שיכול לסייע לכם, ויאגרה טבעית להכנה בבית.

 

אתם יכולים להיות רגועים, אנחנו לא הולכים לשלוח אתכם לרופא המשפחה שלכם בשביל לבקש ממנו מרשם לוויאגרה. הרי ידוע שמדובר בעניין שרבים מאתנו מעדיפים להשאיר בחדר המיטות מסיבות שונות. אם אתם רוצים לשפר את הביצועים, ולהביא את ההנאה והתשוקה שלכם לעוצמות חדשות שלא הכרתם, דעו שאתם יכולים לעשות זאת בקלות. בשורות הבאות תוכלו לקרוא את כל המידע בנוגע לוויאגרה טבעית. ובנוסף, תוכלו לקרוא את ההנחיות להכנה של ויאגרה טבעית בבית, כך שתוכלו להאריך את משך הזמן של האקט שלכם ולשפר את ההנאה. רוצים חיי מין טובים יותר? פשוט תמשיכו לקרוא את המאמר.

 

באמת אפשר להכין ויאגרה טבעית בבית?

רגע לפני שיובא הפירוט בכל הנוגע לויאגרה טבעית להכנה בבית, חשוב לנו שתדעו שאכן, אפשר להכין ויאגרה בבית בקלות. ויאגרה טבעית להכנה בבית היא לא עוד חלום רטוב של גברים רבים, היא עניין מציאותי לגמרי.

אם עד היום חששתם ללכת לרופא המשפחה בשביל לקבל מרשם לתרופה שתגביר את האון הגברי שלכם, דעו שאתם לא צריכים לחשוש יותר. אחרי שתכירו את הדרך הטבעית להכין ויאגרה בבית, אתם לא תצטרכו יותר להתלבט אם לגשת לרופא או לא.

 

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

מהם החומרים הדרושים כדי להכין ויאגרה טבעית בבית?

בשביל שתהיה לכם ויאגרה טבעית להכנה בבית, אתם צריכים להכין קודם כל אבטיח. כן, אבטיח! יש מי שקוראים לאבטיח "הוויאגרה של הטבע". הסיבה לכך היא שלאבטיח יש יכולת להכביר את הזקפה הטבעית שקיימת אל גברים שסובלים מבעיות זקפה במצב קל או בינוני.

חשוב לציין שבמצב של בעיות זקפה במצב קשה, ייתכן שלאבטיח לא תהיה השפעה וחשוב שתדעו זאת מראש.

 

מהם החומרים שקיימים באבטיח שגורמים לזקפה?

בטח תופתעו לשמוע, אבל מדובר במחקרים מבוססים, זו לא המצאה שלנו. מחקר שנערך על ידי רופאים מומחים לאורולוגיה מצא כי חומצת האמינו שקיימת באבטיח יכולה להביא למצב של הרחבת כלי הדם בגוף ובכך היא משפרת את זרימת הדם אל איבר המין.

בנוסף, נמצא כי אבטיח מעורר את החשק המיני. העובדה כי הוא מורכב מ90% מים לפחות, הופכת אותו להיות אופטימלי עבור גברים שיש להם בעיות אימפוטנציה.

 

רוצים להתחיל להתארגן על ויאגרה טבעית להכנה בבית? אלו המצרכים שצריך להכין מראש

כדי להכין ויאגרה טבעית להכנה בבית, כזו שתגביר את זרימת הדם בגופכם, כזו שתעורר את החשק המיני שלכם ואת התפקוד המיני, אתם צריכים להכין מראש את שלושת המצרכים הבאים:

  • אבטיח
  • רימון
  • לימון

 

בנוסף, תכינו מראש בלנדר. אם אין לכם  בלנדר רגיל, דעו שגם בלנדר מוט יכול לעשות את העבודה.

 

מהו המתכון המדויק עבור ויאגרה טבעית להכנה בבית?

כעת, כשיש לכם את כל המצרכים, אתם צריכים להכניס אל תוך הבלנדר רבע אבטיח, רימון אחד, לימון אחד ולערבב היטב. שימו לב שאין הכנה מיוחדת לפני העברת המצרכים אל תוך הבלנדר. כלומר, אין צורך להוציא את הגרעינים, אלא ניתן פשוט לערבב את הכול ביחד.

עכשיו כשהכול מוכן, אתם יכולים פשוט להכניס את המיץ אל כלי אטום ולשמור אותו במקרר למשך כמה שעות.

 

כמה פעמים ביום צריך לצרוך את המיץ?

ויאגרה טבעית להכנה בבית לא מגיעה עם הנחיות לשימוש כמו הוויאגרה הקנויה. לכן, חשוב מאוד שתקראו היטב את ההנחיות שלנו בכל הנוגע לצריכת המיץ. לאחר שתקראו את ההנחיות ותיישמו אותם בהתאם, אתכם תוכלו להיות בטוחים שההשפעה של המיץ עליכם תהיה מיטבית.

לאחר שאכסנתם את המיץ במקרר, אתם צריכים לצרוך בין 3 כפות לבין 3\1 מהתכולה כולה של המיץ. ההמלצה שלנו היא לצרוך את הכמות שבחרתם פעמיים ביום:

 

בבוקר מיד עם הקימה מהמיטה

ברגע שאתם קמים בבוקר, חשוב שתשימו לב שאתם צורכים את המיץ על קיבה ריקה. כך שאם אתם רוצים לשתות משהו מתוק ליד ארוחת הבוקר, תשתו אחר כך מיץ אחר.

אם אתם חוששים שתשכחו לשתות את המיץ מיד עם ההשכמה, כדאי שתכתבו לעצמכם תזכורת בשעון מעורר או שתדביקו דף קטן ליד המיטה שיזכיר לכם לשתות את המיץ.

 

לפני ארוחת הערב

אם אתם לא דוגלים בארוחות מסודרות, חשוב שתערכו שינוי בחיים שלכם בעקבות צריכת הוויאגרה הטבעית. אנחנו יודעים שבכל הנוגע אל ויאגרה טבעית להכנה בבית, יש מי שסבורים שמדובר בעניין קליל שלא דורש יותר מידי מעקב, אך הדבר לא נכון. חשוב מאוד לצרוך את המיץ בכמויות הנכונות ובזמנים הנכונים.

 

האם אפשר להכין ויאגרה טבעית באופן אחר?

בהחלט. אם תשאלו את הדוגלים ברפואה סינית, תוכלו לשמוע מהם כי ויאגרה טבעית להכנה בבית נחשבת לעניין מוכר. אם אתם רוצים להכין ויאגרה טבעית בבית, דעו שאתם יכולים גם לאכול מאכלים שמנקים את כלי הדם בגוף.

מחקרים מצאו שאכילה של דגי מים עמוקים שעשירים באומגה 3 עוזרים להביא לזרימה חופשית של הדם בגוף. עניין שמוביל בסופו של דבר לזרימת דם מיטבית בגוף שמביאה לחיזוק הזקפה באופן טבעי.

ויאגרה טבעית להכנה בבית 

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן