איך לגמור לאט יותר

כ-30% מהגברים סובלים מבעיות בתפקוד המיני, 10% מתוכם סובלים משפיכה מוקדמת. זוהי אחת התופעות הנפוצות ביותר בקרב גברים שמובילה לתסכול, מבוכה, פגיעה בביטחון העצמי, קשיים בזוגיות ותחושת אשמה. בין אם אתם מהגברים שנוטים לשמור את הכל בבטן ובין אם אתם כאן כי כבר ניסיתם המון כדי להיפטר מהבעיה – הנה כל הדרכים שילמדו אתכם איך לגמור לאט יותר, בתהליך בטוח ובלתי מזיק. 

 

איך לגמור לאט יותר: בעיה של שפיכה מהירה או מוקדמת

"הופס אני גומר, הופס היא לא הספיקה". התופעה הזו כנראה לא מדלגת על אף גבר: התלהטות מוגברת, "פור פליי" ארוך מהרגיל, מימוש פנטזיה, רצון להפגין ביצוע, תשוקה על סף פיצוץ חושים, מגע באיזור רגיש מאוד לגירוי ועוד אלף ואחת סיבות יכולות ליצור תופעה של שפיכה מוקדמת. חלק מהגברים יחוו אותה אחת לתקופה או אפילו פעם בחיים בסך הכל ואחרים יחוו אותה על פני מספר תקופות, עם מספר פרטנריות ואפילו באופן עקבי ומטריד. 

השפיכה המוקדמת היא בעיה בתפקוד המיני שמפריעה מאוד ליחסי המין התקינים ובמקביל פוגעת בשני בני הזוג, במערכת היחסים, בדימוי העצמי של הגבר וביכולת להגיע לסיפוק שלו ושלה. אז מה עושים ואיך אפשר להתגבר על זה? הרעיון הוא לפתח כלים ומיומנויות שיעזרו לכם להבין איך לגמור יותר לאט יותר הן במובן הפיזי והן במובן הנפשי. לפעמים תזדקקו לפיתרון רפואי או טבעי שיעזור לכם לעכב מבחינה גופנית את רגע האורגזמה או רגע השפיכה (הידעתם? חלק מהסובלים משפיכה מוקדמת אפילו לא מספיקים לחוות אורגזמה. מצב פוגע ומייסר כשלעצמו), או לתכשיר שיתרום לכם יותר מהבחינה המנטלית. השאלה היא למה אתם יותר זקוקים ותמיד כדאי להתחיל מהפיתרון שנוח לכם יותר ליישם ובמידה והוא לא יעיל או טוב רק לתקופה קצרה, להתקדם גם לפתרונות אחרים. 

לפני שנציג לכם את כל היתרונות שאנו מאמינים שיוכלו לעזור לכם להימנע משפיכה מוקדמת, חשוב להקדים ולומר שכדאי לשמור על ראש פתוח, להסיר מגננות ולהיות נכונים לתקוף את הבעיה ממספר זוויות ולטווח ארוך, כלומר למשך מספר משגלים ולא רק אחד בלבד. איש לא צריך לדעת שאתם קוראים את המאמר הזה והדברים יכולים להישאר בינינו מכאן והלאה. 

 

קודם כל תירגעו

זה לא אומר שאתם עצבניים, אבל אתם בטח חווים לא מעט מתח לפני יציאה להרפתקה המינית הקרובה, בייחוד במצב שבו הפרטנרית שלכם לא ממש מודעת לבעיה. הדבר יוצר מתחים ותגובות גוף לא רצוניות עוד הרבה לפני שהתחלתם ולפגוע גם במגע הפיזי לפני האקט או לחשוש ממנו ולדחות אותו. אתם רוצים להרשים את בת הזוג, לתת ביצוע ולגרוף מחמאות אבל אם תשנו את הגישה שלכם בפתאומיות כמו שינוי התנוחות, המגע וההתנהגות הטבעיים, לא בטוח שתצליחו לשפר משהו.

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

לכן זה צריך לקרות על פני שורה של טקסים שאתם מבצעים לבד, באופן עצמי ואישי. נסו לתרגל דימיון מודרך, נשימות עמוקות, טכניקת אוננות שתגרום לכם להחזיק יותר וכל "טריק" פסיכולוגי שנראה לכם שיוכל לעזור במפגש המיני הבא. כשאתם מתחילים להרגיש דפיקות לב מואצות ולנשום במהירות לאורך המשגל, זה הרגע הנכון ליישם את כל מה שתרגלתם קודם. 

 

איך לגמור לאט יותר – אפשר לשלוט בזה

נשים עם שלפוחית רגיזה לומדות איך לעצור את הזרימה של השתן באופן עקבי, כך שהן יצליחו להתאפק לטווח זמנים ארוך יותר. האמת היא שזה לא שונה כל כך מהאופן שבו אתם צריכים לתרגל את השליטה בשפיכה. באוננות סדירה, אפשר לנסות בדיוק את אותו הדבר כך שמפעם לפעם רף היכולת "להתאפק" עולה שלב ובכל פעם שמרגישים שהשפיכה עומדת להתרחש עוצרים ומאפשרים לזקפה מעט לרדת לפני שממשיכים הלאה.

בהתחלה זה ייקח מספר דקות של המתנה, אך ככל שתתרגלו יותר תוכלו להגיע למצב שבו ההתאפקות מתבצעת בצורה יותר רצופה, בלי שתצטרכו להתרחק ממגע באיבר. נסו להאט קצב, לעבור תנוחה ואם אתם מתרגלים זאת גם בסקס נסו אפילו להימנע מגירוי של הפין למשך כמה דקות ולענג את בת הזוג. 

כדאי לזכור שיש הרבה הבדל בין לאונן לבד לבין לקיים יחסי מין "על אמת" ולכן צריך לתרגל כמו הדבר האמיתי עם קרם, ג'ל או חומר סיכה כדי לדמות את התחושה באופן מדויק. רק כך תצליחו להבין איך לגמור לאט יותר גם עם בת זוגתכם.

 

איך לגמור לאט יותר – חיזוק רצפת האגן

ועוד תרגול שליטה ידוע שאפשר לבצע הוא חיזוק של רצפת האגן. היא יכולה להיחלש בצורה זהה אצל גברים ונשים וכדאי ללמוד איך לשלוט בה ולחזק את הרפלקסים שלה. אימונים ספורטיביים (בעיקר כפיפות בטן ותרגילים שפועלים על שרירי האגן והליבה), כמו גם תרגילי "קגל" באופן קבוע יעזרו לכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים. 

אחד התרגילים הנפוצים הוא בשכיבה על הגב בברכיים כפופות, תוך כיווץ של שרירי רצפת האגן למשך מספר שניות ושחרור מלא. רצוי לבצע 10 חזרות על התרגיל, על פני שלושה סטים ביום. ככל שתתרגלו יותר, תוכלו להעלות את משך זמן הכיווץ וההרפיה ולהתקדם לתרגול גם בישיבה ועמידה. שימו לב – הכיווץ הוא לא של שרירי הבטן, הירכיים או הישבן, אלא של רצפת האגן בלבד. זה יכול לקחת מספר חזרות עד שתלמדו להפעיל את השרירים הנכונים. 

 

 

תגידו ביי ביי לפור פליי

המשחק המקדים יכול לחבל לגברים שסובלים מבעיות של שפיכה מהירה או מוקדמת ואם מדלגים עליו, אפשר בדרך כלל להגביר את ההתארכות של האקט והסיפוק ממנו. זה לא אומר שאתם צריכים להזניח אותו לגמרי מכאן והלאה, אבל שווה לנסות לוותר עליו לתקופה מסוימת או אפילו לקצר אותו כדי לראות אם זה מייצר לכם התארכות של האקט עצמו. אפשר להתחיל מכך שאתם תגיעו לשפיכה ולאחר מכן לטפל באורגזמה של בת הזוג, או להביא אותה ראשונה לשם ורק אז להתחיל מגע גופני מוגבר וחדירה. 

באופן כללי ויתור על המשחק המקדים הוא לא הדבר המומלץ ביותר ולכן כדאי למצוא טקטיקות שישאירו אתכם "במשחק" למשך טווח זמנים ארוך יותר כמו שימוש באביזרי סקס לבת הזוג ופחות מגע בגופכם, אוננות בבית לפני המפגש עם בת הזוג והכוונה של הסקס לשעות מסוימות שבהם אתם יודעים שתחזיקו יותר מעמד, כמו למשל מוקדם בבוקר. 

 

שימוש בקונדום

הוא לא פיתרון קבוע, אבל לרגעים ספונטניים או בלתי צפויים הוא יכול להיות יעיל ביותר. נסו להשתמש בסוג עבה כדי לנסות לעכב את השפיכה ואם יש לכם מערכת יחסים קבועה ובת זוג שנכונה לעזור בפיתרון, נסו להשתמש בו על פני תקופה ולעבור בהדרגה משם לקונדומים דקים ומסוככים יותר. אם לא תראו שיפור תוך זמן סביר, עברו לאמצעים נוספים. 

 

איך לגמור לאט יותר – שימוש במוצרי XtraSize

צמחים טבעיים שנמצאו כיעילים מאוד לריפוי בעיות בתפקוד המיני מיושמים כיום על פני תכשירים שונים שניתן לצרוך באופן בטוח ואפקטיבי ללא מרשם רופא. חברת אקסטרה סייז מייצרת בפיקוח מלא של משרד הבריאות ובאישורו שני תכשירים שנמצאו כיעילים במיוחד לטיפול בשפיכה מהירה:

 

Man Delay

תרסיס השהייה המכיל חומר מאלחש, כך שהגירוי המוגבר בפין יהיה מעט מעומעם ויקשה על השפיכה מלהתרחש במהירות. התרסיס הינו 100% מחומרים טבעיים ללא שום שימוש בכימיקלים והוא נועד לעמעם מעט את התחושה באופן ידידותי ומסייע לגוף, ללא תופעות לוואי מסוכנות וללא כל פגיעה בעור העדין באזור זה. Man Delay מכיל צמחי מרפא ותוספים יעילים במיוחד כמו ג'נסינג, למון גראס, מאקה, ענבר, אצות ים, קינמון, אגוז מוסקט, אבץ ומגנזיום. 

למוצר Man Delay לחצו כאן>>>

 

קרם אקסטרה סייז

קרם למריחה שנועד לעבות ולהגדיל את איבר המין, כך שהזקפה עצמה תתחזק. פיתרון זה מתאים לגברים שסובלים משפיכה מוקדמת כתוצאה מחוסר ביטחון או חרדות, איבר מין קטן ועוד. זקפה חזקה ועוצמתית יותר מסוגלת לסייע לעיכוב השפיכה ובכל מקרה מדובר במוצר אמין ואטרקטיבי מבחינת המחיר, כך ששווה מאוד לבדוק את היעילות שלו לגביכם. 

למוצר קרם אקסטרה סייז לחצו כאן>>>

איך לגמור לאט יותר

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

איך לעשות סקס ראשית

איך לעשות סקס

מין ומגדר, מתירנות כנגד שמרנות, לצורכי רבייה או להנאה רגשית וגופנית – סקס הוא פעילות אינטגרלית וחשובה מאין כמוה, וכמו שהיא חשובה להמשך קיום החיים

קרא עוד »
בעיות אימפוטנציה

בעיות אימפוטנציה

אימפוטנציה היא בעיה אשר משפיעה על חייהם של מיליוני גברים ברחבי העולם. מדובר בבעיה אשר פוגעת ביכולתם של גברים ליהנות מיחסי מין מלאים ומהנים וכפועל

קרא עוד »
משחת הגדלה

משחת הגדלה שעובדת!

ניסתם את הפתרון הכימי ונתקלתם בתופעות לוואי חמורות? באתר אסטרה סייז תמצאו משחת הגדלה שעובדת! המשחה תקנה לכם מספר שעות של זקפה חזקה ללא תופעות

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן