בעיות אימפוטנציה

אימפוטנציה היא בעיה אשר משפיעה על חייהם של מיליוני גברים ברחבי העולם. מדובר בבעיה אשר פוגעת ביכולתם של גברים ליהנות מיחסי מין מלאים ומהנים וכפועל יוצא מכך, מקשה עליהם לקיים מערכת יחסים זוגית תקינה.

למרבה המזל, אימפוטנציה אינה גזירת גורל וניתן לטפל בה בפשטות במגוון דרכים הכוללות תרופות מרשם או תכשירים המבוססים על רכיבים טבעיים בלבד. 

 

מהי אימפוטנציה

הפירוש המילולי הבסיסי של המילה אימפוטנציה הוא חוסר יכולת. המונח אימפוטנציה מקושר באופן מסורתי לחוסר יכולת של גבר לקיים יחסי מין. חוסר היכולת בקיום יחסי המין נובע מאי הצלחה של הגבר להביא את איבר מינו עד לכדי זקפה מלאה.

לאור העובדה שיחסי מין מלאים כוללים חדירה של הפין אל הנרתיק, פעולה הדורשת קשיחות של הפין. בהיבט האנטומי, זקפה היא למעשה התקשחות של איבר המין אשר במרבית הזמן מצוי ברפיון.

בקרב מי שאינו סובל מאימפוטנציה, איבר המין הגברי משנה את צורתו מרפוי ומכונס לזקוף ומוגדל, בעת שקיימת חשיפה לגירוי מיני. פעולה זו מבוצעת על ידי התרחבות כלי הדם בפין באופן המאפשר זרימת דם חזקה מאוד וזאת לפרק זמן ארוך, על מנת לאפשר לגבר לקיים יחסי מין.

 

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

גורמים רפואיים לאימפוטנציה

אימפוטנציה היא מצב שבו בעת קיום מגע מיני, לא זורמת כמות מספקת של דם אל הפין, וזאת אף על פי שהגבר מצוי במהלכו של מגע מיני עם בת זוג. מדובר בתופעה העומדת בסתירה לפעולתו הטבעית של הפין, מה שממעיד על תקלה בתפקוד הגופני.

הגורמים מרכזיים לאימפוטנציה הם קיומן של בעיות רפואיות המונעות זרימת דם מספקת אל הפין. כמות הבעיות הרפואיות שעשויות לגרום לאימפוטנציה היא רחבה ומגוונת. כך למשל, עשויים לסבול מאימפוטנציה מי שחולים בסוכרת, פגמים מולדים בפין, מחלות בכלי הדם, מחלות עצביות ומחלות לב למיניהן.

כמו כן,  מי שסובל מהשמנת יתר או מעשן, נמצא בחשיפה גבוהה יותר לסבול מאימפוטנציה.

 

גורמים נפשיים לאימפוטנציה

אימפוטנציה עשויה לנבוע לאו דווקא מבעיה רפואית שמקורה בתפקוד לקוי של אחת ממערכות הגוף, אלא גם מבעיה נפשית. אדם הסובל מהפרעה נפשית עשוי למצוא עצמו מתקשה לקיים יחסי מין באופן תקין, קושי אשר יבוא לידי ביטוי באימפוטנציה.

הפרעות הנפש אשר עשויות לגרום לאימפוטנציה, הן בין היתר דיכאון, חרדה ומתח נפשי.

 

טיפול באימפוטנציה באמצעות ויאגרה

אחת הדרכים לטיפול באימפוטנציה היא נטילת תרופה שתפקידה להשפיע על זרימת הדם לאיבר המין במהלך קיום יחסי מין. אחת התרופות פורצות הדרך בתחום הטיפול באימפוטנציה, אשר יוצרה כבר ב- 1998, היא תרופת הוויאגרה.

תרופה אשר משווקת ברחבי העולם וזוכה להצלחה ופופולריות גבוהה בקרב גברים בכל הגילאים אשר עושים בה שימוש לשם טיפול בבעיות אימפוטנציה. תרופה זו, מכילה חומר פעיל אשר גורם להרפיית כלי הדם באיבר המין וזאת באופן שמאפשר לדם לזרום דרכם בעוצמה, עד להקשחתו של איבר המין באופן מלא.

נטילת כדור של ויאגרה, מאפשרת לגבר ליהנות מזקפה מלאה לפרק זמן שנע בין 4 ל- 6 שעות, כאשר על מנת שהכדור יחל את השפעתו על איבר המין, יש צורך בקיום של מגע מיני דוגמת משחק מקדים בין הגבר לבת זוגו.

 

כיצד ניתן לרכוש ויאגרה

רכישת ויאגרה מתבצעת בבתי המרקחת ורשתות הפארם השונות המצויות בכל עיר בישראל, וזאת בכפוף להצגת מרשם מרופא. יחד עם זאת, החל משנת 2018, מי שמלאו לו 35 יכול לגשת לבית המרחקת ולרכוש גלולות ויאגרה ללא מרשם בכפוף למענה לתשאול רפואי קצר על ידי הרוקח.

זאת מאחר שמדובר בתרופת מרשם אשר עשויה לסכן חלק מהמשתמשים הסובלים ממחלות מסוימות.

 

טיפול באימפוטנציה באמצעות סיאליס

בדומה לוויאגרה, גם סיאליס היא תרופה שמכילה חומר פעיל אשר גורם להרפיית כלי הדם בפין. החומר הפעיל המצוי בסיאליס, חומר ששמו טדלפיל, הוא שונה מזה המצוי בוויאגרה והשפעתו היא שונה באופן משמעותי. בדומה לויאגרה, גם סיאליס נצרכת כגלולה, וניתן לחוש בהשפעתה כבר לאחר חצי שעה מעת נטילתה.

בעוד שהשפעת הוויאגרה נמשכת קרוב ל- 6 שעות, נטילת סיאליס, מאפשרת לגבר הסובל מאימפוטנציה, לקבל מענה לבעיה שלו לפרק זמן של עד 36 שעות. כך ניתן ליטול גלולה אחת, וליהנות מזקפה לפרק זמן ארוך במיוחד.

בדומה לוויאגרה, גם בעת נטילת סיאליס, השפעת התרופה כרוכה בקיום מגע מיני, וזאת על מנת להימנע ממצב של זקפה לא רצויה.

 

כיצד ניתן לרכוש סיאליס

סיאליס היא תרופה אשר ניתנת לרכישה בבית מרקחת וזאת בכפוף להצגת מרשם רופא. בשונה מוויאגרה, מדובר בתרופה שאינה ניתנת לרכישה ללא מרשם. כמו כן, בעת בקשת מרשם מרופא לסיאליס, רצוי למסור לרופא נותן המרשם, כל פרט בדבר מחלות רקע מכל זוג שהוא, מאחר שהתרופה מסוכנת עבור מי שסובל ממחלות מסוימות בהן מחלות לב.

כמו כן, אף שמדובר בתרופה ותיקה ומוכרת ברחבי העולם, חשוב לדעת כי השימוש בסיאליס עשוי להיות מלווה בתופעות לוואי כגון הפרעות עיכול, אודם בפנים, כאבי שרירים וכאב ראש. תרופה זו אינה מותרת לשימוש עבור מי שגילו מתחת ל- 18 ואינה מומלצת לשימוש בעת צריכת אלכוהול.

 

תחליף טבעי לטיפול בבעיות אימפוטנציה

לצד תרופות המרשם ויאגרה וסיאליס, ניתן לטפל בבעיות אימפוטנציה גם באמצעות מוצרים טבעיים שאינם מצריכים מרשם רופא. תרופות אלו מבוססות על חומרים טבעיים בלבד והן מופצות בכמה תצורות כגון טבליות, טיפות או משחות אותן ניתן למרוח ישירות על איבר המין.

בדומה לתרופות לטיפול בבעיות אימפוטנציה, השפעת המוצרים הטבעיים מורגשת באופן מיידי, בסמוך לקיום מגע מיני. ההרכב הטבעי של המוצרים הללו, מאפשר למי שסובל מאימפוטנציה לחוות יחסי מין מלאים ורווי הנאה, ללא צורך בחשיפה לתרופות המכילות חומרים כימיים.

 

יתרונות השימוש בתכשיר טבעי לטיפול בבעיות אימפוטנציה

מוצרים טבעיים לטיפול בבעיות אימפוטנציה, מאפשרים לכל אדם לרכוש אותם בצורה דיסקרטית וללא צורך לחשוף את בעייתו בפני גורם כלשהו. כמו כן, בשונה מטיפול בבעיות אימפוטנציה על ידי נטילת ויאגרה או סיאליס, השימוש במוצרים ללא מרשם אינו מלווה בתופעות לוואי כלשהן מאחר שמדובר במוצרים המבוססים על חומר טבעיים לחלוטין, ללא כל תוספת כימית.

 

בעיות אימפוטנציה – לבחור את הטיפול המתאים

אימפוטנציה היא בעיה שתוצר הלוואי העיקרי שלה הוא בושה וביטחון עצמי ירוד. כיום, אדם הסובל מאימפוטנציה יכול למצוא מענה לבעיה שלו במגוון דרכים. ככל שברצונו לטפל בבעיה בצורה דיסקרטית וללא סיכון לחוות תופעות לוואי כלשהן, באפשרותו לרכוש את אחד מהמוצרים הטבעיים לטיפול באימפוטנציה, וזאת בצורה פשוטה ודיסקרטית.

בעיות אימפוטנציה

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

איך להשתמש בקונדום?

קונדום הוא אמצעי מניעה המיועד לשימוש על ידי גברים. אמצעי מניעה זה הוא בעל יעילות גבוהה מאוד במניעת הריון ובשל תכונותיו, הוא היעיל ביותר במניעת

קרא עוד »
לטפל בשפיכה מוקדמת

איך לטפל בשפיכה מוקדמת?

אז הגעתם לרגע שבו בת הזוג שלכם ואתם נכנסים לחלק הרציני והאינטימי יותר של מערכת היחסים. התקרבתם, התחבקתם, הרגשתם ונגעתם ולאחר מספר פעמים נתקלתם בבעיה

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן