אקסטרה סייז היא חברה שהוקמה מתוך מטרה לתת מענה דיסקרטי, מהיר, נוח, יעל וזול – לגברים שצריכים קצת עזרה במיטה. בשיתוף חברת טבע און ליין, פיתחנו מגוון שיטות טבעיות וחדשניות, כדי לספק לכם מגוון פתרונות אפקטיביים שיכולים לשפר לכם את איכות החיים באופן מפתיע, להחזיר אתכם למשחק ולאפשר לכם לספק את בנות/בני הזוג שלכם באופן אופטימלי.

למה זה חשוב לנו?

קשיים בקיום יחסי מין אצל גברים יכולים לפגוע בהיבטים שונים של החיים.
הזוגיות מתחילה להיפגע, קשה למצוא זוגיות חדשה, הביטחון העצמי נפגע ואיתו גם תחושת הערך העצמי. אצל גברים, לא כמו אצל נשים, תפקוד מיני תקין תלוי לחלוטין בתפקוד תקין של איבר המין ולכן, כאשר יש קושי בתפקוד תקין של איבר המין, או כאשר גודל איבר המין אינו מספק, גברים רבים מעדיפים לקבל עזרה.
אז אנחנו רוצים להיות כאן בשבילכם, לספק לכם את הדרכים המתקדמות, הנעימות והקלות ביותר להגיע ליעד שלכם – תפקוד מיני תקין, מלא ובריא.

 

המטרה שלנו

  • לספק לכם דרך דיסקרטית לקבל את הפתרונות שלנו.
  • לספק לכם מגוון מוצרים שיתאימו לכל צורך ובחירה שלכם.
  • לספק לכם את הדרך הנוחה והקלה להזמין דרך האינטרנט.
  • לספק את ההזמנה שלכם באמצעות משלוח דיסקרטי – עד פתח הבית.
  • לעזור לכם לשפר ביצועים במיטה ואם צריך – אז גם להגדיל את הפין.
  • לאפשר לכם לקבל מוצרים בטוחים לשימוש – ללא מרשם רופא.

 

הדרך שלנו

התרכובת הייחודית של אקסטרה סייז עשויה מחומרים טבעיים, על בסיס צמחי. התרכובת משפיעה ישירות על רקמות הפין ועל זרימת הדם אל הפין וכך מאפשרת הגדלה והארכה של איבר המין.
אחר שהתרכובת עשויה מחומרים טבעיים בלבד, היא נחשבת על ידי משרד הבריאות לתוסף מזון. משום כך, אין חובה לקבל מרשם רופא, אין תופעות לוואי וכמעט כל אדם, בכל מצב רפואי יכול להשתמש בה.
בנוסף, אין מגבלה על שימוש בתכשירים של אקסטרה סייז, גם אם אתם שותים אלכוהול במקביל.

 

המוצרים שלנו

 

קפסולות אקסטרה סייז

קפסולות לנטילה דרך הפה, מכילות חומרים טבעיים בלבד, מאושרות על ידי משרד הבריאות.
מיועדות לסייע בהגדלת הפין תוך התמקדות בתהליכי עיבוי הרקמות של איבר המין.
המוצר מתאים לגברים בכל גיל וכמעט בכל מצב רפואי, אם כי לגברים הנמצאים במעקב רפואי בגלל בעיה רפואית, מומלץ להיוועץ ברופא לפני תחילת השימוש בתכשיר.
יש ליטול קפסולה אחת ביום כדי לראות תוצאות בתוך מספר ימים, אבל לעיתים נדרשת יותר סבלנות – עד 60 יום.

 

קרם אקסטרה סייז

מסייע להרחיב את כלי הדם מסביב לפין.
כתוצאה – זרימת הדם לאיבר המין מתגברת, קל יותר להגיע לזקפה ולמצב של הקשחת הפין.
כל המוצר משפיע לטובה על מצב הזקפה שלכם.
ניתן להשתמש 3 פעמים בשבוע, על ידי מריחה על הפין, כדי להשיג תוצאה קבועה לטווח ארוך, או למרוח באופן נקודתי, 30 דקות לפני קיום יחסי מין, לקבלת תוצאה זמנית.

 

Man Delay – תרסיס השהייה לגבר

ספריי השהיה לגבר – אקסטרה סייז פתרון לבעיית שפיכה מהירה.
תרסיס השהיה מן דיליי, מאפשר לכם לרסס את הפין באמצעות חומרים טבעיים, שגורמים אלחוש עדין. כתוצאה, רמת הגירוי וההתרגשות בעת קיום יחסי מין יורדת מעט ואתם יכולים להנות מזקפה ממושכת, המאפשרת לכם לקיים יחסי מין מספקים יותר – עבורכם ועבור בת הזוג שלכם.
מומלץ להשתמש בתרסיס 20-30 דקות לפני קיום יחסי מין וכן לרחוץ את איבר המין כ 20-30 דקות לאחר קיום יחסי מין, לקבלת תוצאות אופטימליות.