איך לטפל בשפיכה מוקדמת?

אז הגעתם לרגע שבו בת הזוג שלכם ואתם נכנסים לחלק הרציני והאינטימי יותר של מערכת היחסים. התקרבתם, התחבקתם, הרגשתם ונגעתם ולאחר מספר פעמים נתקלתם בבעיה קריטית. בעיית השפיכה המוקדמת היא לא דבר חדש בתחום הרפואה ולכן אתם יכולים לבחון את האופציות הקיימות בשוק שמסבירות איך לטפל בשפיכה מוקדמת.

 

מהי שפיכה מוקדמת?

שפיכה מוקדמת היא תופעה של חוסר שליטה במועד השפיכה. בעבר היו מגדירים שפיכה מוקדמת כשהיא מגיעה לאחר כ-2 דקות מרגע החדירה, אולם בעידן המודרני לזמן כבר אין משמעות וההגדרה קובעת כי גבר סובל משפיכה מוקדמת אם אינו מסוגל לקיים יחסי מין במשך הזמן הרצוי לו והיה רוצה שהאקט המיני יימשך זמן רב יותר. ניתן לחלק את הסובלים משפיכה מוקדמת לאלה הסובלים מהפרעה ראשונית, כלומר מאז ומתמיד, ולאלה עם הפרעה משנית, הפרעה שהגיעה מתישהו במהלך החיים.

 

איך אפשר לטפל בשפיכה מוקדמת?

כדי לטפל בשפיכה מוקדמת יש צורך להבין מהם הגורמים לכך. ישנם מצבים פסיכולוגיים שעלולים לגרום לשפיכה מוקדמת. למשל, לחץ נפשי, דיכאון, חוסר ביטחון עצמי וכו'. ברגע שהבעיה צצה פעם אחת, הלחץ בפעמים הבאות לפצות הוא רב, דבר שמגביר את הסיכוי שיקרה שוב. כמו שישנם גם השפעות פיזיולוגיות כמו: דלקת בערמונית, ליקויים במערכת העצבים, תרופות מסוימות, ואי-זיהוי של נקודת האל-חזור. כאשר הגבר פשוט אינו מצליח לזהות את נקודת הגירוי שלאחריה כבר לא ניתן למנוע את השפיכה.   

כיום דרכי הטיפול בתופעה מאפשרים למגר אותה בדרכים שונות. ראשית הטיפול הפסיכו סקסולוגי אשר מטרתו היא שיפור יכולת הזיהוי של הגבר את עצמת הגירוי המיני ושיפור השליטה בשפיכה. מדובר בטיפול ארוך, ולעיתים עוזר, אך כשרף ההתרגשות גובר בעת קיום יחסי המין קשה לבצע את מה שתורגל.

 

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

הדרך הטבעית לטיפול בשפיכה מוקדמת

דרכים נוספות לטפל בשפיכה מוקדמת הם תכשירי השהיה טבעיים. את תכשירי ההשהיה אפשר למרוח על החלק החיצוני של איבר המין והם מכילים חומר מאלחש במינון מאוד נמוך. החומר בעצם מאלחש את האזור המגורה, מפחית את עוצמת הרגישות ומסייע לגבר להיות בשליטה טובה יותר על השפיכה. עם זאת, ישנם פעמים שתכשירים אלו עלולים לאבד את הזקפה ולגרום לבעיית אין אונות.

 

תכשירי השהיה טבעיים

לאחרונה, פותחו תכשירים יותר מועילים אשר מסייעים לטיפול בשפיכה המוקדמת והמבוססים על חומרים טבעיים כמו של חברת XtraSize. XtraSize מוצר טבעי המיוצר מתרכובות צמחים בעלי תרכובת פעילה אשר תאפשר לך לקחת חזרה את השליטה בחיי המין שלך. שימוש ב-XtraSize באופן קבוע משפר את מצבו של הקורפורה קברנוסה. זהו תהליך של נטילת קפסולה אחת ליום במשך חודשיים ללא קשר למגע המיני ואשר מסדירה את התפקוד המיני בצורה הטובה ביותר. בנוסף, פיתחה חברת XtraSize קרם ייחודי המבוסס על אותם תרכובות טבעיות ומסייע לכם כחצי שעה לפני המגע המיני לשלוט בקצב ולמנוע את השפיכה המוקדמת לשיפור חיי המין ולהנאה מושלמת.

תכשירי XtraSize הנמרחים לפני האקט המיני נעימים למגע שקופים וללא ריח המאפשרים למשתמשים לדחות את השפיכה וליהנות ממשגל ארוך ומהנה יותר. התכשירים מורכבים מחומרים טבעיים בלבד המאושרים ע"י משרד הבריאות וניתן לרכוש אותם ללא מרשם רופא.

גברים רבים שסובלים מתופעת השפיכה המוקדמת מציינים כי מתלוות אליה השלכות רבות שכוללות בין היתר קשיים נפשיים שכוללים לחץ נפשי, חוסר ביטחון עצמי, דיכאון וכו'. גברים אלו מציינים כי הם מרגישים צורך לפצות במקרים שבהם הבעיה חוזרת על עצמה.

לא מעט גברים ונשים שואלים את רופא המשפחה שלהם איך לטפל בשפיכה מוקדמת? מסתבר שזו אחת השאלות הנפוצות שרופאי משפחה נשאלים. אבל האמת היא, שאין צורך לגשת לרופא המשפחה. יש תכשירים טבעיים שגורמים להשהיה באופן טבעי וניתן לקנות אותם ללא צורך במרשם של רופא.

יש לכם חברים או מכרים שתוהים איך לטפל בשפיכה מוקדמת? אתם מוזמנים לומר להם שאפשר לטפל בבעיה באופן טבעי בלבד. תוהים איך אפשר לעשות זאת? באמצעות קרם XtraSize שמכיל תרכובות טבעיות בלבד ומאפשר להאריך את משך קיום היחסים תוך השהייה מרבית.

כעת, אחרי שקראתם את כל הפרטים לעומק, אתם יודעים איך לטפל בשפיכה מוקדמת? נכון? אבל זה לא מספיק. עליכם לדעת גם את הוראות השימוש בתכשיר. צריך למרוח את התכשיר כחצי שעה לפני האקט המיני. כך תוכלו לשלוט בקצב, למנוע את השפיכה המוקדמת ולשפר את חיי המין שלכם.

לטפל בשפיכה מוקדמת

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

ויאגרה לצעירים

ויאגרה לצעירים

לא מעט גברים נתקלים בתופעה לא נעימה בדמות בעיות זיקפה בעת קיום יחסי מין. נהוג לחשוב שהתופעה קיימת בקרב גברים מבוגרים אך מדובר בטעות –

קרא עוד »
להגביר את התשוקה בזוגיות ראשית

הגדלת הפין – פתרונות

הגדלת הפין, היא שאיפה וחלום של גברים רבים, ולרוב היא מוצגת ונראית לנו כאיזה חלום שלא ניתן לממש, מבוי סתום שאי אפשר לפרוץ. ההנחה הזו

קרא עוד »
ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

ויאגרה ללא מרשם

ויאגרה ללא מרשם רופא, יש דבר כזה? כשאתם סובלים מבעיות אין אונות, חוסר זקפה או זקפה חלשה, ואפילו במצבים מיניים אחרים כמו שפיכה מוקדמת? מיד

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן