הגדלת איבר המין Xtrasize פתרון טבעי

רוצים לשדרג את הביצועים שלכם במיטה? יש לנו פתרון טבעי, מוכר ומוצלח בעבורכם. הכירו את דרך חדשה להגדלת איבר המין ע"י Xtrasize – פתרון טבעי, איכותי שיחזיק לכם למשך זמן רב.

הגדלת איבר המין הפתרון המומלץ

בחיי המין בין בני זוג, תמיד רווחת העובדה שאתה יכול להיות מאהב מדהים ובעל ביצועי סקס אדירים, אבל ללא איבר שעושה את העבודה שהוא יודע לעשות לא תוכלו להגיע לתוצאת סיפוק את של בת זוגתך. מה גם שלא תוכל לממש בפועל את הפוטנציאל החבוי בך. הגברים של היום צריכים לחזור לשליטה העצמית שלהם כאשר אנו מדברים על קיום יחסי מין וזה כולל הגדלתו של איבר המין בצורה המספקת את בן או בת הזוג. על מנת לתת לגבר בטחון מושלם גאווה והכי חשוב שהוא ובת זוגתו יגיעו לסיפוק מיני הדדי.

בעזרת Xtrasize שהיא נוסחה אמריקאית חדשה של כדורים המבוססים על חומרים טבעיים בלבד של תוספי מזון מעולם הצומח, אנשים המשתמשים בחומרים אלו יוכלו להינות הרבה יותר כאשר איבר המין לשלהם יגיע למימדים נוספים של עד תוספת של 7 סנטימטרים, ובנוסף לכך, בתור בונוס – תקבלו זקפה ענקית שתאפשר לכם לעשות את העבודה כמו שצריך בחדר המיטות. מה שאתם צריכים לעשות על מנת שזה יעבוד זה – ליטול כדור Xtrasize אחד אחרי ארוחת הבוקר. תוכלו לראות ולהרגיש את ההשפעות המיוחדות והראשוניות של זקפות חזקות ואיכותיות יותר אחרי מספר ימים מועט לאחר תחילת נטילת התוסף. כמובן שיש להמשיך בטיפול ובנטילת הכדור במהלך כל הימים על מנת להגדיל בהדרגה את איבר המין. Xtrasize –  זהו תוסף מזון המיועד בצורה המדוייקת ביותר בשבילך כדי ובכך לאפשר שיפור משמעותי בחיי המין שלך ולשכוח מ"נפילות" וממצבים מביכים בעת ביצוע המשגל עם הפרטנר/ית שלך.

Xtrasize כיצד זה עובד?

אתם וודאי שואלים את עצמכם איך להגדיל את הפין בצורה טבעית איך זה עובד השימוש בכדורי Xtrasize ובמה תלוי גודל איבר המין שלך? התשובה פשוטה, הגדלת איבר המין תלויה בזרימת הדם ובכמות לאיבר המין. הכדורים להגדלת הפין של Xtrasize משפרים את זרימת הדם לפין שלך ויוצרים ספיגה "צעירה" יותר של הזקפה, מה שגורם להגדלתה. Xtrasize מורכב מחומרים שהם טבעיים, המדובר בתרכובת צמחים שהיא בעלת נוסחה מנצחת וייחודית אשר מביאים את התוצאות ליעילות מירבית תוך פרק זמן קצר יחסית. כדורים אלו הוכחו כיעילים ובעלי תוצאות מוכחות.

היתרון הנוסף בנטילת כדורי Xtrasize שניתן לרכוש אותם בעלות קטנה יחסית וללא מרשם רופא. דבר המוכיח בוודאות שנטילת הכדורים לא מעוררת תופעות לוואי. והגדלת איבר המין מוכחת ויזואלית תוך זמן קצר.

הגדלת הפין – אקסטרה סייז חוות דעת

זכרו! אישה לא תגיד לך את זה ישירות, אבל גודל איבר המין כן קובע. לכן חשוב שתדעו כי ניתן להגיע לתוצאות אפקטיביות של הגדלת איבר המין ללא ניתוחים משאבות ועזרים חיצוניים. טיפול קבוע במוצר טבעי לחלוטין ותוך מספר ימים קצר יחסית, תקבלו תוצאות שידהימו אף אתכם. שלא לדבר על ההנאה של בת זוגתכם בזמן קיום יחסי המין ביניכם.

כאשר אנו מדברים על סקס בחיינו אנו מדברים על צורך בסיסי וחשוב בחיים ולכן רבים מקדישים לדבר זה זמן והשקעה מרבית.  בני האדם באשר הם בעולם רוצים להיות המאהבים הכי טובים שיש לבני הזוג שלהם, זה מה שמביא את רוב הגברים להתעסק שעות נוספות בגודל הפין שלהם וכאשר זה לא קורה ישנו תסכול משני צידי המטבע.

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

טבליות להגדלת הפין אקסטרא סייז

נטילת כדורי Xtrasize – בהחלט מספקים את הסחורה ומביאים לתוצאות אפקטיביות של הגדלת איבר המין.

הגדלת הפין עד היום

אחד הנושאים המעסיקים את רוב הגברים בתחום של התפקוד המיני וקיום יחסי המין, הוא גודל איבר מינן. לעיתים חשו גברים רבים דימוי עצמי נמוך ואי שביעות רצון ממראה איבר מינן בעיקר בעת קיום יחסי מין וזקפה מלאה. על כן אנשים מחפשים פתרונות בשיטות כאלה ואחרות להשיג את המבוקש.

הגדלת הפין – השיטות

כאמור, ישנם שיטות רבות להגדלת הפין.  עיקר השיטות בעבר להגדלת הפין היו בשיטות הרפואיות והיו כרוכים בניתוחים פלסטיים וכחלק מהתהליך היה ברור שהנושא מעורב בצד שלישי ללא שמירה על דיסקרטיות. בנוסף, זה דרש הכנה, ניתוח תחת הרדמה ותקופת החלמה המלווה בכאבים ואי קיום יחסי מין. נוסף לניתוחים הפלסטיים ישנן שיטות נוספות וניתנות לביצוע אך כולם מלוות בשימוש באביזרים ואמצעים אשר יכולים לגרום יותר לנזק מאשר לתוצאה המתבקשת. כמו שימוש במשאבת פין שעלול להשפיע על כלי דם חיוניים. הטיפול הינו ממושך והשינוי כמעט ולא נראה לעין. שיטה נוספת היא מתיחה. בשיטה זו יש סיכוי רב לפגיעה ברקמות הפין ובמערכת העצבית שלו ועד לגרימה של אין אונות וחוסר זקפה בלתי הפיכה.

הגדלת פין בשיטה טבעית וללא כאבים

עם התפתחות הטכנולוגיה בעולם וזמינות חומרי גלם המבוססים על חומרים טבעיים והביקוש של גברים רבים למציאת פתרונות טבעיים, לטובת הגדלת פין בשיטה טבעית פותחו תכשירים אשר פועלים בשיטה טבעית להגדלת הפין הגברי. בשיטות אלו פותחו טבליות , משחות ותרסיסים. חלק מהמוצרים מרכיבים חומרים שאינם מזיקים לבריאות וחלקם עשויים מחומרים שעלולים ליצור תופעות לוואי וכרוכות במרשם רופא כמו הסיאליס, הויאגרה ואחרים.

הגדלת פין בעזרת תחליפי מזון

בחברת Xtra-Size, הבינו את הנושא ופיתחו סדרת מוצרים טבעיים לגמרי שאינם נושאים תופעות לוואי, מותרים לשימוש לכל אדם ללא מגבלות, ללא מרשם רופא ומאושרות לשימוש כתוספי מזון באישור משרד הבריאות. לטובת הגדלת פין בשיטה טבעית פותח תכשיר מהפכני בעל אפקט השפעה מוכח המאפשר השגת תוצאה של הגדלת הפין הגברי בתוספת של עד 7.5 ס"מ בממוצע. תכשיר זה נקרא Xtra-Size .  Xtra-Size  הינו תוסף תזונה המאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות ומגיע בצורת גלולות לבליעה על בסיס יומי. את Xtra-Size ניתן לרכוש ללא מרשם רופא ואינו יוצר תופעות לוואי כלל. התכשיר מתאים לכלל האוכלוסייה כולל גברים בעלי מחלות רקע שונות.

כדור אחד ליום ואתם מוכנים!

נטילת כדור אחד ביום במהלך חודשיים רצופים ישיג עבורכם את התוצאה המבוקשת, יגביר את הגירוי המיני, ויגשים עבורכם בעת קיום יחסי מין את התוצאה המוכחת של זקפה מושלמת והגדלת הפין בצורה משמעותית ועד 7.5 ס"מ בממוצע. כמובן שהתוצאות משתנות מאדם לאדם באופן אינדיבידואלי.

הגדלת פין בשיטה טבעיתאם גם אתם רוצים לשפר את חיי המין שלכם ולהגדיל באופן משמעותי את איבר המים בעת קיום יחסי מין, היכנסו לאתר של  Xtra-Size , התרשמו ממבחר המוצרים המגוון ורכשו לכם תכשיר המבטיח לכם השגת תוצאה מוכחת וסיפוק מלא.

עיבוי והארכת איבר המין ע"י פתרונות טבעיים

מכה מתחת לחגורה תספיק כדי לפגוע בכל גבר פיזית, אבל אותה המכה תספיק גם כדי לגרום לו להיפגע רגשית. איבר המין הגברי הוא איבר שנחשף בפני הזכר כבר בגיל מוקדם ביותר והחל מאותו רגע הופך להיות אחד הנכסים החשובים לו בעולם. הסיבה הביולוגית ברורה: פין תקין מסמל פריון ואין נקבה בטבע שתסרב לו, בייחוד כשהוא גדול וארוך יותר, מה שיסב לא רק חדירה אלא גם הנאה מלאה וסיפוק לבת הזוג. לכן כאשר מדובר בתהליך של עיבוי והארכת איבר המין לרוב גברים לא יתפשרו.

עם יד על הלב, אין גבר שלא השווה את גודל האיבר שלו לאחרים וככל ששלב החיים הולך ומתבגר, כך ההשוואות נעשות הדדיות ולגיטימיות בכל מלתחת גברים. גם אלו שבורכו באיבר גדול מהממוצע תמיד יודו שהיו רוצים את שלהם גדול יותר וגם אם "הגודל לא קובע", יש לו לא מעט סטטוס חברתי והמון השפעה והשלכות על אורך החיים.

על כמה עומד הממוצע העולמי?

גברים ואיבר מינם הוא נושא רגיש כמו נשים ומשקלן. יש הערות או אמירות שלא כדאי להעלות אפילו בצחוק. אך בין אם נזרקה אמירה זדונית לחלל החדר ובין אם משהו "התפקשש" במהלך הסקס, נוצר פתח מסוים לבושה שחווה הגבר מכאן והלאה ביחס לגודל האיבר שלו והיכולת שלו לבצע אקט מושלם ומשביע רצון בהמשך. ופה, כבר אין שום קשר להשוואות עם אחרים אלא אתה ועצמך, הביטחון העצמי, תחושת המסוגלות והיכולת להביא לאורגזמה אמיתית את הפרטנרית, בלי שהיא תזייף.

כפי שכל אחד מאיתנו נולד עם נתונים גופניים ופיזיים שונים, כך גם הפין משתנה בגודלו בין אחד לשני. גודל איבר המין הממוצע בעולם עומד על 13 ס"מ בקרב חוקרי המערב ואם מערבים גם את ארצות המזרח הרחוק במשוואה, יורד הממוצע ל..9 ס"מ. מעודד אתכם? זה עוד לא הכל.

בזקפה גדל איבר המין ב-100% מגודלו המקורי, כאשר אצל גבר עם איבר מכובד במיוחד הוא גדל רק ל-75%, מה שאומר שגם פין קצר יגיע בזקפה לגודל דומה כמעט לזה של הגבר הכי מצויד בסביבה. איזה גוד ניוז! עכשיו צאו מהלחץ ותמשיכו לקרוא בנחת.

איך להגדיל את הפין

עיבוי והארכת איבר המין: אילו פתרונות קיימים?

למרות הנתונים המעודדים, לכולם יש "שריטה" בנוגע לגודל איבר מינם וללא שום קשר לממוצע העולמי. ככה זה בחיים. מה שהמומחים מכנים "סינדרום הפין הקטן" נתון לטיפול בעשרות אם לא מאות טכניקות שונות, החל מבדיקת אורולוג שתקבע אם אתם אותם 5% מהאוכלוסייה שסובלים מ"סמול פינס" (small pines) או "מיקרופינס" הפוגע בין היתר גם בתפקוד במתן השתן ותפוקת הזרע, דרך כדורים, ניתוחים, משחות ועד לתוספים טבעיים מוצלחים ואפקטיביים.

כבר הדהדו בעולם טענות לגבי היכולת לעבות ולהאריך את האיבר הגברי ב-30% אך רבים תופסים אותן כפיקציה. כרמאות. אלא שאם כבר קיימים (ולא מעט שנים, יש לציין) אינספור פתרונות לעיבוי השפתיים או הגדלת החזה שנשים יעמדו בשבילן בתור, אין זה מפתיע שהפיתוח הפרא-רפואי, טכניקות הטיפול השונות וגם רקיחת התרופות הטבעיות אמורות לסייע משמעותית גם לאיבר המין הזכרי לגדול, להתעבות ולהתחזק.

למעט ניתוח, אין שום פתרון שכרוכים בו סיבוכים ולכל הפחות התוצאה פחות תתאים למה שחשבתם. בכל מקרה, כל דבר שיוצע לכם יחייב באישורים מטעם משרד הבריאות ואל תתפתו לשום ספאם שמציע "הגדלה מטורפת של הפין כבר עכשיו!!!" מבלי שבדקתם באמת מה ההצעה ומה היא כוללת והאם קיים או לא אישור של משרד הבריאות.

ברפואה הפלסטית מיישמים בדיוק את אותן השיטות לשדיים וגם לפין: "הלוואת" שומן מנקודה אחרת בגוף, הזרקת סיליקון נוזלי או מכשיר לעידוד יצירת הרקמות, כפי שמבצעים בצורתם הקדומה שבטים אפריקאים במטרה להאריך את הצוואר, האוזניים או השפתיים. מדובר בשיטות שהן טבעיות ובלתי פולשניות לחלוטין ואכן מעניקות תוצאה ראויה. אך כמו בכל תהליך טבעי, גם הגדלת הפין בשיטה הפלסטית תתפוגג תוך מספר חודשים, מה שמביא אותנו לתמצת את הבעיה: זה יקר. מאוד.

עיבוי והארכת איבר המין: הפתרון הטבעי מבית XtraSize

לאנשים שכל סנטימטר נוסף חשוב להם, יש לא מעט בעיות דימוי עצמי. ולכן בין אם אתם מאמינים בשיטות הקיימות ובין אם נראה לכם שזה פשוט לא יעבוד, לא יזיק להתנסות ולהיווכח. אמנם אין פתרונות "קסם" שיהפכו איבר צנוע לכלי מרשים ומכובד בצורה קבועה, אך פתרונות טבעיים, קטנים ומתוחכמים יועילו לכם בקיום המשגל, יסייעו לכם להשיג תחושת ביטחון מוגברת במהלכו וכמובן, לספק את בת הזוג בהצלחה.

במקום להשקיע כספים בשיטות רפואיות בעלות סיכונים או השפעה חולפת או להתמקד בפעולות כושר לחיזוק והארכת האיבר שיצריכו מכם התמסרות מוחלטת לטווח זמנים ארוך עד בלתי ידוע (פלוס הרבה כוח סבל), יש לכם אפשרות להאריך ולעבות את גודל איבר המין על ידי תכשיר המופק מצמחים טבעיים, מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות ועובר תחת ידיו גם בכל הקשור לתהליך הייצור ובעיקר, מתהדר בגאווה בשלל המלצות מפרגנות.

התכשיר הטבעי הקיים מבית XtraSize מציע תמיכה מושלמת לכוח האלפא שלכם סביב כל כניסה לחדר המיטות. כדור אחד ביום יאפשר לכם לראות שיפור משמעותי מכל הבחינות, להגדיל את הזקפה, לעבות את האיבר ולגרום לו לתפקד בגודל סופר אקסטרה לארג' למשך זמן רב.

המוצר מתאים גם לפתרון בעיות של אין-אונות ואימפוטנציה וכל מקרה שבו קיימת זקפה חלשה או כזו שנמשכת לטווח זמנים מועט. ואם היתרונות הללו מזכירים לכם את הוויאגרה, אתם לא טועים. XtraSize הוא למעשה וויאגרה טבעית שתעשיר את חיי המין שלכם ללא שום תופעת לוואי, ללא צורך במרשם רופא ובעלות נוחה שמתאימה לכל כיס. אמנם ההשפעה תפוג בסוף, אך בנטילה קבועה תוכלו לעשות את מה שאתם הכי מצטיינים בו ולהשוות בין הגודל של עכשיו לבין מה שהיה כאן קודם.

יחסי מין עשירים ומהנים

אמנם יאמרו כולם שסקס טוב מתחיל ונגמר במוח, אך כדי לגרום למוחנו לתפקד באופן רצוי לאורך המשגל מבלי להיכנס לתסריטי אימה מלחיצים ביחס ליכולת הביצוע, הוא צריך להתחיל במוצר הטבעי מבית XtraSize. השיטה הטבעית שתיצור עיבוי והארכת איבר המין איננה מכאיבה ולא מצריכה מכם דבר פרט לבקבוקון הכדורים, שמביא תוך זמן קצר לעיבוי והתארכות עד 7.5 ס"מ יותר מגודל האיבר הרגיל!

תכולת הכדורים מופקת מתמציות צמחים 100% טבעיים הידועים כמסייעים לאיזון ההורמונלי בגוף, כמעודדים את זרימת הדם וכבעלי השפעה על העוררות המינית והתשוקה שאתם חווים כמו דקל ננסי, סרפד, ליקריץ ועוד, שמשמשים בנוסף לצרכים רפואיים רבים ולא רק לפטנט המדובר. כלל מוצרי החברה הכוללים בין היתר קרם להגדלת איבר המין ותרסיס לעיכוב השפיכה (מומלץ גם לסובלים משפיכה מוקדמת או מהירה) שיוכלו לספק לכם חיי מין מהנים ומספקים לשני הצדדים, ביטול התחושות הנפשיות שאתם חווים בעקבות גודל האיבר וחיזוק הביטחון העצמי שלכם בסקס.

הגיע הזמן שתיקחו שליטה ותעניקו לעצמכם את הזכות ליהנות ולהסב הנאה על ידי איבר מין גדול ועבה עם און ארוך טווח. על שום מרכיביו הטבעיים, נחשב המוצר של XtraSize כתוסף מזון לכל דבר ואיננו מחבל בשגרת היום שלכם, לא מונע עישון או שתיית אלכוהול, לא מצריך מכם שום משטר דיאטטי או תרגילים כאלה ואחרים.

הגדלת איבר המין הפתרון המומלץ

בחיי המין בין בני זוג, תמיד רווחת העובדה שאתה יכול להיות מאהב מדהים ובעל ביצועי סקס אדירים, אבל ללא איבר שעושה את העבודה שהוא יודע לעשות לא תוכלו להגיע לתוצאת סיפוק את של בת זוגתך. מה גם שלא תוכל לממש בפועל את הפוטנציאל החבוי בך. הגברים של היום צריכים לחזור לשליטה העצמית שלהם כאשר אנו מדברים על קיום יחסי מין וזה כולל הגדלתו של איבר המין בצורה המספקת את בן או בת הזוג. על מנת לתת לגבר בטחון מושלם גאווה והכי חשוב שהוא ובת זוגתו יגיעו לסיפוק מיני הדדי.

בעזרת Xtrasize שהיא נוסחה אמריקאית חדשה של כדורים המבוססים על חומרים טבעיים בלבד של תוספי מזון מעולם הצומח, אנשים המשתמשים בחומרים אלו יוכלו להינות הרבה יותר כאשר איבר המין לשלהם יגיע למימדים נוספים של עד תוספת של 7 סנטימטרים, ובנוסף לכך, בתור בונוס – תקבלו זקפה ענקית שתאפשר לכם לעשות את העבודה כמו שצריך בחדר המיטות. מה שאתם צריכים לעשות על מנת שזה יעבוד זה – ליטול כדור Xtrasize אחד אחרי ארוחת הבוקר. תוכלו לראות ולהרגיש את ההשפעות המיוחדות והראשוניות של זקפות חזקות ואיכותיות יותר אחרי מספר ימים מועט לאחר תחילת נטילת התוסף. כמובן שיש להמשיך בטיפול ובנטילת הכדור במהלך כל הימים על מנת להגדיל בהדרגה את איבר המין. Xtrasize –  זהו תוסף מזון המיועד בצורה המדוייקת ביותר בשבילך כדי ובכך לאפשר שיפור משמעותי בחיי המין שלך ולשכוח מ"נפילות" וממצבים מביכים בעת ביצוע המשגל עם הפרטנר/ית שלך.

Xtrasize כיצד זה עובד?

אתם וודאי שואלים את עצמכם איך להגדיל את הפין בצורה טבעית איך זה עובד השימוש בכדורי Xtrasize ובמה תלוי גודל איבר המין שלך? התשובה פשוטה, הגדלת איבר המין תלויה בזרימת הדם ובכמות לאיבר המין. הכדורים להגדלת הפין של Xtrasize משפרים את זרימת הדם לפין שלך ויוצרים ספיגה "צעירה" יותר של הזקפה, מה שגורם להגדלתה. Xtrasize מורכב מחומרים שהם טבעיים, המדובר בתרכובת צמחים שהיא בעלת נוסחה מנצחת וייחודית אשר מביאים את התוצאות ליעילות מירבית תוך פרק זמן קצר יחסית. כדורים אלו הוכחו כיעילים ובעלי תוצאות מוכחות.

היתרון הנוסף בנטילת כדורי Xtrasize שניתן לרכוש אותם בעלות קטנה יחסית וללא מרשם רופא. דבר המוכיח בוודאות שנטילת הכדורים לא מעוררת תופעות לוואי. והגדלת איבר המין מוכחת ויזואלית תוך זמן קצר.

הגדלת הפין – אקסטרה סייז חוות דעת

זכרו! אישה לא תגיד לך את זה ישירות, אבל גודל איבר המין כן קובע. לכן חשוב שתדעו כי ניתן להגיע לתוצאות אפקטיביות של הגדלת איבר המין ללא ניתוחים משאבות ועזרים חיצוניים. טיפול קבוע במוצר טבעי לחלוטין ותוך מספר ימים קצר יחסית, תקבלו תוצאות שידהימו אף אתכם. שלא לדבר על ההנאה של בת זוגתכם בזמן קיום יחסי המין ביניכם.

כאשר אנו מדברים על סקס בחיינו אנו מדברים על צורך בסיסי וחשוב בחיים ולכן רבים מקדישים לדבר זה זמן והשקעה מרבית.  בני האדם באשר הם בעולם רוצים להיות המאהבים הכי טובים שיש לבני הזוג שלהם, זה מה שמביא את רוב הגברים להתעסק שעות נוספות בגודל הפין שלהם וכאשר זה לא קורה ישנו תסכול משני צידי המטבע.

פתרון טבעי להגדלת איבר המין זה מתבקש והיום זה אפשרי

פתרון טבעי להגדלת איבר המין מכיוון שבשנים האחרונות פתיחות העולם לנושא המיני ושיפור יחסי המין הפך להיות נחלתם של כל העולם. בישראל התופעה הולכת וגדלה והחברה הפחות שמרנית מחפשת חידושים וריגושים בלי סוף. בעיה גברית נפוצה כתוצאה מפתיחות זו, היא בעיית גודל איבר המין בעת הזקפה ועד כמה גודלו מספק את בת הזוג. המחשבה לכאורה הגודל לא מספיק או שהזקפה אינה מספיק חזקה מביאה את הגברים לחוסר ביטחון ותסכול. לעיתים אף זה משפיע על מצב הרוח והאווירה ויש פעמים שהמחשבה גוררת תופעות כמו חוסר זקפה ואין אונות ואיבוד החשק המיני.

פתרון טבעי להגדלת איבר המין הפתרונות שהיו קיימים עד היום

בארץ ובעולם קיימים הרבה פתרונות חלקם יצירתיים וחלקם ייחודיים ויש אפילו גם חיקויים. הפתרונות מתחילים בשיווק תכשירים ואביזרי מין שיגרמו לגבר לזקפה כמו משקולות, מאריכים, התקנים שונים ומשונים ועוד. אלה ואחרים גורמים לסבל אנושי, פגיעה ברקמות העור וצלקות בלתי הפיכות ובוודאות לא עושות את העבודה.

פתרון נוסף מתחום הרפואה הכירורגית היא ניתוח הפין. הניתוח כשלעצמו יקר מאד ושוב גורם לנזק בלתי הפיך של רקמות איבר המין צלקות, אשפוז ממושך וכאבים שלא לדבר על תופעות לוואי, ערעורים נפשיים והשלכות מרחיקות לכת.

בשנים האחרונות פיתחו חוקרים גלולות להגדלת הפין, שיפור המיניות, חיזוק הזקפה והארכת הפין. בשוק התרופות רבים המרקחות השונות. חשוב להדגיש כי תרופות מבוססות חומרים כימיים יגרמו לתופעות לוואי ולא בטוח שישיגו את המטרה לשמה. ההפך הוא הנכון הן גם עלולים לגרום לבעיות עקיפות ונזקים בריאותיים.

אקסטרה סייז השיג את המטרה

לאחרונה התגלתה תרופת הפלא המבוססת כולה על חומרים טבעיים וצמחי מרפא במרקחת על פי שיטות מהמזרח הרחוק. זו התרופה שנקראת אקסטרה סייז. התרופה משווקת בארץ ללא מרשם רפואי והשימוש בה לאורך זמן מבטיח תוצאות מוכחות של הגדלת הפין בין 3- ל-7.5 ס"מ. קפסולות אקסטרה סייז ניתנות לשימוש במשך מספר שבועות ועל פי הוראות יצרן והתוצאות לא יאחרו להגיע. אין צורך יותר בשימוש קפסולות בסמוך לקיום יחסי מין. התוצאות שנשמרות לתמיד יבואו לביטוי בכל מגע מיני ועם הגעה לזקפה מלאה. האקסטרה סייז מומלצת על ידי רופאים והיא מותרת לשימוש על פי כל הסטנדרטים והתקנים מהמחמירים בעולם ובאישור משרד הבריאות.

"הגודל לא קובע" מצהירים שוב ושוב כל הסקסולוגים שבעולם, אבל בואו נודה באמת: אתם כאן כי חיפשתם דרך טובה ויעילה להגדיל את הפין וזה בכלל לא קשור לגודל הנוכחי שלכם. גם גברים בעלי איבר מין גדול באופן מרשים ביותר מודים שהיו רוצים אותו קצת יותר ארוך או עבה כדי לאפשר לביטחון העצמי שלהם לנסוק מעלה וגם כדי לגרום לבת הזוג סיפוק והנאה מלאים. מה גם שמחקרים אחרונים אישרו שגברים בעלי איבר מין גדול, מצטיינים יותר בלהביא נשים לאורגזמה מחדירה וברצף. הנתון הזה לצד שורה ארוכה מאוד של יתרונות לגודל הגדול, משאירים את הגברים שאין להם כלי מי יודע מה מרשים בצד ומפתח אצלם רגישות יתר לנושא ודימוי עצמי נמוך. אז למה לא לפתור את הבעיה אחת ולתמיד?

למה לא ניתוח?

הרפואה כבר הצליחה למצוא פתרון גם לבעיה הזו וניתן כיום לבצע ניתוח שבו משתמשים בשומן ורקמות ממקומות אחרים בגוף כדי להוסיף לגודל הפין. באותה טכניקה משתמשים גם בעולם הניתוחים הפלסטיים והרפואה האסתטית כדי לשקם אף, אוזניים, למלא חלקי גוף או פנים מסוימים וגם לעצב מחדש את מראה השדיים. הניתוח אמנם פשוט לביצוע, אך לא כל כך פשוט להחלמה ומצריך מנוחה והתנזרות ארוכה ממין כשלאחר מכן תוכלו להבחין בתוספת של שני ס"מ בקירוב.  מעבר לאישורים הרפואיים, הבדיקות, זמן ההמתנה עד לניתוח, תקופת ההחלמה הלא פשוטה, תקופת הצינון והתוספת הצנועה לגודל, מתווספים גם שני פרמטרים נוספים שעלולים לגרום לכם לקחת צעד אחורה: העלות והתוצאות לטווח ארוך. מובן שניתוח בסדר גודל כזה עולה לא מעט במכונים הפרטיים (עשרות אלפי שקלים) ולכן רק מי שיכול להרשות לעצמו או להציב את בולבולו בראש סדר העדיפויות הצרכני באמת עושה זאת. הסיבה השנייה נוגעת לתקופת הגאווה שאחרי ההחלמה ובה סביר להניח שתסתובבו כמו צ'יף אינדיאני בכל מקום אפשרי, עד ל… התמוססות אחוז ניכר מהשומן המושתל וחזרה לנקודת האפס. זאת מאחר ושומנים הם רכיב גופני טבעי והם נוטים להתפרק כחלק מהתהליך הטבעי שלהם, מה שיצריך מכם לבצע ניתוח חוזר תוך שנה או קצת יותר ואחריו עוד אחד ועוד אחד נוסף, רק כדי לקבל בסופו של דבר את הגודל שיהיה לשביעות רצונכם.

אתם יכולים לפנות בכיף גם אל החומצה ההיאלורונית שמקשטת את שפתותיהן של בנות ישראל המפורסמות והנוצצות. גם הפעם מדובר בחומר טבעי המצוי בגוף שיוכל להיות מוחדר לאיבר המין על ידי שתי דקירות מחט ויש לחזור עליו אחת למספר חודשים כי גם לו יש תאריך תפוגה.

כדורים

מוצר אמיתי ומוצר פיראטי

אז מה הפתרון, אתם שואלים? השוק רווי במבחר עצום של כדורים וטבליות להגדלת איבר המין – חלקם טובים ואפקטיביים וחלקם לא ישפיעו עליכם במקרה הטוב, או יגרמו לכם לתופעות לוואי מסוכנות במקרה הרע. כדור "סרק" שנמכר לכם מבלי שאתם מודעים לתוכנו הוא טעות מהיסוד, מפני שאתם משקיעים בנוסחת קסמים שמישהו מבטיח לכם ללא כיסוי ובטח שאין לכך שום אישור תקף מאת משרד הבריאות. תכשירים פיקטיביים מסכנים אתכם בריאותית אך גם יוצרים הבטחות שווא בעייתיות כלפי סוגיית הגודל ולכן רק מלבים ומקבעים בעיות של דימוי עצמי נמוך, חשש מכניסה למיטה עם פרטנרית חדשה, קשיים ביצירת קשרים רומנטיים וכמובן בעיות בתפקוד המיני לסוגיהן.

טבליות שכן עברו את אישור משרד הבריאות והוכחו כיעילות ואפקטיביות הן אלו של חברת אקסטרה סייז – xtrasize. החברה פועלת כבר 12 שנים בתחום האון הגברי על ידי יצירת פתרונות טבעיים ובריאים שאינם כרוכים בתנאים רפואיים, באישורי בריאות או בתקופת התנסות כזו או אחרת. כדורי XtraSize להגדלה ועיבוי איבר המין מספקים תוצאות כבר מהרגע הראשון, כאשר בשימוש קבוע (כדור אחד ליום) ניתן לראות את השיפור המשמעותי בגודל – עד 7.5 ס"מ. בנוסף הכדור תורם למניעת בעיות אימפוטנציה ואין אונות במהלך קיום המשגל ומתפקד כוויאגרה טבעית לכל דבר, ללא צורך במרשם רופא.

ממה עשויים כדורים וטבליות להגדלת איבר המין?

בעוד שהפתרונות הרפואיים הקליניים הקיימים משפיעים כימית על הגוף והמוח וכופים עליהם לבצע את הנדרש, כדורים 100% טבעיים מעודדים את הגוף לביצוע פעולה בדרכים אמפתיות וללא שום השפעה עתידית על המצב הגופני או הפיזי וללא תופעות לוואי אפשריות. בעיות של זקפה באיכות נמוכה או זקפה חזקה שמתרחשת לטווח קצר בלבד נובעות מזרימת דם לא תקינה לאיבר המין, בעוד שסוגיית הגודל היא יותר פסיכולוגית ומי שסובל ממין בלתי מספק יכול לסבול מגם וגם – אנשים שיש להם גודל מרשים עלולים לסבול מתפקוד מיני לקוי ואנשים שאין להם שום בעיה תפקודית אבל הם חסרי ביטחון במה שיש להם להציע יכולים לפתח חרדת ביצוע. הכל קיים, הכל נכון והכל נפוץ. לכן העובדה כי קיים פתרון טבעי אחיד שמסוגל להתמודד עם סיטואציה אפשרית – הופכת את הדברים להרבה יותר מרגיעים ובעיקר לכאלה ששווים את הניסיון שלכם לכל הפחות.

כדורי אקסטרה-סייז מופקים ממספר צמחים שמשמשים תכשירים ומוצרי ריפוי שונים בכל העולם

מאקה – צמח ב שנתי שגדל בהרי האנדים בבוליביה ופרו ומשמש את המקומיים כמרכיב תזונתי בעל ערכים גבוהים וחשובים. המאקה מיושם כבר דורות רבים כמטפל במחלות ממושכות, בעיות עקרות ופוריות ותופעות גיל המעבר. פיתוחים וניסויים רפואיים הוכיחו כי הוא יעיל גם לשיפור התפקוד המיני ולשיכוך תופעות של סטרס, אנמיה ותשישות פיזית או נפשית.

דקל ננסי – גדל באמריקה ומשומש למגוון צרכים רפואיים, מבעיות שתן בקרב גברים ובעיות בתפקוד בלוטת הערמונית ועד לפתרון בעיות אנטי דלקתיות ושיפור מצב הרוח והחשק המיני. הדקל הננסי המצוי בטבליות אקסטרה סייז משפר בין היתר בעיות אימפוטנציה ואיכות זרע נמוכה.

סרפד – הסרפד בעל הסגולות הרפואיות הרבות נחשב לצמח תזונתי בעל ערך גבוה וחשוב מאין כמוהו לסילוק רעלנים מהגוף, שיכוך כאבים ושיפור זרימת הדם.

אפימדיום – "עשב התיש החרמן" שכולכם מכירים גם כחילבה הוא צמח נפוץ ברפואה הסינית והרפואה בכלל ולו יכולת לחזק את החשק המיני והאון הגברי, שיפור תפקוד הכליות וריבוי טסטסטורון.

ג'ינסנג – מפחית המתחים הנפשיים מס' 1 וסגולותיו נמנות עם שיפור רמת האנרגיה וטיפול בכשלים חיסוניים, הגנה מפני מחלות והגברת הליבידו. הג'ינסנג תומך במערכת העצבים ומשקם אותה, מונע דלקתיות כרונית ומשפר את התפקוד הקוגניטיבי בגילאים מבוגרים..

ליקריץ – אתם מכירים אותו כספירולינה או שוש קירח והוא מגיע מדרום אירופה וחלקים מאסיה והודו המשתמשים בו למאכל כקטנייה. לצמח אין כל קשר למאכל הגומי הדביק והאהוב ויש לו רזומה עשיר בטיפול במחלות ותופעות התקרחות, ריח גוף רע, פצעים, עייפות ותשישות, דיכאון, מחלות זיהומיות ונגיפיות, פטריות, בעיות כבד, גידים ותפקוד לקוי של הערמונית. בין לבין הוא גם מפחית סטרס, מה שיוכל לעזור לכם להיכנס למיטה בראש שקט ונטול דאגות וחששות מקדימים.

רוצים לנסות? מעולה!

אם החלטתם להתנסות בטבליות XtraSize, תוכלו לרכוש בקבוקון של 60 טבליות וליהנות מ-60 מפגשים מיניים מלאים ומספקים. כשמערכות הגוף מתפקדות באופן יעיל ואין שום הגבלה תחושתית, איבר המין יכול להמשיך ולהפגין את גודלו באין מפריע וכך להשפיע על הגודל הסופי של הזקפה, על הביצוע ובעיקר על ההנאה שלכם ושל בת הזוג.

התחושה הרווחת בקרב רבים מבני זוג המקיימים יחסי מין כי לא תמיד איבר המין הגברי גדול דיו בשביל לספק את בת הזוג. גם הגבר רוצה להרגיש בטוח בעצמו ולהנות מאיבר מין גדול לשביעות רצונו. רבים הגברים שפנו בעבר לכל מיני טיפולים ודרכים משונות להגדלת איבר המין.

הגדלת איבר המין הגברי – הרצון

גודלו הממוצע של איבר המין כשהוא לא בזקפה הינו 13 ס"מ ועל כן רבים היו רוצים להגדיל את איבר המין שלהם במספר סנטימטרים נוספים ולעבות אותו בצורה כזו שיספק את שני בני הזוג בעת קיום יחסי מין. בעבר, וגם היום האמצעים הקונבנציונאליים שאיפשרו את הגדלת איבר המין הגברי לוו, בחשיפה לצד שלישי, אי שמירה על דיסקרטיות, וכמובן טיפולים המלווים בכאבים עזים, במקרים של ניתוחים אזי גם תקופת החלמה ממושכת. אי קיום יחסי מין במשך כל תהליך ההחלמה וכו'.

הגדלת הפין באמצעים טבעיים

עם התפתחות המדע בעולם והשיטות הטכנולוגיות ובמקביל הביקוש ההולך וגדל למציאת פתרונות טבעיים שיספקו את הסחורה, חברות כמו: Xtrasize, פיתחו תוסף תזונה ותכשירים המבוססים על חומרים טבעיים מעולם הצומח, ושיש ביכולתם לגרום להגדלת איבר המין בצורה משמעותית.

Xtrasize הינה נוסחה אמריקאית חדשה של כדורים המבוססים על חומרים טבעיים בלבד של תוספי מזון מעולם הצומח, שר בטיפול יומיומי, ישיג תוצאה של הגדלת איבר המין עד לתוספת של 7 ס"מ. וכמובן יסייעו לכם בזקפה חזקה וממושכת לכל אורך המשגל ועד לסיפוק הדדי מלא.

אין צורך בתרופות מרשם

כל מה שצריך לעשות זה ליטול כדור Xtrasize אחד אחרי ארוחת הבוקר.  וכבר בשבוע הראשון תוכלו לראות את ההשפעות הראשוניות של זקפה חזקה ואיכותית יותר. אחרי מספר ימים מועט לאחר תחילת נטילת התוסף. כמובן שיש להמשיך בטיפול ובנטילת הכדור במהלך כל הימים על מנת להגדיל בהדרגה את איבר המין. Xtrasize –  זהו תוסף מזון המיועד בדיוק למטרות שלכם ולשיפור חיי המין שלכם.

מהיום הגדלת איבר המין הגברי הינו הליך אפשרי והמבוסס על דרכים טבעיות, בנטילת כדורים יומיומית, ללא צורך במרשם רופא וללא תופעות לוואי. הכדורים להגדלת הפין של Xtrasize משפרים את זרימת הדם באיבר המין ויוצרים ספיגה איכותית המסייעת לקבל זקפה חזקה ואיתנה במהלך האקט המיני.. Xtrasize  מורכב מחומרים 100% טבעיים, בתרכובת צמחים ובנוסחה ייחודית המאפשרת את הגדלת איבר המין בצורה אפקטיבית ונראית לעין.

קניה בטוחה ודיסקרטית

עכשיו בחנות של Xtrasize, מבצעים חסרי תקדים ומחירים אטרקטיביים. היכנסו לאתר והתרשמו ממבחר האפשרויות ורכשו את הקפסולות ואת תכשיר הג'ל הטבעי שיגשים עבורכם את החלום ויגדיל את איבר מינכם לסיפוק מלא ושיפור הזוגיות בחיי המין שלכם. הרכישה באתר מאובטחת ודיסקרטית וניתן לקבל את המוצרים באמצעות דואר שליחים לכל מקום שתרצו.

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

לטפל בשפיכה מוקדמת

איך לטפל בשפיכה מוקדמת?

אז הגעתם לרגע שבו בת הזוג שלכם ואתם נכנסים לחלק הרציני והאינטימי יותר של מערכת היחסים. התקרבתם, התחבקתם, הרגשתם ונגעתם ולאחר מספר פעמים נתקלתם בבעיה

קרא עוד »
להגביר את התשוקה בזוגיות ראשית

הגדלת הפין – פתרונות

הגדלת הפין, היא שאיפה וחלום של גברים רבים, ולרוב היא מוצגת ונראית לנו כאיזה חלום שלא ניתן לממש, מבוי סתום שאי אפשר לפרוץ. ההנחה הזו

קרא עוד »
1
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן