איך לאונן – המדריך המלא לגברים ונשים

גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומורכבת, שעדיין הרבה דברים לא באמת ידועים לגביה. גברים ונשים שמחפשים תשובות בנוגע לשאלה איך לאונן, בדרך כלל מוצאים את עצמם עם הרבה מאוד ידע שזורם בעולם האינטרנט ומעט מאוד פרקטיקה לגבי איך לעורר באמת את הגוף וליצור תחושה מושלמת. למה זה קורה? לכל אחד ואחת מאיתנו יש דרך אחרת לתקשר עם הגוף דרך מגע, תחושות ואפילו אווירה. מה שיעשה עבודה מופלאה על האיבר של אחד לא בטוח יתאים לאחר ומי אמר שנשים חייבות להשתמש רק באמצעי מסוים כדי להשיג גירוי מושלם לדגדגן?

 

הבעיה מתחילה בניסיון לחפש את מה שעושה לנו טוב, על ידי הקשבה לעצות של אחרים. זה אולי נכון למה ללבוש או באיזו מסעדה שווה לאכול היום בערב, אבל שגוי לחלוטין בעולם האוננות. הדרך לעונג העצמי המושלם עוברת דרך הרבה ניסוי וטעייה. הבונוס הוא שרק כך משיגים היכרות עמוקה ביותר עם הגוף, שתעזור לנו להשיג הנאה משובחת יותר עם בני הזוג. ככל שהגבר או האישה יודעים במדויק בזכות אוננות מה עושה להם טוב, מה "מפעיל" אותם ומייצר גירוי נכון, הם מצליחים לכוון טוב יותר את הפרטנרים שלהם וליהנות מסקס מספק ביותר. ולכן גם את המדריך הבא שמיד תקראו, צריך לקחת בעירבון מוגבל. מומלץ לקרוא ולקבל השראה כדי להתנסות ולנסות, ללמוד את הגוף ואת סודותיו ולהשתמש באוננות כאקט בריא ומשחרר.

 

איך לאונן בצורה בריאה?

נכון שהיא מתבצעת בפרטיות ובצניעות, אך באוננות אין כל בושה. למעשה, זו פעולה טבעית שלא מצריכה שום הכנה פרט לחשק והרצון האישיים. קיימות עוצמות, מהירויות, טכניקות שניתן ליישם ועל פי כל המחקרים, כל עוד היא לא גורמת לנזק, אפשר לבצע אותה גם מספר פעמים ביום. אם אתם מרגישים שפיתחתם תלות לגבי האוננות, שאתם מתקשים ליצור ממנה סיפוק ורוגע, קושי להירדם בלעדיה או כשהיא גורמת לכם לוותר על מפגשים חברתיים ואפילו מחויבויות, היא הופכת לבלתי בריאה. עד אז, אפשר להמשיך ליהנות בשקט.

 

נכנסים לאווירה

לחלק מכם הכי טבעי ונוח לשלוח יד למכנסיים ולהתחיל לגעת, ללטף ולמשש. אך לא בטוח שלאחרים זה מגיע באופן טבעי ומגרה כל כך, בטח שלא במהלך ההתנסויות הראשונות בחוויית האוננות. לכן אפשר להסיר מגננות על ידי יצירת אווירה מתאימה וחושנית, מה שיגביר את הגירוי והחשק ויהפוך את האקט לזורם יותר ופחות מביך. לבישת תחתון צמוד שמעניק תחושה סקסית או חיכוך מגרה עם המכנסיים, שכיבה בעירום ללא בגדים, החשכת החדר או עמעום התאורה, ריח, טמפרטורה ואפילו צלילים מסוימים יכולים לעזור מאוד. מחקרים מראים כי ככל שנוצרת אווירה מתאימה לזמן הסקס, כך הוא הופך למהנה ומספק יותר. ובכלל, מי רוצה לגעת בעצמו במקום או אווירה שגורמים לו להמשיך לחשוב על דברים אחרים מאשר לתת לדמיון מלהשתולל, לפנטז ולהישאב לתוך העונג?

גבר, לא נמאס לך להתאכזב מעצמך?

המדע כבר הוכיח - הגדלת הפין בצורה טבעית ללא ניתוח זה לא מיתוס

ויאגרה ללא מרשם רופא - Xtrasize

 

אוננות עם אביזרים: זה טוב. לפעמים

עולם אביזרי הסקס הוא כל כך רחב ומגוון, כך שבטוח תמצאו לפחות אביזר אחד או שניים שיכולים להשפיע לטובה על חוויית האוננות. נשים יכולות להשתמש בוויברטורים בגדלים או צורות שונות, גברים ישמחו לחומך סיכוך מסוים ובחדרי חדרים נספר לכם שגם דברים כמו בובות מין או חפצי פטיש פרטיים בהחלט תופסים. שני המינים יכולים לאונן גם מול תמונות חושניות או סרטי פורנו. אם ישנם חפצים שעושים לכם טוב, זכרו שצריך להגביל את השימוש בהם ויש לכך כמה סיבות חשובות.

הראשונה – אחרי כמה זמן עם אותו האביזר האהוב, התחושה נפגעת ואיתה גם רמות העונג. השנייה – מציאת האביזר המושלם מאוד תגביל אתכם מלנסות להמשיך ולהכיר את הגוף ולגלות מה עוד עושה לו טוב. השלישית והחשובה מכולן – אוננות קבועה עם אביזרים מובילה בסופו של דבר לציפיות לא הגיוניות מהמפגשים המיניים עם בני זוג, מחבלות בגירוי והסיפוק שתשיגו במיטה יחד ואף מייצרות לא מעט תסכולים, מתחים ובעיות בזוגיות. כמו כן, זכרו שחפצים עלולים לפצוע או להכאיב בשימוש לא נכון וליצור בעיות חמורות לעור או הפעילות הטבעית של איבר המין. השתמשו במתינות ואחריות.

 

עובדים בשלבים – ללמוד איך לאונן

זה כמעט נשמע בנאלי לומר לכם איך להתחיל ואיך להמשיך, כשכל אחד אוהב ונמשך לדברים כשהם קורים בקצב שלו. המטרה כאן היא לוודא שאתם לא נכנסים חזק מידי ומהר מידי לתוך העניינים, כי גם אוננות לצורך קבלת סיפוק מהיר ומידי עלולה לגרום להרגלי מין שגוים ובלתי מספקים בעתיד. נסו לראות כיצד גופכם מגיב ומתענג על ידי מעבר על כל שלבי הסקס – מנגיעות וליטופים איטיים מעל הבגדים, דרך שליחת ידיים לאזורים אינטימיים ועד צביתות, טפיחות ותנועות סיבוביות. נסו להבין מה מתעורר בכם בכל אחד מהשלבים, מה מושך אתכם לבצע יותר ומה רק לרגע קל. קחו את העניינים כמו באקט אמיתי: עדינים, רגועים, נעימים ומתפתחים. אין שום צורך למהר כשמדובר בזמן האיכות שלכם עם עצמכם ועשר אצבעותיכם. אם אתם מרגישים שבאופן כללי קשה לכם לגמור מאוננות תוך זמן סביר, זה בסדר לפנות לעצמכם זמן מיוחד בלו"ז לטובת העניין.

 

כשבא לנו, אבל הגוף עוד לא שם

כפי שכבר ציינו, אוננות זקוקה לאווירה ותחושות כדי להפוך לאפקטיבית ולכן נהוג לומר על מין שהוא מתחיל קודם כל בראש. בהחלט יכול לקרות מצב שבו ממש בא לכם, אבל אתם מרגישים שהגוף נוקשה, קפוא או בלתי מגיב. באופן די הגיוני אנחנו נוטים להקשיב לראש לפני שמקשיבים לגוף, אחרת אי אפשר להסביר מדוע אנחנו נמשכים למזון, חומרים או פעילויות שיוצרים לנו אושר רגעי ונזק ארוך טווח. באוננות, צריך להקשיב גם לגוף. אם אתם מרגישים שזה אפשרי ואתם זקוקים בסך הכל לפוש קטן, אפשר להשתמש בעזרים חיצוניים וזמינים כמו תמונות מושכות באיזה מגזין או פורנו. אם לא עובד לכם אחרי זמן מה, אין כל סיבה להיכנס לתסכול עמוק. כנראה אתם טרודים או מפליגים במחשבות ולכן בצעו קודם כל מה שרובץ לכם על המחשבה ורק אז גשו שוב לתהליך.

ועוד מילה בנוגע לצריכת פורנו – ברור לכולנו שמדובר במצג לא אמיתי, גם אם זה סרטון סופר חובבני. בעולם הפורנוגרפי נכנסים לעניינים מיד ומהר, אין ביטוי רגשי ובדרך כלל מדובר בתעשייה נצלנית ולא בבני זוג או תלמידי קולג' שמאוד חובבים סקס לעיני מצלמות. הימנעו מלאונן באופן קבוע מול סרטים כדי לא לפגוע בחוויה הגופנית ולהבנות את המחשבה רק לכיוון אחד. מעבר לכך, זו התמכרות לכל דבר וככל ההתמכרויות, היא מסוכנת ומזיקה בטווח הארוך.

 

שנסכם הכל על איך לאונן

תיגעו, תלטפו, תאוננו בכיף ותשמרו על פרטיותכם. אין צורך לספר לעולם על מעלליכם האישיים וישנם סודות שאם תרצו, יכולים להיות שמורים רק לכם ולפעמים גם לבני הזוג במערכת היחסים. ככל שתתנסו ביותר סגנונות, טכניקות, עוצמות, עזרים ותנוחות, כך תלמדו מהן נקודות העונג העילאיות שלכם ומה פחות עושה לכם טוב. עשו זאת כשאתם רגועים ונטולים ממתחים או דאגות וצרו לכם סביבה שקטה, תומכת ובטוחה שבה הקשר הנפלא שלכם עם גופכם אמור וצריך להתקיים.

ואל תשכחו כשאתם ביחד עם בן זוג ומרגישים שאתם צריכים עזרה אקסטרה הסתכלו באתר אקסטרה סייז ותמצאו את התשובה שלכם להנאה מירבית.

איך לאונן

למאמרים נוספים באתר אקסטרה סייז

איך להגדיל את הפין

איך להגדיל את הפין

אתם ודאי שמעתם על המשפט המוכר ״הגודל לא קובע״? ובכן, יש כמה גברים שסבורים שהגודל מאוד קובע ומשפיע ישירות על הביטחון העצמי שלהם. גודל של

קרא עוד »
ויאגרה סופר פארם 

ויאגרה סופר פארם 

ויאגרה, או בשמה המלא – סילדנפיל היא תרופה שמטפלת במצבים של אין אונות בקרב גברים. ניתן להשיג את תרופת ויאגרה סופר פארם באמצעות מרשם רופא,

קרא עוד »

איך להשתמש בקונדום?

קונדום הוא אמצעי מניעה המיועד לשימוש על ידי גברים. אמצעי מניעה זה הוא בעל יעילות גבוהה מאוד במניעת הריון ובשל תכונותיו, הוא היעיל ביותר במניעת

קרא עוד »
בעיות אימפוטנציה

בעיות אימפוטנציה

אימפוטנציה היא בעיה אשר משפיעה על חייהם של מיליוני גברים ברחבי העולם. מדובר בבעיה אשר פוגעת ביכולתם של גברים ליהנות מיחסי מין מלאים ומהנים וכפועל

קרא עוד »
0
עגלת הקניות
בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר
דילוג לתוכן