בעיות אימפוטנציה

אימפוטנציה היא בעיה אשר משפיעה על חייהם של מיליוני גברים ברחבי העולם. מדובר בבעיה אשר פוגעת ביכולתם של גברים ליהנות מיחסי מין מלאים ומהנים וכפועל יוצא מכך, מקשה עליהם לקיים מערכת יחסים זוגית תקינה.

למרבה המזל, אימפוטנציה אינה גזירת גורל וניתן לטפל בה בפשטות במגוון דרכים הכוללות תרופות מרשם או תכשירים המבוססים על רכיבים טבעיים בלבד. 

 

מהי אימפוטנציה

הפירוש המילולי הבסיסי של המילה אימפוטנציה הוא חוסר יכולת. המונח אימפוטנציה מקושר באופן מסורתי לחוסר יכולת של גבר לקיים יחסי מין. חוסר היכולת בקיום יחסי המין נובע מאי הצלחה של הגבר להביא את איבר מינו עד לכדי זקפה מלאה.

לאור העובדה שיחסי מין מלאים כוללים חדירה של הפין אל הנרתיק, פעולה הדורשת קשיחות של הפין. בהיבט האנטומי, זקפה היא למעשה התקשחות של איבר המין אשר במרבית הזמן מצוי ברפיון.

בקרב מי שאינו סובל מאימפוטנציה, איבר המין הגברי משנה את צורתו מרפוי ומכונס לזקוף ומוגדל, בעת שקיימת חשיפה לגירוי מיני. פעולה זו מבוצעת על ידי התרחבות כלי הדם בפין באופן המאפשר זרימת דם חזקה מאוד וזאת לפרק זמן ארוך, על מנת לאפשר לגבר לקיים יחסי מין.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

גורמים רפואיים לאימפוטנציה

אימפוטנציה היא מצב שבו בעת קיום מגע מיני, לא זורמת כמות מספקת של דם אל הפין, וזאת אף על פי שהגבר מצוי במהלכו של מגע מיני עם בת זוג. מדובר בתופעה העומדת בסתירה לפעולתו הטבעית של הפין, מה שממעיד על תקלה בתפקוד הגופני.

הגורמים מרכזיים לאימפוטנציה הם קיומן של בעיות רפואיות המונעות זרימת דם מספקת אל הפין. כמות הבעיות הרפואיות שעשויות לגרום לאימפוטנציה היא רחבה ומגוונת. כך למשל, עשויים לסבול מאימפוטנציה מי שחולים בסוכרת, פגמים מולדים בפין, מחלות בכלי הדם, מחלות עצביות ומחלות לב למיניהן.

כמו כן,  מי שסובל מהשמנת יתר או מעשן, נמצא בחשיפה גבוהה יותר לסבול מאימפוטנציה.

 

גורמים נפשיים לאימפוטנציה

אימפוטנציה עשויה לנבוע לאו דווקא מבעיה רפואית שמקורה בתפקוד לקוי של אחת ממערכות הגוף, אלא גם מבעיה נפשית. אדם הסובל מהפרעה נפשית עשוי למצוא עצמו מתקשה לקיים יחסי מין באופן תקין, קושי אשר יבוא לידי ביטוי באימפוטנציה.

הפרעות הנפש אשר עשויות לגרום לאימפוטנציה, הן בין היתר דיכאון, חרדה ומתח נפשי.

 

טיפול באימפוטנציה באמצעות ויאגרה

אחת הדרכים לטיפול באימפוטנציה היא נטילת תרופה שתפקידה להשפיע על זרימת הדם לאיבר המין במהלך קיום יחסי מין. אחת התרופות פורצות הדרך בתחום הטיפול באימפוטנציה, אשר יוצרה כבר ב- 1998, היא תרופת הוויאגרה.

תרופה אשר משווקת ברחבי העולם וזוכה להצלחה ופופולריות גבוהה בקרב גברים בכל הגילאים אשר עושים בה שימוש לשם טיפול בבעיות אימפוטנציה. תרופה זו, מכילה חומר פעיל אשר גורם להרפיית כלי הדם באיבר המין וזאת באופן שמאפשר לדם לזרום דרכם בעוצמה, עד להקשחתו של איבר המין באופן מלא.

נטילת כדור של ויאגרה, מאפשרת לגבר ליהנות מזקפה מלאה לפרק זמן שנע בין 4 ל- 6 שעות, כאשר על מנת שהכדור יחל את השפעתו על איבר המין, יש צורך בקיום של מגע מיני דוגמת משחק מקדים בין הגבר לבת זוגו.

 

כיצד ניתן לרכוש ויאגרה

רכישת ויאגרה מתבצעת בבתי המרקחת ורשתות הפארם השונות המצויות בכל עיר בישראל, וזאת בכפוף להצגת מרשם מרופא. יחד עם זאת, החל משנת 2018, מי שמלאו לו 35 יכול לגשת לבית המרחקת ולרכוש גלולות ויאגרה ללא מרשם בכפוף למענה לתשאול רפואי קצר על ידי הרוקח.

זאת מאחר שמדובר בתרופת מרשם אשר עשויה לסכן חלק מהמשתמשים הסובלים ממחלות מסוימות.

 

טיפול באימפוטנציה באמצעות סיאליס

בדומה לוויאגרה, גם סיאליס היא תרופה שמכילה חומר פעיל אשר גורם להרפיית כלי הדם בפין. החומר הפעיל המצוי בסיאליס, חומר ששמו טדלפיל, הוא שונה מזה המצוי בוויאגרה והשפעתו היא שונה באופן משמעותי. בדומה לויאגרה, גם סיאליס נצרכת כגלולה, וניתן לחוש בהשפעתה כבר לאחר חצי שעה מעת נטילתה.

בעוד שהשפעת הוויאגרה נמשכת קרוב ל- 6 שעות, נטילת סיאליס, מאפשרת לגבר הסובל מאימפוטנציה, לקבל מענה לבעיה שלו לפרק זמן של עד 36 שעות. כך ניתן ליטול גלולה אחת, וליהנות מזקפה לפרק זמן ארוך במיוחד.

בדומה לוויאגרה, גם בעת נטילת סיאליס, השפעת התרופה כרוכה בקיום מגע מיני, וזאת על מנת להימנע ממצב של זקפה לא רצויה.

 

כיצד ניתן לרכוש סיאליס

סיאליס היא תרופה אשר ניתנת לרכישה בבית מרקחת וזאת בכפוף להצגת מרשם רופא. בשונה מוויאגרה, מדובר בתרופה שאינה ניתנת לרכישה ללא מרשם. כמו כן, בעת בקשת מרשם מרופא לסיאליס, רצוי למסור לרופא נותן המרשם, כל פרט בדבר מחלות רקע מכל זוג שהוא, מאחר שהתרופה מסוכנת עבור מי שסובל ממחלות מסוימות בהן מחלות לב.

כמו כן, אף שמדובר בתרופה ותיקה ומוכרת ברחבי העולם, חשוב לדעת כי השימוש בסיאליס עשוי להיות מלווה בתופעות לוואי כגון הפרעות עיכול, אודם בפנים, כאבי שרירים וכאב ראש. תרופה זו אינה מותרת לשימוש עבור מי שגילו מתחת ל- 18 ואינה מומלצת לשימוש בעת צריכת אלכוהול.

 

תחליף טבעי לטיפול בבעיות אימפוטנציה

לצד תרופות המרשם ויאגרה וסיאליס, ניתן לטפל בבעיות אימפוטנציה גם באמצעות מוצרים טבעיים שאינם מצריכים מרשם רופא. תרופות אלו מבוססות על חומרים טבעיים בלבד והן מופצות בכמה תצורות כגון טבליות, טיפות או משחות אותן ניתן למרוח ישירות על איבר המין.

בדומה לתרופות לטיפול בבעיות אימפוטנציה, השפעת המוצרים הטבעיים מורגשת באופן מיידי, בסמוך לקיום מגע מיני. ההרכב הטבעי של המוצרים הללו, מאפשר למי שסובל מאימפוטנציה לחוות יחסי מין מלאים ורווי הנאה, ללא צורך בחשיפה לתרופות המכילות חומרים כימיים.

 

יתרונות השימוש בתכשיר טבעי לטיפול בבעיות אימפוטנציה

מוצרים טבעיים לטיפול בבעיות אימפוטנציה, מאפשרים לכל אדם לרכוש אותם בצורה דיסקרטית וללא צורך לחשוף את בעייתו בפני גורם כלשהו. כמו כן, בשונה מטיפול בבעיות אימפוטנציה על ידי נטילת ויאגרה או סיאליס, השימוש במוצרים ללא מרשם אינו מלווה בתופעות לוואי כלשהן מאחר שמדובר במוצרים המבוססים על חומר טבעיים לחלוטין, ללא כל תוספת כימית.

בעיות אימפוטנציה
בעיות אימפוטנציה

 

בעיות אימפוטנציה – לבחור את הטיפול המתאים

אימפוטנציה היא בעיה שתוצר הלוואי העיקרי שלה הוא בושה וביטחון עצמי ירוד. כיום, אדם הסובל מאימפוטנציה יכול למצוא מענה לבעיה שלו במגוון דרכים. ככל שברצונו לטפל בבעיה בצורה דיסקרטית וללא סיכון לחוות תופעות לוואי כלשהן, באפשרותו לרכוש את אחד מהמוצרים הטבעיים לטיפול באימפוטנציה, וזאת בצורה פשוטה ודיסקרטית.

בעיות אימפוטנציה

 

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר