אין אונות בגיל צעיר

בעיית אין אונות בגיל צעיר הינה בעיה מוכרת בכל העולם ומוכרת יותר בשם אימפוטנציה. בתופעה זו, מסיבות כאלה ואחרות שנרחיב עליהן בהמשך, מתקשה הגבר להגיע לזיקפה מלאה לאורך זמן, ובכך למעשה פוגעת פגיעה "אנושה" ביחסי המין של האדם.

אימפוטנציה- במה מדובר?

תופעת האימפוטנציה או בשמה השני – אין אונות, הינה תופעה שתוצאותיה הן היעדר יכולת לקיים זיקפה מלאה לצורך קיום תקין של יחסי מין. התופעה מתייחסת רק לאיבר המין הזכרי, ויכולה לתפוס את כלל הגברים בכל הגילאים – החל מהגילאים הראשונים וההתנסות בחיי המין של הגבר, ועד שלבים מאוחרים יותר כאלה ואחרים במשך השנים. תופעת האימפוטנציה נגרמת משלל סיבות שונות שעליהן נרחיב ונתמקד בהמשך, שמביאות לתופעה זו.

באופן כללי, תופעת הזיקפה מתרחשת בצורה הבאה: כאשר גבר מבחין בגירוי כלשהו שמעורר אצלו ריגוש מיני כזה או אחר, המוח שולח אותות חשמליים לאזור כלי הדם שנמצאים באיבר המין, ומורה על הרחבת כלי הדם לצורך הזרמת דם בצורה מוגברת. הזרמת הדם המוגברת היא למעשה מה שיוצרת את הזיקפה ומאפשרת את קיום התהליך. בהנחה וקיימת בעיה בכל אחד משלבי התהליך- בין אם באותות החשמליים או בפירוש האותות, בין אם בשלב הזרמת הדם או בין אם מסיבות כאלה ואחרות – אנו נתקלים בתופעת האימפוטנציה, אין אונות בגיל צעיר.

 

אין אונות בגיל צעיר?

אתר אקסטרה סייז, הינו אתר מוביל בתחום יחסי המין ובעיות ביחסי המין בפרט בלכ הקשור לפתרונות ומתן מידע בנושא. חשוב להכיר שתופעת האימפוטנציה עשויה להתרחש בכל גיל כפי שציינו קודם לכן- גם בגילאים צעירים. לפני שנכנס ונבין את הסיבות השונות והמוכרות יותר שמביאות לתופעת האימפוטנציה, נבין מה הבעיות הרלוונטיות בעיקר בגיל הצעיר, ומדוע בני נוער וצעירים נתקלים בתופעה זו.

 

היעדר ניסיון מיני – אין אונות בגיל צעיר

הסיבה הראשונה והמוכרת ביותר היא היעדר הניסיון המיני. כאשר אנו אומרים היעדר ניסיון מיני, אין הכוונה "היבשה" שבגלל שגבר נחשף פעם ראשונה למשהו מיני, הוא יסבול מקשיים ליצירת זיקפה. הכוונה היא שכאשר גבר נמצא בשלביו הראשונים בכל עולם המין ובפרט בתחום חיי המין, הוא נמצא בעמדה פחות "נוחה", בה הוא לא מכיר את הנושא במלואו.

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

עצם ידיעת הדבר, עשויה להביא צעירים מסוימים לחרדות וללחצים בדמות קשיים שייכנסו אליהם בעת האקט המיני. למעשה, אותם צעירים נכנסים לחרדות ופחדים שמא "יפשלו" בחדרי חדרים, ולא יצליחו להגיע לאורגזמה או לגרום הנאה מספקת לצד השני במשוואה. במילים אחרות- חרדת ביצוע.
סיבה זו פחות רלוונטית לגברים בגילאים גדולים יותר, בעיקר בגלל שהם נחשפו בדרך כלל ליותר מצבים או סיטואציות מיניות כאלה ואחרות.

 

סגנון החיים

סיבה נוספת שעשויה להביא לתופעת אימפוטנציה בגיל צעיר היא גורמי סגנונות חיים. צעירים שסובלים מהשמנת יתר, עשויים להיתקל בתופעת האימפוטנציה כתוצאה ישירה מכך. מחקרים מוכיחים כי אנשים וצעירים שסבלו מהשמנת יתר ומקשיים ביצירת זיקפה, הצליחו להגיע לאחוזי זיקפה גבוהים יותר משמעותית כאשר הם עשו דיאטה רצינית. גם צעירים ואנשים שנמצאים בשגרת חיים מרובת אלכוהול או סמים – נמצאים בטווח הסיכון של מחלת האימפוטנציה. שימוש מוגבר הן בסמים והן באלכוהול, מביא לפגיעה ישירה בכלי הדם השונים שאחראיים על העברת הדם בעת גירוי מיני. פגיעה כלשהי בכלי הדם עשויה להביא לתגובת האימפוטנציה. גם עישון הוכח שגורם לאימפוטנציה ובעיות שונות ביחסי המין.

 

בעיה גופניות

סיבה נוספת ואפשרית למדי היא סיבות גופניות. בהנחה ומדובר בצעיר עם בעיות גופניות שונות, ישנה סבירות שהבעיות הללו עשויות להשפיע ולגרום לבעיות וקשיים ליצירת זיקפה. בעיות מולדות כמו סוכרת, בעיות שונות בכלי הדם ועוד, עשויות להוביל לתופעות זהות.

מעבר לסיבות השונות שציינו כאן שמתאימות לטווח הגילאים הצעיר יותר, ישנן עוד מספר סיבות וגורמים שעשויים להשפיע על מצבו המיני של הגבר – בין אם בהיותו בגיל צעיר ובין אם בהמשך חייו:

 

אין אונות בגיל צעיר – תורשה

ישנם לא מעט אנשים שסובלים מהתופעה מסיבה תורשתית: בהנחה והאבא או הסב סבלו בעבר מתופעה זו, ישנה סבירות שגם הילד יסבול מתופעה זו. הטיפול המומלץ כאשר מדובר במקרים מהסוג הזה הוא הטיפול של אקסטרה. מדובר בטיפול חזק ויעיל, ובמיוחד כאשר מדובר בתופעה שאינה קשורה לתפישה עצמית או לפגיעות נפשיות כמו חרדה- שבמקרים האלה מומלץ בדרך כלל לטפל מול גורמים פסיכולוגיים המבינים בנושא.

 

השפעות העבר

סיבה נוספת ומוכרת בתחום היא השפעות ממקרי עבר שקרו ומעיבים על הגבר – בין אם מדובר בבגידה בעבר, בחוסר פרגון או בזלזול מצד הבת זוג ועוד. במקרים כאלו הטיפול המומלץ כפי שציינו קודם לכן יהיה טיפול וסיוע פסיכולוגי. במקביל לכך על מנת לזרז ולייעל את התהליך בצורה המהירה ביותר, תוכלו להשתמש בתרופת הפלא שלנו הניתנת לרכישה דרך אתר הבית שלנו.

 

מהם הפתרונות המומלצים לטיפול באין אונות בגיל צעיר?

לתופעת האין אונות בגיל צעיר באופן כללי יש מגוון רחב של טיפולים שונים, החל מויאגרה ללא מרשם, סיאליס, משחות ייעודיות ועוד. כמו כן, לחברת אקסטרה סייז יש שיטת טיפול חדשנית ומיוחדת שמבטיחות תוצאות איכותיות וטובות! כעת נרחיב על הטיפולים השונים הקיימים בשוק האין אונות- בין אם לצעירים ובין אם לגברים בכל הגילאים.

 

אקסטרה סייז

שיטת הטיפול אקסטרה סייז, מיועדת לגברים בכל הגילאים שסובלים מתופעת האין אונות- ובפרט לגברים צעירים. הטיפול משפר באופן ישיר את היכולת שלנו ליצור זיקפה מינית מלאה ולהביא לעיבוי איבר המין. התרופה עשויה מחומרים טבעיים שהוכחו כיעילים וכטובים לשיפור חוזק הזיקפה, ולמעשה גם אחראיים על הארכת משך זמן הזיקפה (כך ניתן לנהל יחסי מין ממושכים ותקינים לאורך זמן רב). כמובן שכמו כל תרופה כזו או אחרת, ישנם אנשים שיגיבו לשיטת הטיפול בצורה שונה, אך ניתן להגיד בפה מלא (ותוכלו גם לקרוא מגוון רחב של המלצות ברחבי הרשת אודות הטיפול), ששיטת הטיפול שנקראת אקסטרה סייז עובדת בצורה מעולה!

 

טיפול פסיכולוגי הפתרון לאין אונות בגיל צעיר

שיטת טיפול נוספת שממוקדת בעיקר עבור בני נוער וצעירים שסובלים מבעיית האימפוטנציה היא טיפול פסיכולוגי. מכיוון שישנם מקרים רבים בקרב צעירים שסובלים מבעיות ביחסי המין (בעיקר בדמות מחלת האימפוטנציה) שנובעים מבעיות פסיכולוגיות, דוגמת חרדות ביצוע וחוסר הכרת "השטח"- טיפול פסיכולוגי וליווי מקצועי עשויים לשפר את המצב ולייצב אותו. לא בכדי מדובר על אחוזי הצלחה גבוהים מגדר הרגיל כאשר מדובר בטיפול פסיכולוגי בקרב בני נוער שמעידים כי הם סובלים מהתופעה הזו.

 

אין אונות בגיל צעיר – התרופה הטבעית שלנו

התרופה שפיתחה חברת אקסטרה סייז, היא תרופה שמומלצת בקרב אין ספור מומחים בנושא מחלות המין בכלל, ובפרט בתחום בעיית האימפוטנציה. מדובר בטיפול שיש לו אחוזי הצלחה גבוהים מגדר הרגיל, והוא החזיר על פי עדויות של אנשים שהשתמשו במוצר, את המצב לקדמתו ואף יותר טוב: אנשים מצליחים לנהל חיי מין תקינים והם מעידים כי החשק המיני שלהם גבר והוא כעת בריא ותקין. עם זאת, חשוב לציין כפי שאמרנו קודם לכן שכמו כל תרופה אחרת- בין אם לכאבי בטן, כאבי גרון או כאבי אוזניים, ישנה סבירות כלשהי שההשפעה שלה לא תשפיע על אדם מסוים. על אף זאת, הנתונים העולים מכמות ההצלחות בעקבות התרופה הזו, הם גבוהים מגדר הרגיל במגזר העסקי בתחום חיי המין.

אין אונות היא תופעה של חוסר יכולת של איבר המין הגברי להגיע לזקפה מלאה, וכפועל יוצא מכך, חוסר יכולת לקיים יחסי מין תקינים. תופעה זו עשויה לנבוע ממגוון רחב של בעיות רפואיות והיא עשויה לנבוע מבעיות רגשיות. אין אונות היא תופעה ממנה סובלים גברים בטווח גילאים רחב מאוד.

אין אונות בגילאים צעירים עשויה להיגרם מכמה סיבות. האחת היא חוסר ניסיון מיני שממנו נגזרת חרדת ביצוע. אותה חרדת ביצוע והפחד לא לבצע נכון את האקט המיני, עשויים לגרום לאין אונות. בנוסף, השמנת יתר, שימוש תדיר בסיגריות, אלכוהול וסמים עשויים גם הם לגרום לאין אונות. 

כיום ישנם פתרונות רבים לטיפול באין אונות, גם עבור גברים צעירים. אחד מהם הוא טיפול תרופתי המיועד לגברים מעל גיל 18. התרופות הנפוצות בתחום זה הן ויאגרה וסיאליס. תרופות אלו הן יעילות ביצירת זקפה בסמוך לקיום המגע המיני, והן נמכרות לגברים צעירים בכפוף למרשם רופא. 

ניתן כיום לטפל באין אונות בצורה דיסקרטית ונוחה, גם ללא צורך בחשיפת הבעיה בפני רופא או רוקח. על ידי שימוש בתרופה הטבעית שפותחה על ידי חברת אקסטרה סייז המסייעת בהבאת איבר המין לזקפה מלאה וממושכת, ניתן לנהל חיי מין עשירים ותקינים ללא צורך במרשם רופא.

אין אונות בגיל צעיר

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

איך להשתמש בקונדום?

קונדום הוא אמצעי מניעה המיועד לשימוש על ידי גברים. אמצעי מניעה זה הוא בעל יעילות גבוהה מאוד במניעת הריון ובשל תכונותיו, הוא היעיל ביותר במניעת

קרא עוד »
שיפור הסקס

שיפור הסקס

כבר תקופה שאתם מרגישים שאתם צריכים לשנות משהו בחדר המיטות ועל שיפור הסקס, אבל אתם לא יודעים מאיפה להתחיל? חשבתם להתייעץ עם סקסולוגית אבל אתם

קרא עוד »
חוסר סיפוק מיני

חוסר סיפוק מיני

קיום יחסי מין הוא אחד מבין הנאות החיים הגדולות ביותר אותה חווה האדם במהלך חייו.  אך ישנם לא מעט גברים שחווים חוסר סיפוק מיני, הגעה

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן