איך מגדילים את הפין באופן טבעי

ישנם גברים שאינם מרגישים בנוח עם גודל איבר מינם ורוצים להגדיל אותו לגודל שייתן להם ביטחון עצמי וביטחון בביצועים שלהם בחדר המיטות. אז איך מגדילים את הפין? בכדי להגדיל את הפין יש צורך לעיתים בפרוצדורות מורכבות כגון ניתוחים, הזרקות, שאיבות ועוד. אך ישנה גם דרך טבעית להגדיל את הפין ללא התערבות של פרוצדורה כירורגית.

 

 

ממוצע גודל איבר המין הגברי

גודלו של איבר המין נמדד על ידי עובי ואורך (היקף). מדידה של איבר המין נעשית כאשר איבר המין במצב של זקפה מלאה והוא מגיע לגודל המקסימלי. כאשר גודל איבר המין הגברי קטן מ-8 סנטימטרים איבר המין יקרא מיקרו-פין. המיקרו-פין עשוי לגרום למצב שבו הגבר אינו יכול לספק את הפרטנרית שלו לחדר המיטות.

ממוצע גודל הפין בעולם עומד על כ-13.5 סנטימטרים. למעשה, האורך הוא אינו שקובע עד כמה האישה תגיע לסיפוקה אלא עובי האיבר. מחקרים מראים על כך שגזע אינו מצביע בהכרח על גודל איבר המין וגם על כך שאין הבדל גודל בין מבוגרים וצעירים.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

למאמר: איך להגדיל את הפין, לחצו כאן >>>

 

דברים שלא ידעתם על הפין הגברי

  • לפי מחקרים, עם השנים הרגישות בפין פוחתת. אם פין מכופף בצורה חדה הוא יכול גם להישבר. בפין עצמו אין עצמות שעלולות להישבר, אך יש כלי דם העלולים להתפקע והדם שנמצא בהם יכול לדלוף ולגרום לנפיחות, וזה מצב מאוד לא נעים וכואב.
  • לכל פין יש זקפה בצורה שונה, בעת הזקפה הפין יכול לנטות ימינה או שמאלה, כלפי מעלה או כלפי מטה. אין שום קשר למצב הבריאותי של הגבר. ההבדל הוא בין כל גבר וגבר לפי גנטיקה ומרכיבים נוספים.
  • האזור המגורה ביותר של הפין הוא באזור הכיפה (עטרה) ותחתי השופכה. מקומות מענגים נוספים הם החלק העליון של העטרה, צדדיה של העטרה, צידי הפין, החלק העליון של השופכה לאלה שאינם נימולים.
  • פין שעבר ברית מילה בעל סיכוי נמוך יותר לחלות במחלות מאשר לפין ערל – בעורלה של הפין יש המון בקטריות. מחקר שנעשה באוגנדה על ידי אמריקאים גילה כי לגברים נימולים יש פחות בקטריות על הפין. זאת מכיוון שעורלה מייצרת המון לחות והיא אופטימלית לתנאי גידול של בקטריות. ארגון הבריאות העולמי המליץ על ברית מילה גם אם אינכם יהודים, מכיוון שברית המילה מקטין את הסיכויים לחלות במחלות כגון HIV (איידס). כמו כן לאנשים נימולים יש סיכוי קטן יותר לחלות בסרטן הפין.
  • כאשר גוף מתבגר גם הפין מתבגר יחד אתו – הפין עובר שינויים רבים מגיל 30, שנחשב שיא התפקוד שלו ועד גיל מבוגר של זקנה. הפין כן יכול להתקצר עם השנים וכך גם האשכים. ככל שמתבגרים הרגישות בפין נחלשת, אך למצב זה יש תרופות המסייעים במצב זה.

 

הגדלת הפין

ברוב המקרים כאשר גברים רוצים להגדיל את הפין שלהם, הם עושים זאת ממניעים פסיכולוגים ולא בהכרח ממניעים פיזיים. במקרה וגבר מרגיש לא בטוח בעצמו ובאיבר מינו, מומלץ ללכת למטפל המתמחה בבעיות רגשיות ובעיות מיניות על מנת לקבל הכוונה נכונה בנושא. עלייה במשקל היא גם פקטור לכך שאיבר המין יכול להראות קטן יותר ביחס לגוף. אם יש עלייה במשקל, כדאי להבין שהפין אינו התכווץ..

בעזרת היוועצות עם רופא, ניתן להיחשף לשיטות הקיימות היום בשוק להגדלת הפין, ביניהן קיימות גם שיטות טבעיות היכולות לעזור פיזית ונפשית למטופל.

 

איך מגדילים את הפין? הגדלות הפין באופן טבעי

ייתכן ואם אתם מעוניינים להגדיל את הפין שלכם שקלתם כמה פרוצדורות רפואיות שאינם טבעיות, אך בחרתם לבדוק האם האופציה הטבעית עשויה לעזור לכם. למעשה הגדלת הפין אינה נעשית מתוך צורך פיזי, כי פין מעל ל-8 ס״מ יכול לענג אישה. הגדלת הפין נעשית בעיקר כי מסמלת ביטחון, גבריות ותחושה עוצמתית.

במידה וכן בחרתם בהגדלת הפין, ישנם אופציות היכולות לעזור למטרה זו באופן טבעי.

 

איך מגדילים את הפין בשיטת אנדרו פינס

במרכזה של השיטה להגדלת הפין של אנדרו פינס, עומדת גומייה מיוחדת בעלת אפקט מתיחה המביא להאצת תהליכי התחדשות התאים שלנו ללא כל תופעות לוואי. גברים בגילאים 18 עד 60 משתמשים בגומייה של אנדרו פינס להגדלת הפין. שיטה זו יכולה להגדיל באופן טבעי את האיבר בין 0.5-4 סנטימטרים, גם בעת זקפה וגם בעת רפיון. תהליך הגדלת הפין מתבצע בעזרת גומייה. משתמשים רבים מדווחים על שיפור משמעותי על אורך ועובי פין כבר לאחר 6-7 חודשי שימוש.

 

איך מגדילים את הפין בעזרת משאבת ואקום

המשאבה עוזרת ליצור זקפה הנובעת בדרך כלל מזרימת דם לקויה לאזור איבר המין הגברי. המשאבה משפרת את זרימת הדם באיבר המין הגברי וכך גורמת לו להגיע לזקפה. אפקט השאיבה גורם לאיבר המין לחזק את מחזור הדם ובכך מסייע לאיבר המין להראות יותר גדול משמעותית באופן זמני בגלל כלי הדם.

 

איך מגדילים את הפין בשיטת ג׳לקינג

שיטת ג'לקינג להגדלת הפין, היא שיטה שמבצעים אותה בבית. שיטה זו מתבצעת כאשר הפין רפוי ומתבססת על תרגילים להגדלה טבעית של הפין. את התרגילים מבצעים בבית בפרטיות ובשקט. הפעולה מתבצעת בעזרת הפעלת לחץ עדין על הפין. תרגול זה מתבצע בין 20-30 דקות ביום.

איך מגדילים את הפין באופן טבעי
איך מגדילים את הפין באופן טבעי

 

לסיכום

לא מעט גברים דיווחו כי הגדלת פין ללא התערבות כירורגית יעילה גם כן. השימוש הטבעי הוא בעזרת ואקום, גומייה, ושיטת ג׳לקינג. שיטות אלה הן שיטות לא מזיקות ויעילות להגדלת הפין באופן זמני. אך הגדלת פין באופן כירורגי לרוב גם זמניות. כך שמומלץ לנסות השיטות הטבעיות של לפני הליך כירורגי, במיוחד הכדורים הטבעיים של אקסטרא סייז.

 

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר