המרפאות המקצועיות ביותר לצורך הגדלת פין

15 ס"מ בממוצע הוא אורך הפין בזקפה מלאה. 9 ס"מ בממוצע הוא אורך הפין במצב רגיל. ועכשיו תנשמו. מצבכם לא חמור כל כך כמו שאתם חושבים ולא שווה לכם לרוץ לעשות הגדלת פין. גודל איבר המין הגברי הוא אחד הנושאים החשובים בחייו של כל גבר. כולם יוצאים מנקודת הנחה שהדשא של השכן ארוך ועבה יותר ועל כן השכן הממזר מספק ביצוע מרשים בהרבה משלהם. כולם גם מניחים שאין פתרון יעיל שאפשר ליישם כדי לשפר את גודל האיבר ובטח שלא להטיב עם הביצועים והדימוי העצמי. בשני המקרים, כולם טועים.

 

עיבוי והארכה – האם זה באמת אפשרי?

הפער בין רצוי למצוי ביחס לגודל של איבר המין הוא מצב נתון שאיננו עומד להשתנות. גברים נוטים להשוות את עצמם שוב ושוב לאחרים ולכן מתייחסים גם לאיבר המין שלהם במובנים של "טוב יותר" ו"טוב פחות", שווה או לא. רובכם מקבלים אחת לשבוע לפחות דואר זבל מציק שמציע לכם להגדיל את הפין ולראות תוצאות מדהימות תוך זמן קצר. ומה אתם עושים עם ההודעה? כרגיל, מניחים שמרמים אתכם, שמנסים "לדחוף" לכם מכירה ו…מוחקים.

מה שאתם כנראה לא יודעים, הוא שקיימות לא מעט דרכים אפקטיביות להגדלת הפין כך שבזמן הזקפה הוא יתארך משמעותית. רוב השיטות אינן מכאיבות או פולשניות והמטופלים מדווחים על הצלחה מסחררת החל מנטילת תכשיר טבעי ועד הזרקת סיליקון. כן, ממש כמו זה מהחזה.

לצד רשימת המרפאות המקצועיות ביותר לצורך הגדלת פין, עומדים גם לא מעט נוכלים שכדאי להכיר ולדעת איך להיזהר מפניהם. העובדה שאתם לא ממהרים מיד להתלהב מכל פתרון "קסם" שנזרק לכם לתיבת המייל הוא נפלא, אבל תוך בירור קצר כפי שמיד תבינו, יהיה אפשר להבין האם ההצעה היא אמיתית ויעילה, או סתם פיקטיבית ואפילו מסוכנת.

 

סוגי הטיפולים הקיימים בתחום הגדלת פין

אם תעשו סקר מהיר, תגלו שגם גברים מצוידים במיוחד יודו שלא יזיקו להם עוד כמה סנטימטרים של "ליטוף לאגו" ולסיפוק הפרטנרית, אבל מהצד השני של המתרס נמצאים גברים בעלי "מיקרו-פינס" (micro pines) בעלי אורך של מתחת ל-10 ס"מ. הרפואה המודרנית מציעה לגברים אלה לעבור טיפול "פלסטי" שבמסגרתו יהיה ניתן להגדיל את אורכו של איבר המין, מאחר ואורך קצר מאוד עלול לגרום גם בעיות נוספות לאזור הרגיש. אחת השיטות הרפואיות המרכזיות להגדלת הפין היא ניתוח עיבוי על ידי שומן הגוף.

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

את אותו תהליך בדיוק עובר כמעט כל אדם שמבצע ניתוח אף, שיקום לסת, מילוי לסתות ועוד, שבמהלכו נשאב שומן ממקום מסוים בגוף ומושתל באיבר המבוקש. התוצאה המתקבלת היא איבר ארוך ועבה הרבה יותר, גם לא במצב של זקפה בלבד. החיסרון – השומן נוטה להיספג תוך מספר חודשים כחלק ביולוגי בלתי נפרד מגופכם ולכן יש לחזור על התהליך שוב ושוב, עד השגת התוצאה הרצויה. חשוב לזכור שאפשרות זו כרוכה גם בתהליך החלמה ארוך עם התנזרות ממין לתקופה שיקבע לכם הרופא. את הטיפול ניתן לבצע בקליניקות מומחים פרטיות.

ואם כבר בתחום הרפואה האסתטית עסקינן, אתם יכולים לגייס לטובת טיפוח הכלי החיוני גם את החומצה ההיאלורונית. מדובר ברכיב טבעי המתקיים בגופנו, שהולך ומתמעט בתהליך ההזדקנות.

לחומצה ההיאלורונית סגולות שמעשירות וממצקות את שכבות העור והרקמות הגלויים לעין ומעשירות את האזור המבוקש בנפח מלא. זה לא סתם שהתאהבו נשים רבות בסגולות הרכיב והפכו אותו לדבר החם בהגדלת השפתיים ומיצוק לסתות, כפי שעשו כוכבות ידועות כמו אביבית בר זוהר, נעמה קסרי ומעיין אשכנזי (האח הגדול). עיבוי הפין בחומצה היאלורונית מתבצע כמובן… בשתי דקירות קטנות כדי לפזר את החומר מתחת לעור. גם פתרון זה מביא בסופו של דבר להתפוגגות טבעית של החומר תוך מספר חודשים ומחייב לחזור על התהליך שוב ושוב.

 

המקצוענים בעיבוי ותהליכי הגדלת פין

מרפאות מקצועיות שיודעות לתת מענה אסתטי לגבי הצורך של גברים רבים מעניקות שירות איכותי וגם תוצאות מעולות. יחד עם זאת, כאשר מדובר ברפואה אסתטית הפתרון מצריך סכום כספי אדיר, עם תוצאות שהולכות ומתפוגגות ככל שעובר הזמן ולכן עבור רוב הזקוקים לו, מדובר בחיסרון משמעותי.

כחלק מתהליכי הפיתוח, הטכנולוגיה ואיתור חומרים טבעיים נוספים שיטיבו עם אורך ועובי האיבר הגברי, מוצעת לכם האפשרות להשתמש בכדורים לעיבוי והגדלה מאת חברת XtraSize – פתרון יעיל להשגת התוצאה האפקטיבית ביותר, שמביאה לגדילה ועיבוי הדרגתיים עד לשביעות הרצון האישית ובמחיר נוח לכל כיס.

XtraSize הוא כדור קטן ויעיל שנרקח מחומרים 100% טבעיים – תמציות צמחים כמו סרפד, דקל ננסי ואפימדיום שמלווים את העולם הרפואי ושוק התרופות כבר שנים רבות. צמחים אלה ידועים כמשפרים את זרימת הדם התקינה, מעודדים את הפרשת הורמון הטסטוסטרון ואחראים במידה ניכרת על תחושות כמו תשוקה וגירוי מיני.

בעוד שתוצאות החומצה ההיאלורונית למשל יניבו עלייה כללית של כ-5 ס"מ בריפיון לאחר שלושה טיפולים, תוצאות נטילת XtraSize מניבות עלייה של עד 7.5 ס"מ! גם כאן כמובן ההשפעה תתפוגג אחרי נטילה של כדור אחד כחלק מהתהליך הטבעי של הגוף ולכן יש צורך להמשיך וליטול את התכשיר (שימוש אחת ליום בסך הכל) כדי לראות תוצאות לטווח ארוך. הבונוס – בעבור כל שימוש אתם משקיעים בסך הכל כמה שקלים, במקום כמה אלפים או עשרות אלפים.

 

 

XtraSize דואג לתהליך הגדלת פין ופותר תופעות אימפוטנציה

הטיפול יעיל לא רק לכל מי שמצפה לגודל מרשים, אלא גם לגברים שסובלים מבעיות כמו אימפוטנציה, אין-אונות, שפיכה מוקדמת או מהירה ובעיות באיכות הזקפה בתדירות משתנה.

מאחר ותופעות אלה נגרמות גם כתוצאה מזרימת דם בלתי תקינה לאיבר (מטעמים רפואיים או פסיכולוגיים שונים), מה שעד היום הצריך מכם לתאם תור לאורולוג, מרשמים לוויאגרה שמתחדשים באופן תדיר ואינסוף אבחונים, יכול להתבצע עם XtraSize ללא קושי, ללא צורך במרשם רופא ובטח שללא שום אבחון. חושדים שקיימת לכם בעיה? תוכלו לרכוש בקבוקון יחיד עם 60 טבליות וליהנות מ-60 משגלים ארוכים, עוצמתיים ומהנים. הביטחון העצמי ישוב אליכם וגם ההנאה והסיפוק יגברו.

חשוב להדגיש – לחברת XtraSize אישורים מטעם משרד הבריאות כולל אישור והרשאה על תהליך הייצור. התחום הפרוץ יצר שוק שבו מצד אחד עשרות מכונים יציעו לכם שיטות טיפוליות שונות במטרה להאריך אתאיבר המין ומצד שני קפסולות שווא וכדורי סרק שלא רק שלא פועלים, אלא עשויים להיות גם מסוכנים לבריאותכם התקינה, לכלול תופעות לוואי כאלה ואחרות או להעצים בעיות נפשיות ופסיכולוגיות, תסכול וחרדות ביצוע, מאחר וסמכתם על פעולת התכשיר והאשליה התנפצה.

כן, אתם בהחלט יכולים לפנות לפתרונות נוספים כמו רצועות לחיזוק והארכת האיבר (זהירות, זה כואב!) או אפילו אופציה ניתוחית שתגרום לכם לצבור תוספת של שני ס"מ לפחות (כואב לא פחות), אבל כשהקדמה הטבעית לרשותכם, תוכלו לפנות אליה לפני הכל וכפתרון ראשון.

ברוב המקרים תגלו כי הוא גם האחרון. ההזמנה מתבצעת באופן דיסקרטי דרך אתר אינטרנט מאובטח ובמשלוח ישיר עד הבית. באתר של XtraSize תוכלו לרכוש חבילות משתלמות של בקבוקון אחד או יותר בכל הזמנה ולשלב קרם מיוחד לעיבוי ותרסיס לעיכוב השפיכה, שיוכלו להעניק לכם הנאה מוגברת מתי וכמה שרק תבחרו.

הגדלת פין בעזרת גלולות אקסטרא סייז Xtrasize

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

איך להגדיל את הפין

איך להגדיל את הפין

אתם ודאי שמעתם על המשפט המוכר ״הגודל לא קובע״? ובכן, יש כמה גברים שסבורים שהגודל מאוד קובע ומשפיע ישירות על הביטחון העצמי שלהם. גודל של

קרא עוד »
ויאגרה

ויאגרה

הגלולה הכחולה והמדוברת ביותר, ויאגרה, הגיחה לאוויר העולם באופן מקרי לחלוטין ומאז היא נחשבת לאחת התרופות הנמכרות ביותר בעולם. גברים רבים ברחבי הארץ ובעולם נוטלים

קרא עוד »
ויאגרה לצעירים

ויאגרה לצעירים

לא מעט גברים נתקלים בתופעה לא נעימה בדמות בעיות זיקפה בעת קיום יחסי מין. נהוג לחשוב שהתופעה קיימת בקרב גברים מבוגרים אך מדובר בטעות –

קרא עוד »
שיפור הסקס

שיפור הסקס

כבר תקופה שאתם מרגישים שאתם צריכים לשנות משהו בחדר המיטות ועל שיפור הסקס, אבל אתם לא יודעים מאיפה להתחיל? חשבתם להתייעץ עם סקסולוגית אבל אתם

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן