איך להגדיל את הפין

אתם ודאי שמעתם על המשפט המוכר ״הגודל לא קובע״? ובכן, יש כמה גברים שסבורים שהגודל מאוד קובע ומשפיע ישירות על הביטחון העצמי שלהם. גודל של איבר המין הגברי נקבע לפי האורך והעובי שלו. ולא רק הגודל אלא גם צורתו והפרופורציות שלו. האם הוא מצב שניתן לשינוי? ואיך ניתן להגדיל את הפין?

 

 

למי מתאים הגדלת פין?

הגדלת פין יכול להתאים לגברים שמטרתם היא לשפר את חיי המין שלהם. הגדלת הפין עשוי לעזור לגברים רבים בדרך שבה הם תופסים את האופן בו הם מספקים את בנות הזוג שלהם בעת קיום יחסי המין. הגדלת פין עשויה לעכב שפיכה מוקדמת בכך שנוצרת הפחתה של רגישות של העטרה. לא כל הגברים התברכו באיבר מין גדול מספיק לטעמם.

מלבד זאת ישנו נתון המצביע על כך שאיבר מין בגודל כ-8 ס״מ ומעלה יכול לגרום לגירוי והנאה בקולטני התחושה אצל אישה, ולמעשה איבר עבר יותר עשוי לגרום הנאה מחיכוך רב יותר עם דפנות הנרתיק שהן רגישות יותר.

 

גבר, רוצה להגדיל בצורה טבעית?

המדע כבר הוכיח – הגדלת הפין בצורה טבעית באישור משרד הבריאות

 

 

איך מודדים את גודל הפין?

את גודל הפין מודדים כאשר הוא בזקפה מלאה. הסיבה לכך, כי כאשר ישנה זקפה יש איברי מין שלא מתארכים אלא רק מזדקרים. לכן, איבר מין אשר לא בזקפה לא צפוי להגיע לאותו גודל כאשר הוא בזקפה. גם גברים וגם נשים מתייחסים לגודל איבר מין כאשר הוא רפוי, אך אינו זה קשר לגודל האמיתי של האיבר אלא יותר קשור לדברים כמו דימוי גוף ודימוי גברי בעיקר.

פין הקטן מ-8 ס״מ נחשב למיקרו-פין המוגדר כפין אשר מבחינה קלינית אינו יכול לספק אישה. פין הגדול מ-8 ס״מ נחשב לפין נורמלי היכול לספק אישה.

 

איך להגדיל את הפין? הדרכים להגדלת הפין

ניתוח – ניתוח מתבצע רק כאשר המטופל בעל מיקרו-פין, כלומר הפין שלו קטן מ-8 ס״מ. במהלך הניתוח מנתקים רצועות אשר מחוברות אל הפנים בעצם בחיק וכך גורמים לו לבלוט יותר מהגוף. רוב המוחלט של הגברים לא נכללים בקטגוריה זו והניתוח אינו אופציה רלוונטית שעשויה להיות רלוונטית עבורם. בעזרת ניתוח הפין מתארך ב2-3 ס״מ בזמן רפיון.

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ודורש תקופת החלמה. לניתוח תופעות לוואי שיכולות לפגוע בחוזק הזקפה ופגיעה במראה הפין. לניתוח אין השפעה על עובי הפין רק על אורכו. התאוששות לאחר ניתוח כוללת מספר ימים עד שבוע להתאוששות ומומלץ להימנע מרחצה בבריכה או בים ורק לאחר מכן לחזור לשגרה.

למאמר בנושא: הגדלת הפין ללא ניתוח לחצו כאן >>>

 

משאבת ואקום

להגדלת פין קיימת משאבה המלבישים אותה על הפין ויוצרים סביבו ואקום, עד שהפין מתמלא בדם ומתנפח בדיוק כמו כאשר הוא בזקפה. פעולה זו במקור נועדה לגברים הסובלים מאין-אונות, אך לפי חלק ממחקרים טיפול במשאבה כ-3 פעמים יכול להביא לשיפור מועט בגודל הפין. הטיפול עצמו אינו פולשני, נוח לשימוש ביתי והוא ללא כאבים. אך לחץ גבוהה מידי עשוי לפגוע בכלי הדם וגודל איבר המין אינו משתנה באופן משמעותי.

 

איך להגדיל את הפין בעזרת מתיחה

משיכה הינה שיטה שמטרתה להביא לאורך רקמות של הפין בעזרת משקולות לאיבר מין, או באמצעות מכשירים מכניים בזמן ממושך על עטרת הפין. מטרת המתחילה להביא לאורך הפין. הטיפול אינו פולשני ומביא להארכה מסוימת של פין. ישנו גורם סיכון ברקמות הפין ובעצבים עד לגרימה של אין אונות בלתי הפיכה. לשיטה זו אין כל השפעה על עובי הפין.

 

איך להגדיל את הפין בעזרת תרופות ותוספי מזון

שיטות של תוספי מזון ותרופות מציפות את השוק אך למרבה הצער עוד לא הוכח שהן יעילות בהגדלת הפין. חלק מן המרכיבים נמצאים אינם מזיקים, אך חלק מהחומרים לא נבדקו כלל. מרכיבים שלא נבדקו עשויים לגרום לתופעות לוואי או סיכון אחר ורצוי לבדוק את המרכיבים של התרופות לפני השימוש בהם.

 

איך להגדיל את הפין באמצעות הזרקת שומן

ניתן להגדיל את הפין באמצעות הזרקה של שומן ממקומות בגוף של המטופל ועוזר לעבות את הפין. מכיוון שהשומן הינו של המטופל, קיים פחות חשש לדלקת או נפיחות. להזרקת השומן נדרשות פרוצדורות בהרדמה שהן שאיבת השומן מגוף המטופל והזרקתו אל הפין. טיפול זה עלול להותיר את הפין עם צלקות או גבשושיות.

הזרקת חומצה היאלורונית – השימוש הנפוץ ביותר לחומצה היאלורונית היא למלא קמטי הבעה בפנים בעיקר. חומצה היאלורונית קיימת בגוף גם באופן טבעי. כאשר רוצים להגדיל את גודל האיבר מזריקים את החומצה היאלורונית תחת הרדמה מקורית לאורכו של הפין.

הזרקה של חומצה היאלורונית בעיקר מגדילה את היקף הפין (את גודלו מבחינת עובי) אך שיפור בזרימת הדם תורם להגדלתו של הפין בעיקר ברפיון. להבדיל משיטות אחרות, שיטה זו הינה שיטה נוחה ואינה מצריכה הרדמה מלאה או תקופת החלמה. ניתן לקבל תוצאות יפות לאחר הזרקה ולשלוט על גודל הרצוי של הפין.

ניתן להזריק יותר ופחות בהתאם לרצון ולצורך. אך מכיוון שמדובר בחומר טבעי, החומר מתפרק לאחר שנתיים ונספג בגוף. האיבר אכן נשאר גדול יחסית, אך אם רוצים להגיע לאותו גודל כפי שהיה בזמן ההזרקה, יש לבצע שנית את הליך ההזרקה, המתבצע תחת הרדמה מקומית בלבד.

 

למאמר בנושא: להגדיל את הפין – כל השיטות לחצו כאן >>>

 

איך להגדיל את הפין
איך להגדיל את הפין

 

לסיכום

הגדלת פין יכולה להתבצע במגוון דרכים, חלקן פולשניות יותר וחלקן פחות. השיטות הקיימות בשוק כוללות ניתוח, משאבת ואקום, תרופות ותוספים והזרקות של שומן עצמי מגוף האדם וחומצה היאלורונית. כאשר ניתוח יתבצע רק אם מדובר בפין הקטן מ-8 סנטימטרים בלבד.

 

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר