אודות אקסטרה סייז

אקסטרה סייז היא חברה שהוקמה מתוך מטרה לתת מענה דיסקרטי, מהיר, נוח, יעל וזול – לגברים שצריכים קצת עזרה במיטה. פיתחנו מגוון שיטות טבעיות וחדשניות, כדי לספק לכם מגוון פתרונות אפקטיביים שיכולים לשפר לכם את איכות החיים באופן מפתיע, להחזיר אתכם למשחק ולאפשר לכם לספק את בנות/בני הזוג שלכם באופן אופטימלי.

אישורים של XtraSize

חברת XtraSize עומדת בתנאים ובסטנדרטיים של משרד הבריאות ומחזיקה בידייה אישורים ממשרד הבריאות על תהליכי הייצור

אישור משרד הבריאות

מוצרים מובילים:

 

למה זה חשוב לנו?

קשיים בקיום יחסי מין אצל גברים יכולים לפגוע בהיבטים שונים של החיים. הזוגיות מתחילה להיפגע, קשה למצוא זוגיות חדשה, הביטחון העצמי נפגע ואיתו גם תחושת הערך העצמי. אצל גברים, לא כמו אצל נשים, תפקוד מיני תקין, תלוי לחלוטין בתפקוד תקין של איבר המין. ולכן, כאשר יש קושי בתפקוד תקין של איבר המין, או כאשר גודל איבר המין אינו מספק, גברים רבים מעדיפים לקבל עזרה. אז אנחנו רוצים להיות כאן בשבילכם, לספק לכם את הדרכים המתקדמות, הנעימות והקלות ביותר להגיע ליעד שלכם – תפקוד מיני תקין, מלא ובריא.

 

המטרה שלנו

  • לספק לכם דרך דיסקרטית לקבל את הפתרונות שלנו.
  • לספק לכם מגוון מוצרים שיתאימו לכל צורך ובחירה שלכם.
  • לספק לכם את הדרך הנוחה והקלה להזמין דרך האינטרנט.
  • לספק את ההזמנה שלכם באמצעות משלוח דיסקרטי – עד פתח הבית.
  • לעזור לכם לשפר ביצועים במיטה ואם צריך – אז גם להגדיל את הפין.
  • לאפשר לכם לקבל מוצרים בטוחים לשימוש – ללא מרשם רופא.

 

הדרך שלנו

התרכובת הייחודית של אקסטרה סייז עשויה מחומרים טבעיים, על בסיס צמחי. התרכובת משפיעה ישירות על רקמות הפין ועל זרימת הדם אל הפין וכך מאפשרת הגדלה והארכה של איבר המין. מאחר והתרכובת עשויה מחומרים טבעיים בלבד, היא נחשבת על ידי משרד הבריאות לתוסף מזון.

משום כך, אין חובה לקבל מרשם רופא, אין תופעות לוואי וכמעט כל אדם, בכל מצב רפואי יכול להשתמש בה. בנוסף, אין מגבלה על שימוש בתכשירים של אקסטרה סייז, גם אם אתם שותים אלכוהול במקביל.

 

המוצרים שלנו

 

קפסולות אקסטרה סייז

קפסולות לנטילה דרך הפה, מכילות חומרים טבעיים בלבד, מאושרות על ידי משרד הבריאות.

מיועדות לסייע בהגדלת הפין תוך התמקדות בתהליכי עיבוי הרקמות של איבר המין.

כדורי Xtrasize – המוצר מתאים לגברים בכל גיל וכמעט בכל מצב רפואי, אם כי לגברים הנמצאים במעקב רפואי בגלל בעיה רפואית, מומלץ להיוועץ ברופא לפני תחילת השימוש בתכשיר.

יש ליטול קפסולה אחת ביום כדי לראות תוצאות בתוך מספר ימים, אבל לעיתים נדרשת יותר סבלנות – עד 60 יום.

 

קרם אקסטרה סייז

הקרם להגדלת הפין של אקסטרה סייז – מסייע להרחיב את כלי הדם מסביב לפין.

כתוצאה – זרימת הדם לאיבר המין מתגברת, קל יותר להגיע לזקפה ולמצב של הקשחת הפין.

ניתן להשתמש 3 פעמים בשבוע, על ידי מריחה על הפין, כדי להשיג תוצאה קבועה לטווח ארוך, או למרוח באופן נקודתי, 30 דקות לפני קיום יחסי מין, לקבלת תוצאה זמנית.

 

Man Delay – תרסיס השהייה לגבר

ספריי השהיה לגבר – אקסטרה סייז מצאה פתרון לבעיה נפוצה של גברים – שפיכה מהירה.

תרסיס השהיה מן דיליי, מאפשר לכם לרסס את הפין באמצעות חומרים טבעיים, שגורמים אלחוש עדין. כתוצאה, רמת הגירוי וההתרגשות בעת קיום יחסי מין יורדת מעט ואתם יכולים להנות מזקפה ממושכת, המאפשרת לכם לקיים יחסי מין מספקים יותר – עבורכם ועבור בת הזוג שלכם.

מומלץ להשתמש בתרסיס 20-30 דקות לפני קיום יחסי מין וכן לרחוץ את איבר המין כ 20-30 דקות לאחר קיום יחסי מין, לקבלת תוצאות אופטימליות.

התשובה הפשוטה היא כן. XTRASIZE הוא מוצר שעשוי מחומריים טבעיים בלבד ומאפשר הגדלה של איבר המין לאורך זמן. שימוש קבוע במוצר החדשני שלנו יכול להוביל להגדלה של הפין לפחות מ7.5 ס"מ שזה הוא מספר אסטרונומי. כך תוכלו להגדיל את הבטחון העצמי שלכם ולגשת בבטחון לאקטים מיניים.

המוצר החדשני שלנו הוא תוסף טבעי שגורם לעיבוי הרקמות על הפין. הפין מורכב משתי שכבות של רקמות (הנקראות קורפורה קברנוסה) ומזכירות ספוגים. בזמן הזקפה, הרקמות מתמלאות בדם. שימוש ב XtraSizeמעלה את הקיבולת של רקמות אלה וכך גורם לזקפה גדולה יותר ועבה יותר. 

XtraSize כלל לא דורש מרשם ואפשר לקנות אותו בפשטות ובנחות דרך האתר שלנו. אנחנו עושים גם משלוחים ויודעים להגיע לכל מקום במהירות וביעילות. המוצר שלנו מומלץ על ידי רופאים. אתם מוזמנים לראות את ההמלצות באתר.

XtraSize עשוי 100% מחומרים טבעיים בלבד שנבחרו בקפידה, עשירים בכל טוב ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים. את ה XtraSize יצרו טובי הכימאים והתזונאים ומתחייבים לסטנדרט גבוהה בתהליך הייצור. בין הרכיבים תוכלו למאכלי סופר פוד כמו שורש מאקה, אפימדיום, סרפד ודקל ננסי. כל רכיב מגביר את יכולותה של הטבליה.

בכדי לראות תוצאות משמעותיות יש להשקיע ולהשתמש בטבליה בצורה ממושכת ועקבית. את התוצאה הראשונית תוכלו לראות כבר לאחר שבועיים והתוצאה הטובה ביותר תראה לאחר שימוש במוצר לאורך 6 חודשים.

החומר שלנו פותח ונוסה על בסיס עשרות מקרים וניסויים, לכן הוא אמור להשפיע על רוב רובם של הגברים. אם אתם לא רואים תוצאה כנראה שאתם צריכים לחכות עוד קצת זמן. אם עדיין לא ראיתם תוצאה פנו אלינו ונעזור לכם למצוא פתרון. 

כיום יש מגוון ניתוחים להגדלת איבר המין אך אנו ממליצים לכם בתוקף להימנע מהם בגלל הסיכון האדיר הכרוך בניתוחים אלו. ניתוחים אלו עלולים להוליד זיהומים או דלקות ולפעמים הם כרוכים בתקופות החלמה מהירות מאוד. הXtraSize לא נפגע מתופעות לוואי אלו בשל היותו 100% טבעי. 

דרך האתר שלנו תוכלו לבצע רכישה ולקבל את הטבליות שלנו בצורה הדיסקרטית והנוחה ביותר. אנחנו יודעים להגיע במהירות לכל מקום בארץ ועל החבילה לא יהיו שום סימנים מעדים על תוכנה. כך תוכלו להנות מהגדלת איבר המין שלכם מבלי לעורר מהומה.

למרות שנשים רבות לא יודו בזה בגלל שלא נעים להם להביך גברים מסויימים. לצערנו יש משמעות לגודל הפין בעת יחסי המין. מחקרים רבים מראים שבעיקר עובי איבר המין יוצר עונג רב יותר בקרב בת הזוג, מגרה אותה ומוביל לסיפוק מיני אצל האישה. 

אנחנו יודעים שזה יכול להישמע לחלק מההאנשים כמו מדע בדיוני או סתם פרסומת פרובוקטיבית אבל הXtraSize באמת עובד! בתקופה שלנו ממציאים כל כך הרבה דברים מטורפים, כך שגם הגדלת הפין הופכת להיות מציאותית יותר כשיש לנו חלליות שעפות לשמיים ומחשבים בכל כיס. בכל מקרה, אתם מוזמנים לבדוק את האישורים שלנו באתר.

אם אתם לאו מרוצים מאיבר המין שלכם, היום זה כבר לא בושה לטפל בנושא לגרום להגדלת איבר המין. קיימים בשוק לא מעט פתרונות איכותיים וטבעיים להגברת החשק המיני. הXtraSize הוא אחד הפתרונות האמינים ביותר והיעילים ביותר בשוק.

בלעדי באתר
5% הנחה לרוכשים באתר