איך מגדילים את הפין באופן טבעי

ישנם גברים שאינם מרגישים בנוח עם גודל איבר מינם ורוצים להגדיל אותו לגודל שייתן להם ביטחון עצמי וביטחון בביצועים שלהם בחדר המיטות. אז איך מגדילים את הפין? בכדי להגדיל את הפין יש צורך לעיתים בפרוצדורות מורכבות כגון ניתוחים, הזרקות, שאיבות ועוד. אך ישנה גם דרך טבעית להגדיל את הפין ללא התערבות של פרוצדורה כירורגית.

 

ממוצע גודל איבר המין הגברי

גודלו של איבר המין נמדד על ידי עובי ואורך (היקף). מדידה של איבר המין נעשית כאשר איבר המין במצב של זקפה מלאה והוא מגיע לגודל המקסימלי. כאשר גודל איבר המין הגברי קטן מ-8 סנטימטרים איבר המין יקרא מיקרו-פין. המיקרו-פין עשוי לגרום למצב שבו הגבר אינו יכול לספק את הפרטנרית שלו לחדר המיטות.

ממוצע גודל הפין בעולם עומד על כ-13.5 סנטימטרים. למעשה, האורך הוא אינו שקובע עד כמה האישה תגיע לסיפוקה אלא עובי האיבר. מחקרים מראים על כך שגזע אינו מצביע בהכרח על גודל איבר המין וגם על כך שאין הבדל גודל בין מבוגרים וצעירים.

 

דברים שלא ידעתם על הפין הגברי

  • לפי מחקרים, עם השנים הרגישות בפין פוחתת. אם פין מכופף בצורה חדה הוא יכול גם להישבר. בפין עצמו אין עצמות שעלולות להישבר, אך יש כלי דם העלולים להתפקע והדם שנמצא בהם יכול לדלוף ולגרום לנפיחות, וזה מצב מאוד לא נעים וכואב.
  • לכל פין יש זקפה בצורה שונה, בעת הזקפה הפין יכול לנטות ימינה או שמאלה, כלפי מעלה או כלפי מטה. אין שום קשר למצב הבריאותי של הגבר. ההבדל הוא בין כל גבר וגבר לפי גנטיקה ומרכיבים נוספים.
  • האזור המגורה ביותר של הפין הוא באזור הכיפה (עטרה) ותחתי השופכה. מקומות מענגים נוספים הם החלק העליון של העטרה, צדדיה של העטרה, צידי הפין, החלק העליון של השופכה לאלה שאינם נימולים.
  • פין שעבר ברית מילה בעל סיכוי נמוך יותר לחלות במחלות מאשר לפין ערל – בעורלה של הפין יש המון בקטריות. מחקר שנעשה באוגנדה על ידי אמריקאים גילה כי לגברים נימולים יש פחות בקטריות על הפין. זאת מכיוון שעורלה מייצרת המון לחות והיא אופטימלית לתנאי גידול של בקטריות. ארגון הבריאות העולמי המליץ על ברית מילה גם אם אינכם יהודים, מכיוון שברית המילה מקטין את הסיכויים לחלות במחלות כגון HIV (איידס). כמו כן לאנשים נימולים יש סיכוי קטן יותר לחלות בסרטן הפין.
  • כאשר גוף מתבגר גם הפין מתבגר יחד אתו – הפין עובר שינויים רבים מגיל 30, שנחשב שיא התפקוד שלו ועד גיל מבוגר של זקנה. הפין כן יכול להתקצר עם השנים וכך גם האשכים. ככל שמתבגרים הרגישות בפין נחלשת, אך למצב זה יש תרופות המסייעים במצב זה.

 

הגדלת הפין

ברוב המקרים כאשר גברים רוצים להגדיל את הפין שלהם, הם עושים זאת ממניעים פסיכולוגים ולא בהכרח ממניעים פיזיים. במקרה וגבר מרגיש לא בטוח בעצמו ובאיבר מינו, מומלץ ללכת למטפל המתמחה בבעיות רגשיות ובעיות מיניות על מנת לקבל הכוונה נכונה בנושא. עלייה במשקל היא גם פקטור לכך שאיבר המין יכול להראות קטן יותר ביחס לגוף. אם יש עלייה במשקל, כדאי להבין שהפין אינו התכווץ..

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

בעזרת היוועצות עם רופא, ניתן להיחשף לשיטות הקיימות היום בשוק להגדלת הפין, ביניהן קיימות גם שיטות טבעיות היכולות לעזור פיזית ונפשית למטופל.

 

איך מגדילים את הפין? הגדלות הפין באופן טבעי

ייתכן ואם אתם מעוניינים להגדיל את הפין שלכם שקלתם כמה פרוצדורות רפואיות שאינם טבעיות, אך בחרתם לבדוק האם האופציה הטבעית עשויה לעזור לכם. למעשה הגדלת הפין אינה נעשית מתוך צורך פיזי, כי פין מעל ל-8 ס״מ יכול לענג אישה. הגדלת הפין נעשית בעיקר כי מסמלת ביטחון, גבריות ותחושה עוצמתית.

במידה וכן בחרתם בהגדלת הפין, ישנם אופציות היכולות לעזור למטרה זו באופן טבעי.

 

איך מגדילים את הפין בשיטת אנדרו פינס

הינו מוצר בעל אפקט מתיחה המביא להאצת תהליכי התחדשות התאים שלנו ללא כל תופעות לוואי. מוצר זה ניתן לשימוש בקרב גברים בגילאים 18 עד 60. שיטה זו יכולה להגדיל באופן טבעי את האיבר בין 0.5-4 סנטימטרים, גם בעת זקפה וגם בעת רפיון. תהליך הגדלת הפין מתבצע בעזרת גומייה. משתמשים רבים מדווחים על שיפור משמעותי על אורך ועובי פין כבר לאחר 6-7 חודשי שימוש.

 

איך מגדילים את הפין בעזרת משאבת ואקום

המשאבה עוזרת ליצור זקפה הנובעת בדרך כלל מזרימת דם לקויה לאזור איבר המין הגברי. המשאבה משפרת את זרימת הדם באיבר המין הגברי וכך גורמת לו להגיע לזקפה. אפקט השאיבה גורם לאיבר המין לחזק את מחזור הדם ובכך מסייע לאיבר המין להראות יותר גדול משמעותית באופן זמני בגלל כלי הדם.

 

איך מגדילים את הפין בשיטת ג׳לקינג

שיטה המבצעים אותה בבית. שיטה זו פועלת כאשר הפין רפוי ופועלת באופן טבעי ומתבססת על תרגילים להגדלת הפין. את התרגילים מתבצעים בבית בפרטיות ובשקט. הפעולה מתבצעת בעזרת הפעלת לחץ עדין על הפין ובאופן טבעי עם היד. תרגול זה מתבצע בין 20-30 דקות ביום.

 

לסיכום

לא מעט גברים דיווחו כי הגדלת פין ללא התערבות כירורגית יעילה גם כן . השימוש הטבעי הוא בעזרת ואקום, גומייה, ושיטת ג׳לקינג. שיטות אלה הן שיטות לא מזיקות ויעילות להגדלת הפין באופן זמני. אך הגדלת פין באופן כירורגי לרוב גם זמניות. כך שמומלץ לנסות שיטות טבעיות לפני הליך כירורגי.

 

איך מגדילים את הפין באופן טבעי

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

איך לגמור לאט יותר

איך לגמור לאט יותר

כ-30% מהגברים סובלים מבעיות בתפקוד המיני, 10% מתוכם סובלים משפיכה מוקדמת. זוהי אחת התופעות הנפוצות ביותר בקרב גברים שמובילה לתסכול, מבוכה, פגיעה בביטחון העצמי, קשיים

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן