בעיות שפיכה – כל מה שרציתם לדעת

בעיות שפיכה מוכרות בתחום חיי המין, וכיום יש חשיפה גדולה יותר ורחבה יותר בנושא. חשוב לציין שכיום, על פי רישומים וסטטיסטיקות של מכוני מחקר בתחום, עולה כי אחד מכל שלושה גברים סובל מתופעת השפיכה ברמה כזאת או אחרת. בעמוד הקרוב נתמקד בכל עולם התוכן שמתעסק וקשור לבעיות שפיכה – נבין מה הגורמים השונים לתופעה, מהם התסמינים השונים, מהם דרכי הפעולה והטיפול כתגובה לתופעה זו וכמובן כיצד בעיות השפיכה עשויות להשפיע על חיי המין שלכם ועל החיים שלכם באופן כללי.

 

 

בעיות שפיכה – כיצד העולם רואה זאת?

בעיות שפיכה ובאופן כללי בעיות מין, קיבלו יחס שונה לרעה מהיחס שהם מקבלות כיום. בשנים עברו, היה נהוג להתייחס לפניות ולטענות שונות בנושא חיי המין בזלזול. היחס הזה הביא לא מעט גברים ונשים למצב מגננה, ומנע מהם לגשת לבקש טיפולים או להתייעץ בנושא.

כיום, גם הרפואה וגם הקהילה באופן כללי פתוחה יותר לנושא בעיות המין ובפרט לבעיות השפיכה השונות. הפתיחות וההכרה הרבה בנושא באים לידי ביטוי בכך שיש מגוון רחב יותר של פתרונות המוצעים לגברים הסובלים מהתופעה: בין אם טיפולים רפואיים, טיפולים על בסיס תוספי תזונה או טיפולים על בסיס ייעוץ פסיכולוגי.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

 

מהן בעיות השפיכה השונות ומה הסיבות להופעתן?

בעיות שפיכה הן חלק מרכזי וגדול בתחום הבעיות בחיי המין. בין התופעות והבעיות השונות שיש בתחום חיי המין- אימפוטנציה, בעיות זיקפה כאלה ואחרות וכמובן בעיות שפיכה.

בעיית השפיכה יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון מצבים וסיטואציות, שהמאפיין המרכזי לתופעה הוא תהליך שפיכה מהירה שמונע קיום יחסי מין תקינים.

מדוע השפיכה המהירה נחשבת כבעיה בתחום יחסי המין? מכיוון שמדובר בתופעה שפוגמת ומפריעה לקיום תקין של יחסי המין: הן מבחינת הזמן שדורש האקט והן מבחינת הסיפוק של הצד השני במשוואה (שכמעט ולא קורה עקב השפיכה המהירה של אחד הצדדים). סיבות אלו ועוד רבות אחרות, מוכיחות ומבהירות עד כמה הטיפול בתופעה זו הוא קריטי והכרחי.

 

הסיבות לשפיכה מהירה

לאחר שהבנו לעומק את המונח 'שפיכה מהירה', נוכל להתמקד בסיבות שבעקבותיהן אנשים סובלים מתופעה זו.

  1. סיבה ראשונה היא תורשתית. לצערנו אין לנו שליטה על כך, וכל אדם שאביו או סבו סבלו מתופעה דומה לה – עשוי לסבול ממנה גם הוא.
  2. סיבה שנייה היא הרגל. גבר אשר במהלך חייו התרגל לבצע אוננות ולהביא לשפיכה מהירה – סביר והגיוני שייתקל בתופעה זו גם כאשר יבצע אקט מיני של סקס.
  3. סיבה נוספת שגם עליה אין לנו שליטה היא רגישות יתר באיבר המין. ישנם לא מעט גברים שסובלים מרגישות יתר באיבר המין ועל כן נתקלים בתופעה.
  4. סיבה נוספת ומוכרת היא היעדר בתאי עצב יעודיים. כפי שתהליך הזיקפה קורה בעקבות הולכת אותות חשמליים מהמוח (המוח שולח לכלי הדם באיבר המין אותות חשמליים שמורים לו להרחיב את כלי הדם וכתוצאה מכך יש זיקפה), כך גם קורה בתהליך השפיכה. מחסור או פגם בשלב הולכת העצבים עשוי להביא לשפיכה מהירה.
  5. סיבה אחרונה שעשויה להביא לתופעה זו היא פסיכולוגית. דימוי עצמי נמוך של הגבר בעיני עצמו (בעקבות אירועים מהעבר או בעקבות פידבק כזה או אחר מהפרטנר שלו) עשוי להביא לתופעה זו. כמו כן, מתחים או כנסים כלפי בת הזוג עשויים גם הם להוביל לשפיכה מהירה (או במקרים מסוימים לגרום לאפקט הפוך לגמרי- קשיים בתהליך הזיקפה).

ישנן עוד סיבות שטרם הוכחו באופן ודאי, אך ידוע כי הן משפיעות בצורה כזאת או אחרת על תהליכי השפיכה. דוגמא אחת היא שימוש מופרז בסמים. סמים יכולים ליצור דיכוי מיני, ובמקרים מסוימים גם לשפיכה מהירה או לאימפוטנציה.

https://www.xtra-size.co.il הינו אתר שמתמחה בתחום בעיות יחסי המין ובהענקת פתרונות לבעיות השונות. סיבות והסברים נוספים תוכלו למצוא ברחבי האתר שלנו, תחת כותרת הנושא שאותו אתם רוצים לחפש.

 

בעיות שפיכה – סוגי הטיפולים המוצעים כיום בשוק

בעיות השפיכה הן בעיות נפוצות בקרב גברים בכל הגילאים ועל פי מחקרים שונים שבוצעו כמעט אחד מכל שלושה גברים סובל מהתופעה. בעקבות הכמות הרבה של הגברים הסובלים מהתופעה ובעקבות הפתיחות הרפואית שיש בנושא – ישנו מגוון רחב של פתרונות רפואיים בנושא- עליהם נרחיב ונתמקד.

האפשרות הראשונה היא שימוש בייעוץ רפואי ובליווי תרופתי. לאחר פגישה וקביעת תור אצל רופא מומחה בנושא, תקבלו מרשם לכדורים אן למשחות רפואיות למניעת התופעה. הרבה גברים נמנעים מאפשרות זו מכיוון שהם נבוכים לדבר על הבעיה ובעקבות הפרוצדורה וההליכים הרפואיים שגוזלים לא מעט זמן. סיבה זו גורמת לפלח קטן מהגברים להשתמש בשיטה זו.

אפשרות נוספת שניתן לטפל באמצעותה בתופעה היא ייעוץ וליווי פסיכולוגי. שיטת טיפול זו מתקשרת ומדברת בדרך לכלל לחתך האנשים שסובלים מהתופעה בעקבות דימוי עצמי שלילי או בעקבות מריבות כאלה ואחרות במערכת היחסים. הבעיה בשיטה זו, היא שקשה לפתור באמצעותה את התופעה ללא סיוע תרופתי. מעטים האנשים שהעידו שלאחר טיפול וייעוץ אצל מומחה בנושא, חל שינוי לטובה בתופעה. שיטות טיפול נוספות שנוסו בעבר היו בגדר "ייעוץ המוני"- ממש כמו מעגל תמיכה בנושא.

אפשרות נוספת לטיפול בתופעה היא אימון עצמי. ישנם מכונים שמעניקים ליווי מקצועי בנושא: תהליך אוננות חלקי ובו כאשר מגיעים לתחושת השפיכה – מחזיקים את איבר המין חזק ומפסיקים את פעולת האוננות. טיפול זה עשוי להביא לחיזוק ולדיכוי זמני של יצר השפיכה, וכתוצאה מכך למניעת שפיכה מהירה. גם כן, חשוב לציין שהנתונים מראים שיפור מינימאלי בנושא.

אפשרות אחרונה שעליה אנו רוצים להתעכב ולהתמקד היא תוספים טבעיים. בניגוד לשיטות הטיפול השונות עליהן הרחבנו עד כה, בשיטת טיפול זו אנו עדים לשיעורי הצלחה גבוהים מאוד, בהם גברים מעידים כי התופעה נעלמה כלא הייתה!

 

חברת אקסטרה סייז והפתרונות שלה לבעיות שפיכה

חברת Xtrasize הינה חברה שמתמחה בתחום ייצור הפתרונות הטבעיים לתופעה זו ולעוד רבות אחרות: החל מבעיות אימפוטנציה, דרך גמירה מהירה או שפיכה מוקדמת, זקפה חלשה, איכות זרע ירודה, ירידה בעוצמת החשק, חרדת ביצוע ועוד. התכשיר הייחודי שלנו, מתבסס על שישה צמחים בעלי יכולות ריפוי וסגולות חיוביות במגוון תחומי רפואה: צמח המאקה (בעל ערכי תזונה גבוהים וחיוניים לגוף), דקל ננסי (ידוע בתור צמח שמעלה את החשק המיני), אפימדיום (צמח שאחראי על תיקון התפקוד הלקוי של מערכת העצבים), סרפד (מסייע לשיכוך ולהרגעת העור), ג'ינסנג (מסייע להורדת מתחים ולהפגת לחץ- בין הסיבות העיקריות לשפיכה מהירה) וליקריץ (מסייע גם הוא להורדת ולהפחתת מתחים- רלוונטי בעיקר עבור אנשים).

שילוב החומרים הללו במינונים הנכונים, יוצר נוסחה מושלמת שמסיימת לשיפור ולמניעת שפיכה מהירה: גם מבחינת ההיבט הפסיכולוגי (מסייע להפגת לחצים ומתחים שעשויים לגרום לתופעה), גם מבחינת ההיבט הביצועי (מסייע לשימור ואחזקת הזיקפה לאורך זמן) וגם מבחינה בריאותית (מעניק לגוף תוספי בריאים שמסייעים להתאוששתו).

תוכלו למצוא את התרופה שלנו במגוון וריאציות, החל מתרסיס שמיועד להשהיית השפיכה, טביעות ייחודיות ללא מרשם רופא (ויאגרה טבעית לחלוטין) או קרם שמיועד להגדלת ולהרחבת איבר המין. חשוב להדגיש שכל תרופה משפיעה באופן שונה על כל אדם ואדם- כמו בכל תחום רפואי אחר.

בעיות שפיכה

 

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר