בעיות שפיכה – כל מה שרציתם לדעת

בעיות שפיכה מוכרות בתחום חיי המין, וכיום יש חשיפה גדולה יותר ורחבה יותר בנושא. חשוב לציין שכיום, על פי רישומים וסטטיסטיקות של מכוני מחקר בתחום, עולה כי אחד מכל שלושה גברים סובל מתופעת השפיכה ברמה כזאת או אחרת. בעמוד הקרוב נתמקד בכל עולם התוכן שמתעסק וקשור לבעיות שפיכה – נבין מה הגורמים השונים לתופעה, מהם התסמינים השונים, מהם דרכי הפעולה והטיפול כתגובה לתופעה זו וכמובן כיצד בעיות השפיכה עשויות להשפיע על חיי המין שלכם ועל החיים שלכם באופן כללי.

 

בעיות שפיכה – כיצד העולם רואה זאת?

בעיות שפיכה ובאופן כללי בעיות מין, קיבלו יחס שונה לרעה מהיחס שהם מקבלות כיום. בשנים עברו, היה נהוג להתייחס לפניות ולטענות שונות בנושא חיי המין בזלזול. היחס הזה הביא לא מעט גברים ונשים למצב מגננה, ומנע מהם לגשת לבקש טיפולים או להתייעץ בנושא.

כיום, גם הרפואה וגם הקהילה באופן כללי פתוחה יותר לנושא בעיות המין ובפרט לבעיות השפיכה השונות. הפתיחות וההכרה הרבה בנושא באים לידי ביטוי בכך שיש מגוון רחב יותר של פתרונות המוצעים לגברים הסובלים מהתופעה: בין אם טיפולים רפואיים, טיפולים על בסיס תוספי תזונה או טיפולים על בסיס ייעוץ פסיכולוגי.

 

מהן בעיות השפיכה השונות ומה הסיבות להופעתן?

בעיות שפיכה הן חלק מרכזי וגדול בתחום הבעיות בחיי המין. בין התופעות והבעיות השונות שיש בתחום חיי המין- אימפוטנציה, בעיות זיקפה כאלה ואחרות וכמובן בעיות שפיכה.

בעיית השפיכה יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון מצבים וסיטואציות, שהמאפיין המרכזי לתופעה הוא תהליך שפיכה מהירה שמונע קיום יחסי מין תקינים.

מדוע השפיכה המהירה נחשבת כבעיה בתחום יחסי המין? מכיוון שמדובר בתופעה שפוגמת ומפריעה לקיום תקין של יחסי המין: הן מבחינת הזמן שדורש האקט והן מבחינת הסיפוק של הצד השני במשוואה (שכמעט ולא קורה עקב השפיכה המהירה של אחד הצדדים). סיבות אלו ועוד רבות אחרות, מוכיחות ומבהירות עד כמה הטיפול בתופעה זו הוא קריטי והכרחי.

 

הסיבות לשפיכה מהירה

לאחר שהבנו לעומק את המונח 'שפיכה מהירה', נוכל להתמקד בסיבות שבעקבותיהן אנשים סובלים מתופעה זו.

  1. סיבה ראשונה היא תורשתית. לצערנו אין לנו שליטה על כך, וכל אדם שאביו או סבו סבלו מתופעה דומה לה – עשוי לסבול ממנה גם הוא.
  2. סיבה שנייה היא הרגל. גבר אשר במהלך חייו התרגל לבצע אוננות ולהביא לשפיכה מהירה – סביר והגיוני שייתקל בתופעה זו גם כאשר יבצע אקט מיני של סקס.
  3. סיבה נוספת שגם עליה אין לנו שליטה היא רגישות יתר באיבר המין. ישנם לא מעט גברים שסובלים מרגישות יתר באיבר המין ועל כן נתקלים בתופעה.
  4. סיבה נוספת ומוכרת היא היעדר בתאי עצב יעודיים. כפי שתהליך הזיקפה קורה בעקבות הולכת אותות חשמליים מהמוח (המוח שולח לכלי הדם באיבר המין אותות חשמליים שמורים לו להרחיב את כלי הדם וכתוצאה מכך יש זיקפה), כך גם קורה בתהליך השפיכה. מחסור או פגם בשלב הולכת העצבים עשוי להביא לשפיכה מהירה.
  5. סיבה אחרונה שעשויה להביא לתופעה זו היא פסיכולוגית. דימוי עצמי נמוך של הגבר בעיני עצמו (בעקבות אירועים מהעבר או בעקבות פידבק כזה או אחר מהפרטנר שלו) עשוי להביא לתופעה זו. כמו כן, מתחים או כנסים כלפי בת הזוג עשויים גם הם להוביל לשפיכה מהירה (או במקרים מסוימים לגרום לאפקט הפוך לגמרי- קשיים בתהליך הזיקפה).

ישנן עוד סיבות שטרם הוכחו באופן ודאי, אך ידוע כי הן משפיעות בצורה כזאת או אחרת על תהליכי השפיכה. דוגמא אחת היא שימוש מופרז בסמים. סמים יכולים ליצור דיכוי מיני, ובמקרים מסוימים גם לשפיכה מהירה או לאימפוטנציה.

https://www.xtra-size.co.il הינו אתר שמתמחה בתחום בעיות יחסי המין ובהענקת פתרונות לבעיות השונות. סיבות והסברים נוספים תוכלו למצוא ברחבי האתר שלנו, תחת כותרת הנושא שאותו אתם רוצים לחפש.

 

בעיות שפיכה – סוגי הטיפולים המוצעים כיום בשוק

בעיות השפיכה הן בעיות נפוצות בקרב גברים בכל הגילאים ועל פי מחקרים שונים שבוצעו כמעט אחד מכל שלושה גברים סובל מהתופעה. בעקבות הכמות הרבה של הגברים הסובלים מהתופעה ובעקבות הפתיחות הרפואית שיש בנושא – ישנו מגוון רחב של פתרונות רפואיים בנושא- עליהם נרחיב ונתמקד.

האפשרות הראשונה היא שימוש בייעוץ רפואי ובליווי תרופתי. לאחר פגישה וקביעת תור אצל רופא מומחה בנושא, תקבלו מרשם לכדורים אן למשחות רפואיות למניעת התופעה. הרבה גברים נמנעים מאפשרות זו מכיוון שהם נבוכים לדבר על הבעיה ובעקבות הפרוצדורה וההליכים הרפואיים שגוזלים לא מעט זמן. סיבה זו גורמת לפלח קטן מהגברים להשתמש בשיטה זו.

אפשרות נוספת שניתן לטפל באמצעותה בתופעה היא ייעוץ וליווי פסיכולוגי. שיטת טיפול זו מתקשרת ומדברת בדרך לכלל לחתך האנשים שסובלים מהתופעה בעקבות דימוי עצמי שלילי או בעקבות מריבות כאלה ואחרות במערכת היחסים. הבעיה בשיטה זו, היא שקשה לפתור באמצעותה את התופעה ללא סיוע תרופתי. מעטים האנשים שהעידו שלאחר טיפול וייעוץ אצל מומחה בנושא, חל שינוי לטובה בתופעה. שיטות טיפול נוספות שנוסו בעבר היו בגדר "ייעוץ המוני"- ממש כמו מעגל תמיכה בנושא.

אפשרות נוספת לטיפול בתופעה היא אימון עצמי. ישנם מכונים שמעניקים ליווי מקצועי בנושא: תהליך אוננות חלקי ובו כאשר מגיעים לתחושת השפיכה – מחזיקים את איבר המין חזק ומפסיקים את פעולת האוננות. טיפול זה עשוי להביא לחיזוק ולדיכוי זמני של יצר השפיכה, וכתוצאה מכך למניעת שפיכה מהירה. גם כן, חשוב לציין שהנתונים מראים שיפור מינימאלי בנושא.

אפשרות אחרונה שעליה אנו רוצים להתעכב ולהתמקד היא תוספים טבעיים. בניגוד לשיטות הטיפול השונות עליהן הרחבנו עד כה, בשיטת טיפול זו אנו עדים לשיעורי הצלחה גבוהים מאוד, בהם גברים מעידים כי התופעה נעלמה כלא הייתה!

 

חברת אקסטרה סייז והפתרונות שלה לבעיות שפיכה

חברת Xtrasize הינה חברה שמתמחה בתחום ייצור הפתרונות הטבעיים לתופעה זו ולעוד רבות אחרות: החל מבעיות אימפוטנציה, דרך גמירה מהירה או שפיכה מוקדמת, זקפה חלשה, איכות זרע ירודה, ירידה בעוצמת החשק, חרדת ביצוע ועוד. התכשיר הייחודי שלנו, מתבסס על שישה צמחים בעלי יכולות ריפוי וסגולות חיוביות במגוון תחומי רפואה: צמח המאקה (בעל ערכי תזונה גבוהים וחיוניים לגוף), דקל ננסי (ידוע בתור צמח שמעלה את החשק המיני), אפימדיום (צמח שאחראי על תיקון התפקוד הלקוי של מערכת העצבים), סרפד (מסייע לשיכוך ולהרגעת העור), ג'ינסנג (מסייע להורדת מתחים ולהפגת לחץ- בין הסיבות העיקריות לשפיכה מהירה) וליקריץ (מסייע גם הוא להורדת ולהפחתת מתחים- רלוונטי בעיקר עבור אנשים).

שילוב החומרים הללו במינונים הנכונים, יוצר נוסחה מושלמת שמסיימת לשיפור ולמניעת שפיכה מהירה: גם מבחינת ההיבט הפסיכולוגי (מסייע להפגת לחצים ומתחים שעשויים לגרום לתופעה), גם מבחינת ההיבט הביצועי (מסייע לשימור ואחזקת הזיקפה לאורך זמן) וגם מבחינה בריאותית (מעניק לגוף תוספי בריאים שמסייעים להתאוששתו).

תוכלו למצוא את התרופה שלנו במגוון וריאציות, החל מתרסיס שמיועד להשהיית השפיכה, טביעות ייחודיות ללא מרשם רופא (ויאגרה טבעית לחלוטין) או קרם שמיועד להגדלת ולהרחבת איבר המין. חשוב להדגיש שכל תרופה משפיעה באופן שונה על כל אדם ואדם- כמו בכל תחום רפואי אחר.

ישנן שתי בעיות שפיכה שכיחות שנפוצות בקרב גברים רבים. הראשונה והשכיחה ביותר זו אימפוטנציה, שנקראת גם בעיית זקפה. בעיות אלו מקשות על גברים שסובלים מהם ליהנות מיחסי מין תקינים. השנייה זו בעיית השפיכה המהירה שמפריעה במקרים רבים לא רק לגבר שסובל ממנה, אלא גם לפרטנרית שלו.

יש כמה סיבות עיקריות שמביאות למצב של בעיות שפיכה – כל מה שרציתם לדעת על הנושא יובא כעת: 1. סיבה תורשתית. 2. הרגל (גבר שתרגל באופן עצמאי והביא לשפיכה מהירה, יביא לכך שהדבר יקרה גם במהלך קיום יחסים). 3. רגישות יתר באיבר המין הגברי. 4. היעדר תאי עצב. 5. בעיות פסיכולוגיות

ארבעת הגורמים הללו מביאים ברוב המקרים למצב של שפיכה מוקדמת בקרב גברים רבים.

אפשר לטפל בבעיות שפיכה באמצעות דרכים שונות. המוכרת ביותר היא ייעוץ רפואי שמלווה בטיפול תרופתי. ניתן לגשת אל רופא המשפחה ולקבל מרשם לתרופה שתסייע לטפל במצב. גברים שמעדיפים להימנע מלגשת לרופא, יכולים לרכוש את הטיפול התרופתי המתאים להם ללא מרשם בבתי מרקחת און ליין.

בהחלט, אך מדובר בשיפור מינימלי. ישנם טיפולים רבים עבור בעיות שפיכה – כל מה שרציתם לדעת בנושא כנראה מתרכז באפשרויות הטיפול. אפשרות טיפול זו נחשבת לפחות מומלצת. מדובר בהליך שמתבצע באמצעות תהליך אוננות שכולל תחילה את חיזוק איבר המין ולאחר מכן- הפסקת פעולת האוננות כדי להביא לשינוי.

הבעיות המיניות הנפוצות ביותר כיום הן אימפוטנציה (שנקראת בשמה הרפואי אין אונות), זו תופעה שכוללת בעיות זקפה באיבר המין הגברי. בעיה נוספת היא שפיכה מוקדמת (שפיכה מהירה) שאופיינת בקרב גברים רבים.
ניתן לטפל בהן באמצעות תוספים טבעיים כמו קמגרה, תרופה שמאפשרת להגיע לזקפה ממושכת.

השפיכה המוקדמת. אפשר גם להשתמש בקונדום. אמנם מדובר בפתרון פחות נעים, אבל הוא מפחית את התחושה ברוב המקרים ולכן הוא גורם לעיכוב טבעי של השפיכה.

בעיות שפיכה

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

מה זה קונדום?

מה זה קונדום בעצם? קונדום הוא אמצעי המניעה הוותיק בעולם. הוא נועד לשימוש על ידי הגבר וזאת מאחר שהוא מותאם לאיבר המין הגברי. הקונדום יעיל

קרא עוד »
איך לאונן ראשית

האם זה בריא לאונן?

אם פעם אוננות נחשבה לחטא, לביטוי של מחלת נפש או לניצול עצמי מעוות, הרי שכיום כולנו יודעים שמדובר בפעולה מקובלת, טבעית לחלוטין ואפילו בריאה לגמרי.

קרא עוד »
אין אונות בגיל צעיר ראשית

אין אונות בגיל צעיר

בעיית אין אונות בגיל צעיר הינה בעיה מוכרת בכל העולם ומוכרת יותר בשם אימפוטנציה. בתופעה זו, מסיבות כאלה ואחרות שנרחיב עליהן בהמשך, מתקשה הגבר להגיע

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן