האם גודל הפין משפיע על ההנאה מסקס

ישנם לא מעט דברים שמשפיעים על הזהות שלנו ועל האופן שבו אנחנו מתייחסים לעצמנו. יש אנשים שמבחינתם היופי הוא הדבר הכי חשוב ואילו אחרים מאמינים שחוכמה היא הכוח המניע. מה שבטוח, זה שיש שני דברים שרוב האנשים בעולם מסכימים עליהם בתור גורמים שמניעים את עולמנו והם: כסף וסקס. אדם שיש לו הרבה מאוד כסף נחשב, בדרך כלל, לאדם מצליח, וכך קורה גם לגבי אדם שנהנה מסקס טוב, נראה טוב ובני המין השני נמשכים אליו.

ממש כפי שנשים עסוקות כבר מגיל ההתבגרות בצורת החזה שלהן ובגודלו, אנחנו, הגברים, נוטים להשוות ולדבר על גודל הפין. כולנו עדים לכך שלא חסרות בדיחות, דיבורים ועניינים סביב הנושא של גודל הפין, וזאת בנוסף למשפטים כמו "הגודל לא קובע" וכדומה. למען האמת, לא פעם קשה לנו, הגברים, לענות על השאלה האם גודל הפין משפיע על ההנאה מסקס או לא, שכן בסופו של דבר הפרטנרית שלנו היא זו שצריכה לענות על כך. בבואנו לעשות סדר בדברים ולהבין האם יש לכך חשיבות גדולה או לא, אנחנו רואים שכמעט כל העולם מסכים על כך שכן. זה מה שגורם לכל הגברים לרצות פין גדול, להתעסק בעניין הזה (לפעמים אפילו בצורה אובססיבית) ולמצוא גם פתרונות למי שאין לו פין גדול. זה נשמע לכם מוכר? תוהים האם יש משהו שאפשר לעשות בנידון כדי להגדיל את איבר המין וכך את ההנאה מסקס? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. הרבה גברים בעולם מוטרדים מהנושא הזה, מה שמוביל לכך שהיום יש כבר תכשירים שיכולים לסייע בנושא.

 

הקשר בין גודל הפין ובין הביטחון העצמי

כפי שכבר ציינו, גברים, והאמת היא שגם נשים, עסוקים מאוד בגודל הפין. אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לדעת שהוא מתחת לממוצע, אך מטבע הדברים, אם יש ממוצע, זה אומר שחלק מאיתנו מעליו אך חלק גם מתחתיו. מעבר לכך שגברים רואים אחד את השני במלתחות פעמים רבות ובשירותים ומשווים, כולנו גם יודעים שלא משנה איך נראה כל איבר בגופנו, שכן זה משפיע על הביטחון העצמי שלנו. הדברים הופכים להיות חמורים ובעלי משמעות רבה עוד יותר כאשר מדברים על גודל הפין, שכן אותה פרטנרית שאיתה קיימנו יחסי מין רואה, מרגישה ואולי גם מספרת לחברות שלה. לכן ברור מדוע אף גבר לא היה רוצה לחשוב שאולי זה מה שהאישה שלו חושבת וכאן מתחילים כל התסביכים. בנוסף, מי שיש לו פין יחסית קטן עסוק בחלומות על הביצועים שהוא יכול היה לעשות ולהפגין במיטה אם המצב היה שונה, אך בפועל עליו להתמודד עם מציאות שמאוד רחוקה מהדמיון. לכן, למרות שכולנו מבינים בצורה הגיונית שהביטחון העצמי שלנו צריך להיות תלוי בעוד כמה גורמים ולא רק בגודל הפין, בסופו של דבר לא פעם החיים שלנו מתנקזים לשאלה הבסיסית הזאת.

 

האם כדאי להשתמש בתכשירים שונים?

יש אנשים שטוענים שמה שהטבע נתן לנו זה משהו שהוא נתן וכי עם זה עלינו ללמוד לחיות. אותם אנשים גם בדרך כלל יהיו נגד ניתוחים פלסטיים, כי מה זה משנה איך נראה האף שלי אם ככה נולדתי? עם זאת, יש גם הרבה אנשים אחרים בעולם שחושבים אומנם הטבע נתן לנו נתונים מסוימים, אך בעידן המודרני שבו אנחנו חיים בהחלט יש מה לעשות בנידון. כלומר, ממש כפי שנשים יכולים לעשות ניתוחים שונים להגדלה של החזה, גברים גם יכולים לעשות משהו בהקשר של גודל הפין. ואתם? האם אתם מאמינים שזה אפשרי ושזה שווה את ההתעסקות או לא? כמובן שאין תשובה נכונה על השאלה הזאת, אך עצם הידיעה שהיום אתם יכולים ליהנות מפין גדול יותר, היא ידיעה משמחת מאוד. אין הכוונה שאתם צריכים ללכת ולעשות ניתוח, כי בפועל יש דרכים הרבה יותר פשוטות להגדיל את הפין, אז למה שלא תבדקו את הנושא הזה קצת יותר לעומק?

 

האם אפשר להגדיל את הפין בצורה טבעית?

אם עד היום הייתם בטוחים שהדרך היחידה לשנות את גודל הפין הייתה לעשות ניתוח, כדאי שתדעו שהיום התשובה היא לא. בימינו יש תכשירים נהדרים שיוכלו לשנות את המצב ולגרום לסקס שלכם להיראות אחרת לגמרי, כך שבהחלט שווה לנסות זאת. ראשית, חשוב לדעת שכאשר מדברים על הגורמים שמשפיעים על גודל הפין ניתן לציין שניים משמעותיים ביותר והם: הרקמות אשר מזכירות ספוגים בצורתן והן אלה שמשפיעות אופן ישיר על גודל הפין. כאשר האיבר זקוף משמעות הדברים היא שאותן רקמות למעשה התמלאו בדם, וחשוב להבין שכמובן הדם שמסוגלות הרקמות להכיל – היא זו שקובעת בצורה ישירה את הגודל. משמעות הדברים היא שאם נוכל להשפיע על כמות הדם שהרקמות יכולות להכיל, נוכל להשפיע על גודל הפין. לכן אותן תרופות טבעיות, שעשויות למעשה מ100% חומרים טבעיים, עובדות בצורה יעילה כל כך. מה שהן עושות בפועל זה לשפר בצורה מאסיבית ומשמעותית ביותר את קיבולת הדם ברקמות, עובדה שבסופו של דבר משפיעה על גודל הפין.

 

האם יש סיכוי בשימוש בתכשירים טבעיים להגדלת הפין?

אין כמעט גבר שחושב על פין גדול יותר, חושב להשתמש בתכשירים טבעיים לשיפור המצב ולא תוהה האם יש לכך גם השלכות לא בריאות. לכן, אם גם אתם מתלבטים לגבי הסוגיה הזאת כדאי שתדעו שהתשובה היא לא. כלומר, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאם תבחרו תכשירים שהם 100% טבעיים, לא תהיה להם כל השפעה שלילית על הגוף שלכם. מעבר לכך שתוכלו ליהנות מפין גדול יותר ומביצועים אחרים לגמרי במיטה, אתם תראו שגם לא תתמכרו בכלל לחומרים כי הם לגמרי טבעיים. בנוסף, מדהים לראות כיצד גודל הפין משפיע על הביטחון העצמי, מה שאומר שעם הגדלת הפין תרגישו הרבה יותר בטוחים בעצמכם. זה ידוע שככל שיש לאדם יותר ביטחון עצמי החיים שלו, ברבדים שונים, נראים טובים ונעימים יותר, אז למה לחשוב פעמים? האפשרות הזאת כבר קיימת, מחכה לכם ומזמינה אתכם ליהנות ממנה, כך ששווה לנסות זאת עוד היום. אין טעם להמשיך עם המצב כפי שהוא, כי הרי כולנו יודעים שבסופו של דבר גודל הפין משפיע לא רק על הנאה מסקס אלא על עוד שטחים בחיינו.

לקנות תרופות טבעיות מבלי שאף אחד יידע

אתם מתביישים מעצם המחשבה על רכישת תרופות טבעיות להגדלת הפין? לא מוכנים שאף אחד יגלה שאתם עושים את זה? לא רוצים שאפילו בת הזוג תדע? אם כך, כדאי שתדעו שהיום אתם יכולים לעשות זאת תוך שמירה מלאה על הדיסקרטיות שלכם. משמעות הדברים היא שאתם יכולים לבצע את הרכישה אונליין תוך דקות ספורות וליהנות מכך ששליח דיסקרטי יביא את החבילה עד אליכם הביתה. משמעות הדברים היא שאם תרצו אפילו היום בלילה תוכלו כבר ליהנות מפין הרבה יותר גדול, אז למה אתם מחכים? אין צורך במרשמים כדי לקנות את התרופות, כי כפי שכבר ציינו, הן טבעיות לחלוטין והם כוללות את אישור משרד הבריאות.גודל הפין וההנאה מסקס

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן