איך להגדיל את הפין

אתם ודאי שמעתם על המשפט המוכר ״הגודל לא קובע״? ובכן, יש כמה גברים שסבורים שהגודל מאוד קובע ומשפיע ישירות על הביטחון העצמי שלהם. גודל של איבר המין הגברי נקבע לפי האורך והעובי שלו. ולא רק הגודל אלא גם צורתו והפרופורציות שלו. האם הוא מצב שניתן לשינוי? ואיך ניתן להגדיל את הפין?

 

למי מתאים הגדלת פין?

הגדלת פין יכול להתאים לגברים שמטרתם היא לשפר את חיי המין שלהם. הגדלת הפין עשוי לעזור לגברים רבים בדרך שבה הם תופסים את האופן בו הם מספקים את בנות הזוג שלהם בעת קיום יחסי המין. הגדלת פין עשויה לעכב שפיכה מוקדמת בכך שנוצרת הפחתה של רגישות של העטרה. לא כל הגברים התברכו באיבר מין גדול מספיק לטעמם.

מלבד זאת ישנו נתון המצביע על כך שאיבר מין בגודל כ-8 ס״מ ומעלה יכול לגרום לגירוי והנאה בקולטני התחושה אצל אישה, ולמעשה איבר עבר יותר עשוי לגרום הנאה מחיכוך רב יותר עם דפנות הנרתיק שהן רגישות יותר.

 

איך מודדים את גודל הפין?

את גודל הפין מודדים כאשר הוא בזקפה מלאה. הסיבה לכך, כי כאשר ישנה זקפה יש איברי מין שלא מתארכים אלא רק מזדקרים. לכן, איבר מין אשר לא בזקפה לא צפוי להגיע לאותו גודל כאשר הוא בזקפה. גם גברים וגם נשים מתייחסים לגודל איבר מין כאשר הוא רפוי, אך אינו זה קשר לגודל האמיתי של האיבר אלא יותר קשור לדברים כמו דימוי גוף ודימוי גברי בעיקר.

פין הקטן מ-8 ס״מ נחשב למיקרו-פין המוגדר כפין אשר מבחינה קלינית אינו יכול לספק אישה. פין הגדול מ-8 ס״מ נחשב לפין נורמלי היכול לספק אישה.

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

 

איך להגדיל את הפין? הדרכים להגדלת הפין

ניתוח – ניתוח מתבצע רק כאשר המטופל בעל מיקרו-פין, כלומר הפין שלו קטן מ-8 ס״מ. במהלך הניתוח מנתקים רצועות אשר מחוברות אל הפנים בעצם בחיק וכך גורמים לו לבלוט יותר מהגוף. רוב המוחלט של הגברים לא נכללים בקטגוריה זו והניתוח אינו אופציה רלוונטית שעשויה להיות רלוונטית עבורם. בעזרת ניתוח הפין מתארך ב2-3 ס״מ בזמן רפיון.

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ודורש תקופת החלמה. לניתוח תופעות לוואי שיכולות לפגוע בחוזק הזקפה ופגיעה במראה הפין. לניתוח אין השפעה על עובי הפין רק על אורכו. התאוששות לאחר ניתוח כוללת מספר ימים עד שבוע להתאוששות ומומלץ להימנע מרחצה בבריכה או בים ורק לאחר מכן לחזור לשגרה.

 

משאבת ואקום

להגדלת פין קיימת משאבה המלבישים אותה על הפין ויוצרים סביבו ואקום, עד שהפין מתמלא בדם ומתנפח בדיוק כמו כאשר הוא בזקפה. פעולה זו במקור נועדה לגברים הסובלים מאין-אונות, אך לפי חלק ממחקרים טיפול במשאבה כ-3 פעמים יכול להביא לשיפור מועט בגודל הפין.

הטיפול עצמו אינו פולשני, נוח לשימוש ביתי והוא ללא כאבים. אך לחץ גבוהה מידי עשוי לפגוע בכלי הדם וגודל איבר המין אינו משתנה באופן משמעותי.

 

איך להגדיל את הפין בעזרת מתיחה

משיכה הינה שיטה שמטרתה להביא לאורך רקמות של הפין בעזרת משקולות לאיבר מין, או באמצעות מכשירים מכניים בזמן ממושך על עטרת הפין. מטרת המתחילה להביא לאורך הפין. הטיפול אינו פולשני ומביא להארכה מסוימת של פין. ישנו גורם סיכון ברקמות הפין ובעצבים עד לגרימה של אין אונות בלתי הפיכה. לשיטה זו אין כל השפעה על עובי הפין.

 

איך להגדיל את הפין בעזרת תרופות ותוספי מזון

שיטות של תוספי מזון ותרופות מציפות את השוק אך למרבה הצער עוד לא הוכח שהן יעילות בהגדלת הפין. חלק מן המרכיבים נמצאים אינם מזיקים, אך חלק מהחומרים לא נבדקו כלל. מרכיבים שלא נבדקו עשויים לגרום לתופעות לוואי או סיכון אחר ורצוי לבדוק את המרכיבים של התרופות לפני השימוש בהם.

 

איך להגדיל את הפין באמצעות הזרקת שומן

ניתן להגדיל את הפין באמצעות הזרקה של שומן ממקומות בגוף של המטופל ועוזר לעבות את הפין. מכיוון שהשומן הינו של המטופל, קיים פחות חשש לדלקת או נפיחות. להזרקת השומן נדרשות פרוצדורות בהרדמה שהן שאיבת השומן מגוף המטופל והזרקתו אל הפין. טיפול זה עלול להותיר את הפין עם צלקות או גבשושיות.

הזרקת חומצה היאלורונית – השימוש הנפוץ ביותר לחומצה היאלורונית היא למלא קמטי הבעה בפנים בעיקר. חומצה היאלורונית קיימת בגוף גם באופן טבעי. כאשר רוצים להגדיל את גודל האיבר מזריקים את החומצה היאלורונית תחת הרדמה מקורית לאורכו של הפין.

הזרקה של חומצה היאלורונית בעיקר מגדילה את היקף הפין (את גודלו מבחינת עובי) אך שיפור בזרימת הדם תורם להגדלתו של הפין בעיקר ברפיון. להבדיל משיטות אחרות, שיטה זו הינה שיטה נוחה ואינה מצריכה הרדמה מלאה או תקופת החלמה. ניתן לקבל תוצאות יפות לאחר הזרקה ולשלוט על גודל הרצוי של הפין.

ניתן להזריק יותר ופחות בהתאם לרצון ולצורך. אך מכיוון שמדובר בחומר טבעי, החומר מתפרק לאחר שנתיים ונספג בגוף. האיבר אכן נשאר גדול יחסית, אך אם רוצים להגיע לאותו גודל כפי שהיה בזמן ההזרקה, יש לבצע שנית את הליך ההזרקה, המתבצע תחת הרדמה מקומית בלבד.

 

לסיכום

הגדלת פין יכולה להתבצע במגוון דרכים, חלקן פולשניות יותר וחלקן פחות. השיטות הקיימות בשוק כוללות ניתוח, משאבת ואקום, תרופות ותוספים והזרקות של שומן עצמי מגוף האדם וחומצה היאלורונית. כאשר ניתוח יתבצע רק אם מדובר בפין הקטן מ-8 סנטימטרים בלבד.

איך להגדיל את הפין

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

להגביר את התשוקה בזוגיות ראשית

הגדלת הפין – פתרונות

הגדלת הפין, היא שאיפה וחלום של גברים רבים, ולרוב היא מוצגת ונראית לנו כאיזה חלום שלא ניתן לממש, מבוי סתום שאי אפשר לפרוץ. ההנחה הזו

קרא עוד »
שיפור הסקס

שיפור הסקס

כבר תקופה שאתם מרגישים שאתם צריכים לשנות משהו בחדר המיטות ועל שיפור הסקס, אבל אתם לא יודעים מאיפה להתחיל? חשבתם להתייעץ עם סקסולוגית אבל אתם

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן